زمان و سوبارو راه اندازی تعاملی دیجیتال مقصد: 'ایمنی در 100 راه'

(نیویورک و سنگاپور – 15 جولای سال 2020) – امروز زمان و سوبارو آسیا راه اندازی ایمنی در 100 راهسه سال محتوای م

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

(نیویورک و سنگاپور – 15 جولای سال 2020) – امروز زمان و سوبارو آسیا راه اندازی ایمنی در 100 راهسه سال محتوای مشارکت است که ویترین, نقش ایمنی در خودرو, فناوری و افزایش اهمیت در هنگام انتخاب یک ماشین جدید. این اولین بار است که مطالب همکاری با یک خودرو نام تجاری در سراسر آسیا. از آن خواهد شد از ویژگی های محتوای تعاملی تجربه به انسان-داستان علاقه در یک شیوه ای جذاب.

"این به من می دهد لذت بزرگ به اعلام راه اندازی ایمنی در 100 راههمکاری با الهام از زمان را در فهرست یاد از جهان تاثیر گذار ترین مردم: زمان 100." گفت: Glenn قهوهای مایل به زرد و معاون رئیس و مدیر عامل قهوهای مایل به زرد چونگ بین المللی محدود است. "زمان نام تجاری ساخته شده بر روی اعتماد و صداقت است و بنابراین یک شریک برای سوبارو, که, کیفیت, مهندسی قابلیت اطمینان و نوآوری رانده اند وفاداری در سراسر نسل از سوبارو صاحبان. امنیت پایه و اساس همه چیز ما در سوبارو و ایمنی در 100 راه را برجسته 100 راه است که سوبارو به طور مداوم نوآوری برای ایجاد ایمنی مهم ترین قسمت خرید و فروش خودرو و ماشین تجربه رانندگی برای مشتریان خود و خانواده و همه در جاده ها است."

ایمنی در 100 راه شامل فیلم های کوتاه و داستان بازماندگان سقوط – از لحظه درست قبل از ضربه به آنچه در آن احساس می کردم به راه رفتن به دور – و آنچه در این 100 روز پس از حادثه شبیه برای بازماندگان. هر داستان نمایش خواهد سوبارو ویژگی های ایمنی ساخته شده است که بقای خود ممکن است دست زدن و حال کردن در زندگی-تکنولوژی صرفه جویی در ما اغلب نادیده می گیرند تا زمانی که ما به آن نیاز دارید. این مجموعه همچنین نگاه بسیاری از عوامل خارجی است که می تواند تاثیر رفتار ما در پشت چرخ – مانند این که چگونه موسیقی ما بازی می تواند تاثیر رانندگی ما. آن را نیز نشان دهد چرا ما درایو راه ما و عواملی است که در حفظ خانواده وفادار به خرید نام تجاری همان ماشین برای نسل های.

"زمان هیجان زده است به همکاری با قهوهای مایل به زرد چونگ بین المللی در این چند رسانه ای دیجیتال تجربه ای که ویترین نقش بسیار مهم که ایمنی نقش هر زمان ما را به یک ماشین." گفت: Keith A. گراسمن رئیس جمهور در زمان. "سوبارو تخصص در تکنولوژی ایمنی همراه با توانایی برای به اشتراک گذاشتن داستان انسان باعث می شود برای یک قدرتمند همکاری به ارمغان می آورد به زندگی اهمیت ایمنی در زندگی روزمره ما است."

با آشکار کردن آنچه در خطر است هر بار که یک راننده می شود در پشت چرخ ایمنی در 100 راه هدف کمک به خوانندگان در درک چگونه بهترین برای اطمینان از ایمنی مسافر. اولین 33 ایمنی داستان منتشر خواهد شد از ماه جولای سال 2020 در حال اجرا از طریق ژوئن 2021.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید ایمنی در 100 راه در اینجا.

###

در مورد زمان

زمان جهانی در رسانه های تجاری است که به ترکیب مخاطبان بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 40 میلیون دیجیتال بازدید کننده در هر ماه و 44 میلیون و اجتماعی پیروان. اعتماد مقصد برای گزارش و بینش زمان ماموریت به داستان است که مهم ترین به رهبری مکالمات که جهان را تغییر دهید و به تعمیق درک از ایده ها و اتفاقاتی که تعریف زمان ما است. با دسترسی بی نظیر به جهانی تاثیر گذار ترین افراد بی اندازه اعتماد مصرف کنندگان در سطح جهانی و یک قدرت بی نظیر برای تشکیل, زمان, یکی از جهان ترین تشخیص, رسانه برندهای مشهور با franchises که شامل زمان 100 نفر تاثیر گذار ترین, شخص, سال, اولین, بهترین, اختراعات جهان بزرگترین اماکن و حق بیمه حوادث از جمله زمان 100 نشست و جشن, زمان 100 سلامت, اجلاس, زمان 100 بعدی و بیشتر.

در مورد قهوهای مایل به زرد چونگ بین المللی محدود

قهوهای مایل به زرد چونگ بین المللی محدود (TCIL) توسط پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ (HKSE:0693) است و عمده موتور اموال و شرکت توزیع با عملیات در 11 بازار. از زمان آغاز آن در سال 1957 این گروه رشد کرده است دارایی های خود را قابل ملاحظه ای از طریق توسعه مستمر آن موجود متنوع کسب و کار و نمونه کارها در تولید و توزیع و خرده فروشی. کسب و کارهای دیگر که TCIL شرکت در سراسر آسیا شامل خودرو تجاری تولید و تجارت و سرمایه گذاری در ملک کسب و کار.

در مورد موتور تصویر

موتور تصویر تماما متعلق به شرکت تابعه از TCIL و منحصر به فرد توزیع کننده و فروشنده وسایل نقلیه سوبارو در آسیا است. تاسیس در سال 1986 و مقر آن در سنگاپور این شرکت دارای دفاتر در 10 بازار. این شرکت با شناسایی آسه آن به عنوان کلید موتور برای رشد آینده. در ژوئیه 2011, مشارکت تاسیس شد با سوبارو شرکت برای تولید خودروهای سوبارو در CKD مونتاژ گیاه در مالزی. در 8 فوریه سال 2017, سوبارو شرکت و TC تولید و مونتاژ (Thailand) Co., Ltd. (TCMA هفتم) تماما متعلق به شرکت تابعه از TCIL وارد یک سرمایه گذاری مشترک – قهوهای مایل به زرد چونگ سوبارو خودرو (تایلند) با مسئولیت محدود (TCSAT) – به صورت محلی مونتاژ خودروهای سوبارو در تایلند است. وسایل نقلیه تولید شده در هر دو کشور مالزی و تایلند توزیع خواهد شد توسط موتور تصویر از طریق آن سوبارو شبکه.

در مورد سوبارو

تاسیس در ژاپن در سال 1953 سوبارو از سال رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از جهان پیشرو خودروسازان. در سال 1972 سوبارو شد برای اولین بار در جهان به بازار یک درایو تمام چرخ ها (AWD) ماشین سواری و پیشگام در بازار ژاپن برای عملکرد بالا و استیشن واگن با ترکیب یک موتور توربوشارژ با سیستم AWD. سوبارو بهبود یافته و تصفیه شده آن AWD سیستم برای ایجاد یک متقارن AWD سیستم را قادر می سازد که مطلوب لذت رانندگی و ایمنی.

سوبارو است که به خوبی شناخته شده توسط کامپیوتر سازمان در سراسر جهان برای آن, مهندسی, طراحی, قابلیت, ایمنی و قابلیت اطمینان. سوبارو طیف وسیعی از وسایل نقلیه شامل BRZ Forester, Impreza, میراث Levorg, جای دور افتاده WRX, WRX STI و پانزدهم. جمعی آنها شناخته شده است به "راننده ماشین" ارائه فوق العاده دست زدن به دلیل سوبارو چهار فن آوری هسته ای از جمله متقارن تمام چرخ دیسک و سوبارو باکسر, موتور ساخته شده را به تقریبا هر مدل.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب