بالا مقامات کاخ سفید به خاک سپرده شد CDC coronavirus گزارش: AP

تصمیم به کنار گذاشتن مشاوره دقیق از ملت کنترل بیماری کارشناسان برای بازگشایی جوامع در طول بیماری همه گیر کورون

توسط PATRIS-FUN در 20 اردیبهشت 1399

تصمیم به کنار گذاشتن مشاوره دقیق از ملت کنترل بیماری کارشناسان برای بازگشایی جوامع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آمد از بالاترین سطح از کاخ سفید با توجه به داخلی دولت ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این فایل ها همچنین نشان می دهد که پس از AP گزارش روز شنبه که اسناد هدایت به خاک سپرده شده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد بخش های کلیدی از آن به سرعت پیگیری برای تصویب است.

این گنجینه از ایمیل ها نشان می دهد ملت کارشناسان بهداشت عمومی در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از هزینه های هفته کارگر در راهنمایی برای کمک به این کشور در مقابله با بهداشت عمومی اورژانس تنها برای دیدن کار خود را نقض سیاسی انتصاب با کمی توضیح.

این سند با عنوان راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوببود تحقیق و نوشته شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است. این شامل جزئیات "درخت های تصمیم گیری" و یا نمودار جریان با هدف کمک به رهبران محلی حرکت دشوار تصمیم گیری که آیا برای بازگشایی و یا بسته باقی می ماند.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز جمعه گفت که اسناد و مدارک به حال تایید شده توسط CDC مدیر رابرت Redfield. جدید, ایمیل, با این حال نشان می دهد که Redfield پاک هدایت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه به خبرنگاران گفته است که Redfield تا به حال پاک نیست اسناد و مدارک. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

این CDC ارشاد — ترکیبی از مشاوره در حال حاضر منتشر شده همراه با اطلاعات جدیدتر — شده بود تایید و ترویج شده توسط بالاترین سطوح رهبری آن از جمله Redfield. با وجود این دولت کنار گذاشته و آن را در مارس 30.

در اوایل مارس 10, Redfield, که همچنین یک عضو از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مشترک از طریق ایمیل راهنمایی و درخت های تصمیم گیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی از جمله پسر خود را-در-قانون Jared کوشنر بالا مشاور کلیان کانوی و یوسف Grogan معاون رئیس جمهور برای سیاست داخلی. همچنین شامل شد دکتر دبورا Birx, Dr. Anthony Fauci و دیگر نیروی کار اعضای.

سه روز بعد CDC مدیریت بالا ارسال بیش از 60 صفحه گزارش با متصل نمودار جریان به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه یک مرحله معمولا تنها هنگامی که سازمان به دنبال نهایی کاخ سفید تایید اسناد و مدارک آنها در حال حاضر پاک شده است.

17-نسخه صفحه بعد منتشر شد مربوط به مطبوعات و دیگر رسانه های خبری شد تنها بخشی از سند واقعی ارائه شده توسط CDC و هدفمند امکانات خاص مانند کافه ها و رستوران ها. AP به دست آمده یک کپی جمعه از سند کامل. که نسخه جهانی بیشتر سری از فاز دستورالعمل مراحل را برای همه آمریکایی ها در هر جامعهبشود به توصیه جوامع به عنوان یک کل در تست, تماس, ردیابی و بنیادی دیگر اقدامات کنترل عفونت.

از جلو: Dr. Anthony Fauci دکتر دبورا Birx, Redfield و ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams دیده می شود در کاخ سفید در آوریل 22. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

در آوریل 24, Redfield دوباره ایمیل فرستاده اسناد هدایت به Birx و Grogan با توجه به کپی بازدید AP. Redfield خواسته Birx و Grogan خود را برای بررسی به طوری که CDC می تواند در پست راهنمایی publicly. متصل به Redfield ایمیل شد هدایت و اسناد مربوط به درخت های تصمیم گیری از جمله یکی برای گوشت های بسته بندی گیاهان است.

"ما برنامه ریزی برای ارسال این به CDC وب سایت یک بار تایید شده است. سلام خدا نگهدار r3" کارگردان نوشت. (Redfield حرف اول هستند R. R. R.)

Redfield نظرات در تضاد با کاخ سفید ادعای شنبه که آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید دستورالعمل چون CDC خود رهبری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به آنها چراغ سبز.

Redfield صحبت می کند در مورد کوروناویروس در کاخ سفید در آوریل 22. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

دو روز بعد در آوریل 26, CDC هنوز دریافت نکرده اند هر کلمه از دولت با توجه به ارتباطات داخلی. رابرت McGowan CDC رئیس ستاد بود که چوپانی هدایت از طریق OMB ارسال یک ایمیل به دنبال به روز رسانی. "ما نیاز به آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می توانیم آنها نوشته شده," او نوشت: به نانسی بک یک OMB کارمند.

بک گفت که او در انتظار بررسی توسط کاخ سفید مدیران کمیته یک گروه از بالا به مقامات کاخ سفید. "آنها نیاز به تایید قبل از آنها می تواند به جلو حرکت می کند. WH اصول در ارتباط با نیروی کار بنابراین این نیروی کار باید با آگاهی از وضعیت" بک نوشت: به McGowan.

روز بعد, مارس 27 Satya Thallam از OMB ارسال CDC مشابه پاسخ: "بازگشایی راهنمایی و درخت تصميم اسناد رفت و به یک West Wing مدیران کمیته در روز یکشنبه. ما نه دریافت کلمه در زمان بندی های خاص خود را برای ملاحظات.

یک فرد آزمایش شده است برای COVID-19 در یک رایگان راه رفتن تا سایت آزمون در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس روز جمعه. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

"اما من در حال عبور همراه پیام خود را: آنها باید با توجه دقیق و صریح جهت است که این اسناد هنوز پاک و نمی تواند بیرون رفتن از در حال حاضر — این شامل مرتبط با بیانیه های مطبوعاتی و یا دیگر ارتباطات است که ممکن است نمایش محتوا یا زمان guidances."

با توجه به اسناد و مدارک CDC ادامه کشیدند برای روز مورد راهنمایی که مقامات امیدوار به پست توسط چهار شنبه, آوریل 1 روز مغلوب ساختن پیشی جستن را هدف قرار داده بود برای بازگشایی برخی از کسب و کار با توجه به یک منبع که اعطا شد گمنامی چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

در 30 آوریل CDC مدارک کشته شدند ،

یک کافه است که دیده می شود در بسته St. Clair Shores, Mich., در روز جمعه. (پل Sancya/آسوشیتد پرس)

آژانس تا به حال نه شنیده خاصی انتقادات از هر کاخ سفید مدیران کمیته و یا coronavirus نیروی کار در روز پس از مقامات خواسته برای به روز رسانی.

"هدایت باید بیشتر متقاطع برش و می گویند زمانی که آنها باید بازگشایی و چگونه به نگه داشتن مردم بی خطر است. اساسا وظیفه نیروی پاک این برای توسعه بیشتر اما نه برای آزادی" نوشته کوین هرش یک کارمند در کاخ سفید دفتر امور نظارتی (OIRA) در یک ایمیل به CDC پدر و مادر, آژانس, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

CDC کارکنان مشغول به کار در ارشاد تصمیم به دوباره سعی کنید.

دولت در حال حاضر منتشر شده خود را باز امریکا دوباره طرحو ساعت تیک تاک. کارکنان در CDC فکر کردم اگر آنها را به بازگشایی مشاوره وجود دارد خارج وجود دارد, این امر کمک به جوامع انجام این کار با جزئیات متخصص کمک کند.

سازمان دیده بان | تهمت ترویج ایالات متحده بازگشایی به عنوان COVID-19 مرگ پروجکشن صعود:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ترویج بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با وجود جدید پیش بینی نشان دادن به عنوان بسیاری به عنوان 135,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در پایان ماه اوت. 2:02

اما چند ساعت بعد در آوریل 30, CDC رئیس ستاد McGowan به گفته CDC کارکنان که نه راهنمایی اسناد و مدارک و نه درخت های تصمیم گیری "هرگز نور روز را مشاهده کنید," با توجه به سه مقامات که کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران.

روز بعد, آوریل 1 ایمیل ها نشان داد یک کارمند در سی دی گفته بود "ما نمی خواهد حتی مجاز به پست تصمیم درختان. ما تا به حال این تیم [خسته به آنها] ایستادگی کردن."

CDC را ارشاد کنار گذاشته شد. تا زمانی که ممکن است 7.

که صبح آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به خاک سپرده هدایت حتی به عنوان بسیاری متحده آغاز شده بود اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

پس از داستان فرار کاخ سفید به نام CDC و دستور داد آنها را به refile تمام درخت های تصمیم گیری به جز یکی که هدفمند کلیساها. یک ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتدپرس تایید آژانس خشمگین اسناد در اواخر روز پنجشنبه ساعت پس از اخبار را شکست.

"متصل در هر درخواست از اوایل امروز تصمیم درختان قبلا به هر دو OIRA و WH وظیفه نیروی منهای جوامع از درخت ایمان" خواندن ایمیل. "لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر/وقتی که/چگونه ما قادر به ادامه از اینجا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن