کل هزینه از COVID-19 درمان: $34,927.43

Wمرغ Danni Askini شروع به احساس درد قفسه سینه, تنگی نفس و میگرن, همه در یک بار در یک شنبه در اواخر ماه فوریه

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

Wمرغ Danni Askini شروع به احساس درد قفسه سینه, تنگی نفس و میگرن, همه در یک بار در یک شنبه در اواخر ماه فوریه او به نام انکولوژیست که درمان شده بود او لنفوم. او فکر او ممکن است واکنش ضعیف به یک داروی جدید به طوری که او فرستاده Askini به بوستون-منطقه اورژانس. وجود دارد پزشکان به او گفت که این احتمال وجود دارد پنومونی و فرستاده او.

بیش از چند روز آینده Askini او را دیدم متوسط سنبله و رها کردن خطرناکی و او یک سرفه که gurgled به دلیل تمام مایع در ریه ها. پس از دو سفر به استروژن است که در هفته Askini داده شد نهایی آزمون در روز هفتم از بیماری او و هنگامی که پزشکان به کمک مدیریت او آنفولانزا و ذات الریه علائم آنها دوباره او را فرستاده خانه به بهبود می یابند. او منتظر یکی دیگر از سه روز برای یک آزمایشگاه به روند خود را تست و در آخر به او تا به حال تشخیص: COVID-19.

چند روز بعد Askini کردم صورتحساب برای آزمایش و درمان: $34,927.43. "من خیلی sticker-شوکه," او می گوید. "من شخصا نمی دانم کسی که این نوع از پول است."

مانند 27 میلیون دیگر آمریکایی Askini ایجاد شد زمانی که او برای اولین بار وارد بیمارستان. او و شوهرش شده بود برنامه ریزی برای حرکت به واشنگتن در این ماه به طوری که او می تواند یک کار جدید اما او تا به حال آغاز شده است. در حال حاضر که این برنامه ها در برگزاری Askini برای اعمال پزشکی و امیدوار است این برنامه را عطف به ماسبق پوشش صورتحساب. اگر نه او را بود در قلاب.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

او را در شرکت خوب است. بهداشت عمومی کارشناسان پیش بینی است که ده ها هزار نفر و احتمالا میلیون ها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده به احتمال زیاد نیاز به بستری برای COVID-19 در آینده قابل پیش بینی. و کنگره هنوز برای رسیدگی به این مشکل است. در مارس 18, آن گذشت خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل را پوشش می دهد که تست هزینه های رفتن به جلو, اما آن را انجام نمی دهد هر چیزی را به آدرس هزینه های درمان است.

در حالی که بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 نمی خواهد باید در بیمارستان بستری شود و بهبود می یابند در خانه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی کسانی که این کار نیاز به رفتن به ICU به احتمال زیاد می تواند انتظار صورتحساب های بزرگ, صرف نظر از آنچه که بیمه آنها. به عنوان دولت ایالات متحده کار بر روی یکی دیگر از بسته محرک آینده امداد است که به احتمال زیاد برای کمک به کاهش برخی از مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما شکاف ها باقی می ماند.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه که برای درمان COVID-19 می تواند به شما هزینه.

چقدر هزینه در بیمارستان بستری شود برای COVID-19?

چون ما تکه تکه سیستم مراقبت های بهداشتی آن بستگی دارد که چه نوع بیمه شما چه طرح خود منافع هستند و چقدر از معافیت خود را شما در حال حاضر پرداخت کردن.

تجزیه و تحلیل جدید از قیصر بنیاد خانواده تخمین می زند که هزینه به طور متوسط از COVID-19 درمان برای کسی که با کارفرما بیمه—و بدون عوارض—خواهد بود در مورد $9,763. کسی که درمان ممکن است عوارض دیدن صورتحساب مورد دو که: $20,292. (محققان آمد تا با تعداد کسانی که با بررسی متوسط هزینه های بستری شدن در بیمارستان برای افراد مبتلا به ذات الریه.)

چقدر که آیا من مجبور به پرداخت ؟

خصوصی ترین برنامه های بیمه درمانی هستند به احتمال زیاد به پوشش بیشتر خدمات مورد نیاز به درمان coronavirus عوارض, اما آن را شامل نمی شود معافیت خود را—به شما هزینه پرداخت از جیب قبل از بیمه خود را در ضربات. بیش از 80 درصد از مردم با کارفرما بیمه سلامت باید deductibles و در سال گذشته به طور متوسط سالانه از معافیت برای یک فرد مجرد در این رده $بود 1,655. برای برنامه های فردی هزینه های اغلب بالاتر است. متوسط معافیت برای یک فرد برنز طرح در سال 2019 شد $5,861 با توجه به سلامت جیب.

در هم پیچیده و بدون عارضه موارد بیماران با کارفرما-بیمه مستقر می توانید انتظار از جیب هزینه بیش از $1,300 از قیصر محققان دریافتند. هزینه های مشابه بدون در نظر گرفتن عوارض از آنجا که بسیاری از افرادی که در بیمارستان بستری هستند و رسیدن به آنها معافیت و خارج از جیب حداکثر.

بسیاری از برنامه های بیمه درمانی نیز نیاز به همکاری می پردازد و یا شرکت های بیمه ، هزینه های آن اغلب 15-20 ٪ در شبکه, دکتر, معنی شما خواهد پرداخت که بخشی از هزینه و می تواند خیلی بیشتر برای خارج از شبکه پزشکان.

مدیکر و مدیکید را نیز به احتمال زیاد پوشش خدمات مورد نیاز برای coronavirus درمان اما جزئیات در deductibles (مدیکر) و بالقوه شرکت می پردازد دوباره بستگی به طرح شما و دولتی که شما در پزشکی.

اگر من بیمه?

آن را زیبا. برخی از بیمارستان های خیریه ارائه برنامه مراقبت و برخی از کشورهای در حال ساخت حرکت برای کمک به ساکنان برای پرداخت COVID-19 هزینه های فراتر از تست. چندین ایالت از جمله ایالت مریلند, ماساچوست, Nevada, New York, رود آیلند و واشنگتن ایجاد کرده است "ویژه ثبت نام دوره ها" اجازه می دهد بیشتر مردم به ثبت نام برای بیمه اواسط سال.

کشورهای دیگر هستند که نیاز به پوشش های آینده واکسن و یا تغییر قوانین در مورد تجویز دارو پر کردن مجدد برای کمک به مردم سهام در داروهای ضروری. تا کنون مین, مریلند, ماساچوست, Nevada, New Mexico, New York و اورگان مورد نیاز شرکت های بیمه به صرف هزینه برای یک COVID-19 واکسن هنگامی که یکی آماده است و می گوید که باید شل قوانین برای کمک به افراد پر کردن نسخه عبارتند از: آلاسکا, کلرادو, دلاور, فلوریدا, مین, مریلند, New Hampshire, کارولینای شمالی و واشنگتن است.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

مشترک المنافع صندوق های بهداشت و درمان, فکر, است coronavirus ردیاب است که نگه داشتن یک لیست از حرکت هر دولت ساخته شده تا کنون است.

وجود دارد هیچ راهی که من می تواند استطاعت به پرداخت از جیب برای مراقبت از. چه می توانم انجام دهم ؟

مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم نیست باید جواب خوبی برای شما و این یک مشکل است. اما چند چیز وجود دارد به نگه داشتن در ذهن است که می تواند کمک به حداقل رساندن هزینه های.

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است این ویروس اولین قدم این است که با پزشک خود تماس بگیرید یا به اورژانس قبل از نشان دادن تا CDC می گوید. این به شما اجازه آنها را آماده و به شما دستورالعمل جلوتر از زمان, اما آن را نیز می تواند به شما پول صرفه جویی. گرفتن درمان در یک بیمارستان به طور کلی شروع گران تر از مراجعه به مطب دکتر. دیگر هزینه می آید از "امکانات هزینه" که بسیاری از بیمارستان ها شارژ در هر زمان یک بیمار می آید از طریق درب. برای این Danni Askini اولین سفر به بیمارستانی در بوستون در فوریه. 29 برای مثال او به اتهام $1,804 برای اتاق اورژانس مراجعه کنید و یکی دیگر از $3,841.07 برای "خدمات بیمارستان."

هزینه های دیگر به تماشای شامل تست های آزمایشگاهی است که می تواند "خارج از شبکه" حتی اگر پزشک شما درمان در بیمه خود شبکه. آن همیشه بهترین برای درخواست اطلاعات در نوشتن به طوری که شما می توانید درخواست تجدید نظر صورت حساب اگر لازم می گوید: Caitlin داناون ملی حامی بیماران پایه و اساس است. و جذاب است که ارزش آن. اغلب ارائه دهندگان و شرکت های بیمه باید معکوس یا کاهش صورتحساب هنگامی که بیماران عمومی و یا پوشش داده شده توسط رسانه ها.

این مشکلات نیست از بیرون آمدن از آبی است. حتی زمانی که ما در حال هوازدگی جهانی همه گیر آمریکایی ها صورت منحصر به فرد بالا و هزینه های مراقبت های بهداشتی در مقایسه با بقیه جهان و میلیون ها نفر از ما در حال حاضر قرار داده مراقبت های پزشکی به دلیل نگرانی در مورد چه مقدار از آن هزینه کنید. اما با COVID-19 گسترده در سراسر کشور با یک مشکل می شود به طور فزاینده فوری: بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم می تواند به صورت گسترده در درمان صورتحساب و یا به دنبال جلوگیری از کسانی که با اجتناب از آزمایش و درمان—بدتر شدن شیوع بیماری بیشتر است.

"اگر شما بیمار هستید, شما نیاز کمتری موانع" داناون می گوید. "اما آن را کمک نمی کند جامعه به مردم هنوز خزنده در اطراف رفتن به کار خود را و دیگر افراد بیمار است."

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن