راجر سنگ تماس های سیاه و سفید میزبان رادیو نژادی لکه دار کردن در مصاحبه

راجر سنگ, سیاسی عمل که 40 ماه زندان اام در این ماه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دوست دیرین

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

راجر سنگ, سیاسی عمل که 40 ماه زندان اام در این ماه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دوست دیرین استفاده نژادی لکه دار کردن در هوا در حالی که شفاهی مبارزه با لس آنجلس مبتنی بر سیاه میزبان رادیو.

ارز رخ داده در روز شنبه Mo'Kelly نشان می دهد که میزبان — موریس O'Kelly — گریل سنگ بر اعتقاد خود را برای دروغ گفتن به کنگره دستکاری با شهود و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت انتخاباتی تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

بخش اول از سنگ بیانیه بود نه به طور کامل قابل شنیدن اما برنامه رادیویی متن کامل حکم به عنوان "من نمی توانم باور من این استدلال با این نگرو."

O'Kelly در وب سایت برنامه گفت: "سنگ می رسیده اند برای هر تحقیر امیز اما متاسفانه رفت وجود دارد" و اضافه کرد که "سنگ ارائه یک فیلتر نشده, صاف و پوست کنده یک جمله بیان چگونه او را دیدم نگار مصاحبه با او."

او مشخص کلمه به عنوان "کم کالری نسخه N-Word."

سنگ وکیل در روز یکشنبه گفت که او غافل از پخش و تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان اما تهمت تبدیل که حکم در جولای 10 — تنها چند روز قبل از سنگ بود به گزارش بازداشت.

ارز

به عنوان O'Kelly تأکید کرد که سنگ را تخفیف شد و به دلیل دوستی خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن, سنگ, صدای ضعف می رود اما شنیده می شود گفتن که او "استدلال با این نگرو."

O'Kelly سپس می پرسد سنگ به تکرار نظر اما سنگ می رود لحظه ای سکوت.

O'Kelly پافشاری بر داشتن سنگ پاسخ دهند.

"من متاسفم که شما در حال جر و بحث با چه کسی ؟ من فکر کردم که ما فقط با داشتن یک روحیه گفتگو. چه اتفاقی افتاده است؟" O'Kelly گفت. "شما گفت: چیزی در مورد 'نگرو."'

سنگ گفت که او تا به حال نه. "شما ذهن خود را," او گفت:.

این مصاحبه پس از آن ادامه داد.

در بیانیه ای سنگ دفاع از خود گفت که هر کسی که با او آشنا "می داند من نفرت نژاد پرستی!"

"آقای O'Kelly نیاز به یک خوب پراکسید هیدروژن تمیز کردن موم در گوش او" سنگ گفت: حفظ که در "هیچ وقت" او با استفاده از کلمه با استفاده از حروف کوچک برای مدت.

"که گفت: آقای O'Kelly نیاز به صرف زمان کمی بیشتر مطالعه تاریخ سیاه و موسسات," او گفت: استدلال کلمه "است که به دور از لکه دار کردن."

او با اشاره به یونایتد نگرو کالج صندوق و تاریخی استفاده از کلمه.

در یک زمان این اصطلاح رایج در آمریکا بومی برای توصیف آمریکایی های آفریقایی تبار. اواخر 1960s, اما, کلمه بود و تمسخر توسط فعالان نفع چنین توصیف به عنوان سیاه و سفید.

این روزها کهنه کلمه است که به طور گسترده ای به عنوان موهن در بسیاری از استفاده می کند.

در بیانیه خود سنگ اشاره کرد که برخی از برنامه های صوتی درهم بود و گفته بود که cross-talk یکی دیگر از رادیو نمایش و صدای او قطع شد.

در طول برنامه سنگ گفت: رئیس جمهور عمل کرده و از شفقت و هیئت منصفه است که وزن خود را در مورد آلوده شد.

سازمان دیده بان | تهمت رفت و آمد دوست و راجر سنگ حکم زندان:

راجر سنگ محکوم شد و در ماه فوریه به مدت سه سال و چهار ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا رئیس جمهوری ایالات متحده کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016. 4:07

"من یک محاکمه عادلانه" سنگ گفت.

"زندگی من در خطر قریب الوقوع" سنگ گفت: ما او را در معرض خطر آلوده شدن توسط coronavirus در زندان است. "من فکر می کنم رئیس جمهور آیا این به عنوان یک عمل محبت. او آن را به عنوان یک عمل كند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن