بدترین رئیس جمهور برای این بحران

مارس 23 سال 2020 رئیس جمهور تهمت روشن است و در حال حاضر خطری برای سلامت و ایمنی آمریکا است. Coronavirus ه

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

رئیس جمهور تهمت روشن است و در حال حاضر خطری برای سلامت و ایمنی آمریکا است.

Coronavirus همه گیر خواهد بود یک چالش برای هر رهبر و هر سیستم از دولت است. طبیعت انداخته است قدرتمند قلاب به سمت چپ در تمام بشریت ضربه ای از این نوع می رسد که تنها پس از یک قرن یا بیشتر. حتی بهترین و بیشترین قادر به رئیس جمهور که یک زمان دشوار است با سلامت و مشکلات اقتصادی ناشی از گسترش جهانی COVID-19.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به هیچ وجه نزدیک بودن بهترین و بیشترین قادر به رئیس جمهور است که امریکا به خود دیده بود. او به خوبی شناخته شده کاستی — تحقیر خود را برای مشاوره و شواهد خود را میل شدید برای شکایت خود خودشیفتگی و خود-تبریک— مشکل در بهترین زمان است. در طول این همه گیر کسانی که ویژگی های مثبت و خطرناک به کشور او منجر می شود.

حتی در حال حاضر رئیس جمهور تهمت را نشان می دهد شور و شوق بیشتری برای چرخش رقبای خود را از برای خدمت به نیازهای ناامید آمریکایی است. در نظر گرفتن پاسخ خود را در روز یکشنبه اخبار جلسه که چهار سناتور از جمله بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا) که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح — تحت قرنطینه برای ویروس.

"رامنی در انزوا?" مغلوب ساختن پیشی جستن sneered. "هی. این خیلی بد است." مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط ستایش آمریکا وحدت در مواجهه با این بیماری همه گیر -- یک موضع او نمی تواند تظاهر به برگزاری بیش از حدود پنج دقیقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن از مشکلات به مراتب عمیق تر از یک شکست یا گریس ،

اواخر یکشنبه شب او فرستاده همه کلاه جیر که پیشنهاد او ممکن است ضایعات قرنطینه رویکرد برای مقابله با این بیماری همه گیر در حمایت از احیای اقتصاد است. "ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را," او نوشت. "در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!"

در حال حاضر آمریکایی ها به ترس است که رئیس جمهور خواهد شد فدا کردن سلامت خود را — و یا زندگی پدر و مادر خود را — فقط به غاز بازار سهام است.

این بخشی از یک الگوی: تهمت را در عمل به طور مداوم آن را مشکل تر برای دریافت COVID-19 تحت کنترل و اعتماد به نفس در رهبری او وقتی که اعتماد به نفس این است که به شدت مورد نیاز است.

سی ان ان روز یکشنبه مستند 33 ادعای رئیس جمهور ساخته شده است در مورد کوروناویروس فقط پس از آغاز ماه مارس از جمله نادرست ادعا که "هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون" برای ویروس.

"او انجام نگرفته حد بحران است. او بیش از حد در دسترس بودن آزمون است. او به دروغ متهم اوباما. او گفت که او نمی لرزش دست در هند با وجود بسیاری از عکس های او را تکان دادن دست در هند" سی ان ان دانیل دیل اشاره کرد در روز یکشنبه. "مغلوب ساختن پیشی جستن شده سریال نادرست در مورد کوروناویروس."

بسیاری خطرناکی تهمت ادعا کرد در 15 مارس که ایالات متحده تا به حال "فوق العاده ای" کنترل ویروس. هیچ گونه کنترل وجود داشته است اما رئیس جمهور بی جا خوش بینی ممکن است آن را سخت تر به فروش "در خانه ماندن" پیام است که مقامات بهداشتی در سراسر کشور هنوز هم گاهی اوقات بیهوده — برای دریافت در سراسر آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی مطلق به چوب به این حقیقت است که به خطر انداختن زندگی می کند. بنابراین تلاش خود را برای اعتیاد به مواد مخدره یک جفت از داروهای ضد مالاریا که ممکن است پاسخ به همه گیر — توصیف آنها در هفته گذشته به عنوان "اصل تایید شده برای تجویز شده استفاده کنید." اما این درست نیست و این هنوز روشن نیست که در این مرحله اگر کار مواد مخدر در برابر COVID-19. "ما باید برای تعیین اینکه آیا آنها کار می کنند و اگر آنها امن," دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بارها و بارها به کار کرد صحیح مغلوب ساختن پیشی جستن misstatements در زمان واقعی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند اگر چه در حال حاضر به حال یک اثر است. یکی از مواد مخدر او را به کرات — هیدروکسی کلروکین — استفاده در درمان لوپوس یک بیماری خود ایمنی است. ProPublica روز یکشنبه گزارش رئیس جمهور نظرات را "باعث اجرا در مواد مخدر است. افراد سالم در حال کردن فقط در مورد آنها پایین آمدن با این بیماری است." بیماران مبتلا به لوپوس در ضمن ناگهان مواجه با کمبود دارو و آنها نیاز به زندگی می کنند.

"این است که به خطر انداختن زندگی" یکی لوپوس بیمار توییتی در روز یکشنبه.

همه از این مرکب است که تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن عوامفریبی و دائمی, خودشیفتگی شکایت طلبی. او دارای برچسب COVID-19 چینی "ویروس" — یک اقدام تحریک آمیز عمدی — در حالی که اختلافات با فرمانداران دموکرات و کنجکاو روزنامه نگاران. او صرف تمدید بخشی از روز یکشنبه در کنفرانس خبری تاسف است که او تا به حال هرگز شده است تشکر برای دادن "میلیاردها" دلار به عنوان رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز حتی در حال حاضر بیشتر بر روی خود است.

چه کاری انجام دهید ؟ تعداد فزاینده ای از روزنامه نگاران در تماس اخبار و شبکه های پخش به ترک نشان مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات زندگی می کنند — با این استدلال که امنیت عمومی است, بهترین خدمت واقعیت-چک کردن رئیس جمهور اظهارات قبل از گزارش آنها را به افکار عمومی.

"حتی از این راه دور به اصطلاح آن است که هنوز هم یک بیت از یک شوک به یادآوری است که تنها قوی ترین نیروی misinforming مردم آمریکا است که رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا" نیویورک روزنامه نگاری استاد جی روزن نوشت: بیش از آخر هفته. "در همه چیز را که شامل coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی شده اند غیر قابل اعتماد است."

آن دشوار است را به یک رئیس جمهور کمتر توجه در یک لحظه از بحران ملی اما که ممکن است مورد نیاز است. با دولت فدرال طفره رفتن از وظیفه عمل و صرفه جویی در امریکا از COVID-19 در حال وقوع است در دولت و در سطوح محلی در هر صورت. که در آن روزنامه نگاران باید توجه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده عمق مشکل یکشنبه هنگامی که از او پرسیده شد که اگر او تا به حال فکر در مورد تماس با قبلی رئیس جمهور خود را برای دریافت کمک و مشاوره در مدیریت coronavirus تهدید.

هیچ رئیس جمهور گفت:. "من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری بسیار است."

که البته مشکل. ما باید به بدترین شکل ممکن جمهور برای این بحران است. او است آن را بدتر و نه بهتر. بنابراین آن را نمی تواند روشن تر: برنده "جنگ" در coronavirus اتفاق خواهد افتاد با وجود تهمت نه به خاطر او.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب