"من فکر نمی کنم ما می توانید مانند آن است.' جانبازان احساسات متناقضی را به عنوان ایالات متحده آمریکا خروج نیروهای نظامی از افغانستان

Most جانبازان از 18 سال جنگ در افغانستان نمی خواهد که پیش بینی این بود که چگونه fightback پس از حملات 9/11 خو

توسط PATRIS-FUN در 20 اسفند 1398

Most جانبازان از 18 سال جنگ در افغانستان نمی خواهد که پیش بینی این بود که چگونه fightback پس از حملات 9/11 خواهد end: با رئیس جمهور آمریکا خواستار جنگ اتلاف خون آمریکایی و گنج و ایالات متحده آمریکا قرارداد صلح با طالبان وادار کردن مقامات افغان به نشستن با شبه نظامیان و بحث در مورد پیاده سازی یک دولت ایالات متحده کمک کرد ساخت.

مدتها در انتظار آمریکا-طالبان معامله برای پایان دادن به جنگ امضا شده در فوریه. 29 نشده بود صاف شروع می شود. روز پس از آن بود گذراند, گروه شبه نظامی در حمله نیروهای افغان در جنوب این کشور ظاهرا بیش از دولت افغانستان اولیه امتناع از انتشار 5,000 زندانیان یک بیماری نوشته شده به معامله قبل از داخل افغانستان مذاکرات شروع می شود. نیروهای ایالات متحده در افغانستان که به مدت طولانی ارائه پشتیبانی هوایی به افغانستان نیروهای بمباران مواضع طالبان در پاسخ. رئیس جمهور اشرف غنی پس از توافق به انتشار برخی از این زندانیان به گفته وزیر خارجه آمریکا, اما روشن نیست که چگونه بسیاری از و یا اگر آن را به اندازه کافی به هر دو طرف به نشان می دهد تا برای مذاکرات.

رهبری این کشور باقی مانده است در یک حالت ثابت از بحران سیاسی است. در روز دوشنبه وجود دارد دو نامزد ریاست جمهوری افغانستان inaugurations برگزار شد در شهر کابل: یک مراسم برای غنی و یکی برای دیگر مدعی ریاست جمهوری رقیب خود داکتر عبدالله عبدالله که رد سپتامبر گذشته به نتایج انتخابات ادعا شایع رای گیری تقلب شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده که هیچ نشانه ای از ی کشور در این توافقنامه خواستار طالبان "رزمندگان" در اظهارات به هواداران هفته گذشته و حتی اذعان کرد ممکن است یک روز را به این کشور کرد و از دولت افغانستان. "شما فقط می توانید نگه دارید کسی را دست برای مدت طولانی.... آن را قرار است به اتفاق می افتد که راه اما آن را احتمالا خواهد شد" او به خبرنگاران گفت: جمعه در کاخ سفید است. و اگر آن را نه خاص زمانی و یا اگر طالبان می نشینم با دولت افغانستان روز دوشنبه نیروهای آمریکایی سخنگوی سرهنگ سانی لگت اعلام کرد که ایالات متحده خواهد شد و قرعه کشی آن سربازان اعداد را از 13,000 به 8,600 در بعد از 135 روز در هر قرارداد خود را با گروه های شبه نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش طالبان فرود آمد تا مانند یک لباس فروشي به برخی از مردان و زنان که زندگی برای همیشه تغییر کرده با جنگ. حتی برای جانبازان که فکر می کنم آمریکا باید از افغانستان به نظر می رسد بسیاری مانند واشنگتن در حال حمایت از افرادی که فرو افغانستان, بازگشت به قرون وسطی در 1990s پناه القاعده به عنوان آن را رسم 9/11 حملات در نیویورک و واشنگتن و کشته شدن هزاران نفر از سربازان آمریکایی پس به جای حمایت مدرن دولت افغانستان است که دارای انتخابات و اجازه می دهد تا زنان برای رای دادن کار خارج از خانه و خندق حجاب اگر آنها را انتخاب کنید.

واقعیت این است که ایران ضربه بسیاری از موانع در این چند روز نیز تغذیه یک حس بی حسی در میان جانبازان تعمیق روحیه که جنگ نیست ارزش مبارزه با به عنوان بسیاری از جانبازان گفت: در یک نظرسنجی پیو در ماه ژوئیه گذشته.

"من می خواستم برای دریافت, اما من فکر نمی کنم ما می خواهم می خواهم که توزیع بچه ها ما مبارزه برای 18 سال گذشته یک پیروزی" گفت: یکی طولانی در خدمت ایالات متحده کهنه که اخیرا از افغانستان پس از تورهای متعدد که نخواست نامش فاش شود چرا که او ممکن است بازگشت دوباره به کار وجود دارد.

پس از امضای قرارداد صلح او گفت: او با داشتن دردناک بحث و گفتگو با دیگر سربازان که می جنگیدند طالبان از سال 2001. "گفت: این افرادی که مرتکب این جنایات وحشتناک آنها واقعا بد نیست...برای ما سخت است ما سر خود را در اطراف" او گفت:.

آن را نیز زمان گیج کننده برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده در جنگ. "برای بازمانده گان این مهم است که آنها درک کنند که عزیزان خود زندگی و خدمات به حال معنا و هدف می گوید:" بانی Carroll اجرا می شود که این تراژدی برنامه کمک برای بازماندگان بهتر شناخته شده به عنوان شیپور خاموشی بر اساس در آرلینگتون ویرجینیا. که هدف او می گوید: شامل دانستن است که قربانی خود را کمک به ایجاد یک کشور با ثبات که در آن "نسل بعدی رشد با فرصت ها برای آموزش و اشتغال و امنیت است."

جانبازان جنگ افغانستان قبلا افتاده به یک زن و شوهر عمده اردوگاه است: "بیایید بیرون و پیاده روی به دور از هزینه های غرق شده. نمی پرتاب پول خوب پس بد" گروه; و کوچکتر اما بیشتر آوازی کمپ که شامل ژنرال بازنشسته و رئیس سابق سازمان سیا دیوید پترائوس که معتقد است ایالات متحده باید در حفظ و پایدار حضور نظامی در افغانستان مانند آن را در آلمان و کره جنوبی به عنوان یک backstop در برابر یکی دیگر از 9/11.

یک افسر سابق سازمان سیا که در افغانستان خدمت نموده و در بخشی از این مناظره می گوید قبلی فرماندهان نظامی مانند پترائوس استدلال کرده اند که حضور دراز مدت نیاز به حدود 10,000 سرباز در هزینه های ده ها میلیارد در سال است. جدید مقابله خواستار خروج به 8,600 با سقوط تعدادی تلقی کافی فعلی آمریکا فرمانده در افغانستان ژنرال اسکات میلر و صفر در 14 ماه اگر شرایط برآورده شده است.

این شرایط عبارتند از: چگونه طالبان دستگیره های تروریست ها در خاک آن کنترل و آیا در آن طول می کشد بخشی در داخل افغانستان مذاکرات مقامهای ارشد دولت مقامات خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی به صورت ناشناس به عنوان یک بیماری از به اشتراک گذاری اطلاعات. اما آنها هستند که در معامله را طبقه بندی شده ضمایم و انتقاد شده است و توسط قانونگذاران ایالات متحده که خواندن آنها را به عنوان قرار دادن بیش از حد اعتماد به طالبان.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

برخی در سطح بالا و جانبازان به توافق برسند. یکی ارشد سابق ایالات متحده آمریکا فرمانده ستایش معامله برای شکستن وضع موجود از یک جنگ بی پایان اما نگران است که "طالبان در حال گرفتن بیش از حد مشروعیت و در هزینه های دولت افغانستان" و مقابله قرار می دهد بیش از حد اعتماد طالبان به نگه دارید تا پایان خود را از معامله پس از نیروهای ایالات متحده را ترک کرده اند. "در واقع بیرون کشیدن تمام نیروهای ما در 14 ماه زمان ما را با هیچ اهرم و به شدت محدودیت توانایی ما به منظور بررسی هر چه شرایط در قرارداد و یا ادعا می کند که ساخته شده توسط طالبان."

دیگران خوش آمدید خروج. از زمان سربازان سطوح مورد 13,000 به 8,600 است که در مسیر درست می گوید, افسر سابق CIA که شمارش خود را بصورتی پایدار و محکم در "خارج در حال حاضر" اردوگاه. "پسران جوان که در حال مرگ وجود دارد در حال حاضر حتی نمی یاد داشته باشید 9/11. آنها یک یا دو زمانی که آن اتفاق افتاد" او می گوید. "من نمی خواهم این ایده از ما فقط در حال رفتن به ماندن برای همیشه در بد تعریف شده و ماموریت آن تنها می تواند به عنوان تلاش برای نگه داشتن درب ظرف را در محل پس از آن تبدیل شدن به یک مرحله بندی زمین برای بزرگ دیگری حمله تروریستی در غرب است."

چند استدلال می کنند که واشنگتن اهداف در افغانستان روشن است. این درگیری آغاز شده است با یک ساده به اندازه کافی ماموریت در سال 2001 به سرنگونی طالبان و دستگیری و یا کشتن القاعده و تروریست ها در آن پناه کلیدی در میان آنها 9/11 پلاتر اسامه بن لادن است. نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده رو بن لادن در پاکستان در سال 2011. اما در این دهه در ایالات متحده مبارزات انتخاباتی بدل به گران و در نهایت ناموفق عمل از ملت-ساختمان سوخت مخلوط غرور خوب خواهد شد و از مد افتاده آمریکا می تواند روح. متفقین نیروهای نظامی قدرت را در افغانستان به اوج خود رسید و در 150,000 بین سال های 2009 تا 2013. بیش از نزدیک به 20 سال در ایالات متحده صرف $876.4 میلیارد دلار با توجه به بازرس کل ایالات متحده امریکا برای افغانستان.

پی در پی دولت افغانستان انجام نشده زیادی برای اثبات به واشنگتن که سرمایه گذاری شده است و ارزش آن. تلاش برای صادرات دموکراسی و توسعه وجود داشته foundered در بخش بزرگی به این کشور سیستمیک فساد یک محصول جانبی از 40 سال از جنگ که در آن بسیاری از آن denizens باید انجام آنچه در آن طول می کشد برای زنده ماندن. "خروج از کشور است که در بهترین منافع ایالات متحده و افغان گفت:" از سربازان سابق که یکی از طولانی ترین در خدمت آمریکایی ها در کشور است. "حضور ما به سوخت فساد از شروع مانع کمک های غیر نظامی تلاش و ایجاد منحرف انگیزه – در هر دو کشور – برای تداوم جنگ است."

اگر آن را تبدیل به یک ضرب المثلی گودال پول برای واشنگتن شده است یک قلم از دل شکستگی برای سربازان متفقین با بیش از 3500 آمریکا و نیروهای ناتو کشته شدند و همچنین حدود 45,000 اعضای نیروهای امنیتی افغان را از دست داده و با توجه به شورای امنیت ملی. بازگشت به خانه نیروهای ایالات متحده در مبارزه با خاطرات راه اندازی ضد حمله که به کشته و یا زخمی برخی از 150,000 افغان در تیراندازی گرفتار یکی دیگر از شکل مشترک با افغانستان و شورای امنیت ملی است.

به همین دلیل از آن زمان به رفتن به عنوان دیرین فرمانده سرباز و افسر سازمان سیا که در خدمت وجود دارد همه به توافق برسند. اما پلیس امیدوار است ایران می خواهد به سادگی قدم دور با هیچ معامله و حفظ و حمایت از متحدین افغان آنها آموزش دیده و حداقل از نظر مالی. "من خوب هستم با افغان ها مبارزه برای کشور خود ما و حمایت از آنها از راه دور است. من راحت با ما فقط راه رفتن دور."

"این است که از نظر اخلاقی اشتباه برای دادن مشروعیت به دشمن است که در ادامه به قتل مردم ما" او همچنان ادامه دارد. "و آن را تضعیف اعتبار ما در سراسر جهان است. که می تواند – یا باید – اعتماد امریکا که cavalierly تسلیم شد یک متحد مثل این؟"

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن