معامله گر جو را تغییر نمی دهد گر خوزه گر مینگ برچسب محصول پس از ویروسی دادخواست برچسب آنها را نژادپرستانه

(لس آنجلس) — معامله گر جو نشان داد که در اوایل این ماه آن را ممکن است تغییر نام برخی از محصولات خود را پس از

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

(لس آنجلس) — معامله گر جو نشان داد که در اوایل این ماه آن را ممکن است تغییر نام برخی از محصولات خود را پس از یک درخواست محکوم کرد و آنها را به عنوان نژادپرست در حال حاضر می گوید آن را به چوب با برچسب مانند معامله گر خوزه و معامله گر مینگ را برای مکزیکی و آسیایی, مواد غذایی است.

"ما می خواهیم به روشن: ما مخالف که هر یک از این برچسب های نژادپرستانه" محبوب زنجیره ای مواد غذایی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. آن افزود: "ما نمی تصمیم گیری بر اساس دادخواست."

در این طومار نوشته شده در change.org توسط یک دانش آموز دبیرستانی ادعا می کند این نام ایجاد "یک روایت از شگفتی است که استمرار مضر کلیشه."

بیشتر بخوانید: آمریکا دیر بیداری به نژادپرستی سیستماتیک

دیگر معامله گر جو نام های ذکر شده شامل عربستان جو برای خاورمیانه, مواد غذایی, گر Giotto را برای ایتالیایی و معامله گر جو سن برای غذاهای ژاپنی است.

بعد از درخواست راه اندازی شد معامله گر جو با صدور بیانیه گفته شده است در روند به روز رسانی برچسب محصول و امیدوار به نتیجه گیری کرد که تلاش به زودی.

"در حالی که این رویکرد به محصول نامگذاری شده اند ممکن است ریشه در یک نشاط تلاش در شمول ما می دانیم که آن را در حال حاضر ممکن است اثر مخالف — که بر خلاف استقبال پاداش تجربه مشتری ما در تلاش برای ایجاد هر روز" سخنگوی شرکت کنیا دوستان-دانیل گفت: در آن زمان.

او در پاسخ به یک پیام جمعه پرسیدن چه تغییر شرکت را داشته باشید.

اما در آن بیانیه اخیر زنجیره ای مواد غذایی در آن گفت: هنوز هم معتقد است که نام بسیاری ایجاد شده دهه پیش نشان دهنده نشاط و تلاش در ورود و اضافه کرد که مشتریان خود را می گویند آنها هنوز هم آنها را دوست دارم. اولیه کلمه که آن را تغییر نام معامله گر جو گفت: بر اساس "گزارش های نادرست."

"ما فکر کردیم که پس از آن—و هنوز هم—که این نامگذاری از محصولات می تواند سرگرم کننده و نشان دادن قدردانی برای فرهنگ های دیگر" این شرکت اعلام کرد.

این طومار که تا به حال بیش از 5000 امضا در روز جمعه نیز باعث اختلاف نظر میان برخی که آن را دیدم.

"به اندازه کافی به اندازه کافی است" یک نفر نظر داد. "بیایید متوقف كليشه اي و تداوم روایت است که مضر و مضر است."

دیگری پاسخ داد: "انتخاب کنید چیز دیگری است. بسته بندی نشان می دهد آن را معتبر این کشور دستور می آید! وجود دارد به مراتب بیشتر مسائل مهم به کار می کرد!"

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب