آن Enright توصیه می کند 6 شگفت انگیز کتاب

14 مارس سال 2020 ایرلندی نویسنده آن Enright نویسنده هفت رمان از جمله این گردهمایی که برنده سال 2007 Man Boo

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

ایرلندی نویسنده آن Enright نویسنده هفت رمان از جمله این گردهمایی که برنده سال 2007 Man Booker Prize. در آخرین, بازیگر, یک رمان نویس ایرلندی آماده برای نوشتن یک بیوگرافی از خود یک ستاره سابق از صحنه و صفحه نمایش.

معشوق توسط Toni Morrison (1987).

داستان فرار برده و او را به قتل دختر این رمان شامل حقایق غم انگیز. معشوق است و نه فقط یک اثر ادبی نابغه; آن را نیز بهبود درک ما از آنچه در آن به معنی انسان است. موریسون آورده همه ما که کمی بیشتر همراه است.

لولیتا توسط Vladimir Nabokov (1955).

Nabokov رمان یک هشدار برای تمام سبک, که, گاهی, یک درخشان کتاب نوشته شده می توان نه تنها از نظر اخلاقی از درجه اعتبار ساقط — که برخی از آنها خواهید بود — بلکه منفور. من مطمئن هستم که اگر این یک توصیه و یا یک هشدار است; آن است که بسیار درخشان انجام می شود.

در پوست شیر توسط Michael Ondaatje (1987).

این کتاب در همه جا می رود که زیبایی از زبان آن را می گیرد. مجموعه ای از 1910s از طریق 1930s آن است که یک تغییر, هیجان, سفر داستان از مهاجران که ساخته شده در کانادا. Ondaatje آن است که سخاوتمندانه راهنمای: هر جمله ،

خونین مجلسی با آنجلا کارتر (1979).

کارتر نوشت: اولین و بهترین مجموعه ای از افسانه ها در آن سنتی سرنوشت شخصیت زن ها معکوس است. زیبایی تبدیل به یک افسانه وحش; Little Red Riding Hood بچه گرگ. کارتر بود بالا سبک و این مجموعه با شکوه خرابکارانه و واقعا رهایی بخش.

فلوبر و مادام Bovary توسط فرانسیس Steegmuller (1939).

آن سخت است برای توصیف زندگی یک نویسنده — بسیاری از ما زمان ما صرف نشستن به تنهایی در یک اتاق. آن است که دقیقا این سکوت مشکلات و پیروزی که Steegmuller یک مترجم و دیرین فلوبر محقق درک بهترین و درک به اطلاع این دو پرتره از یک کتاب و آن عذاب خالق.

پیشرفت عشق توسط آلیس مونرو (1986).

انتخاب کنید تا هر جلد از داستان توسط برنده جایزه نوبل و شما را پیدا خواهد کرد آرام تعالی دلسوزی و دقت است. اگر شما عشق به زندگی به عنوان به خوبی به عنوان کتاب شما باید به عنوان خوانده شده همه آنها را — و سپس آنها را دوباره. این مجموعه شامل یاد داستان "مایل شهرستان مونتانا" در مورد سفر خانواده که ارگاسم در نزدیک به فاجعه است. این یکی از بهترین داستان در مورد مادری تا کنون نوشته شده است.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن