Tim Gunn کتاب توصیه های

مارس 21 سال 2020 مشاور مد Tim Gunn پا به دور از یک زندگی حرفه ای طولانی در دانشگاه زمانی که او شرکت میزبان

توسط PATRIS-FUN در 3 فروردین 1399

مشاور مد Tim Gunn پا به دور از یک زندگی حرفه ای طولانی در دانشگاه زمانی که او شرکت میزبان از پروژه باند فرودگاه. در مارس 27, کان و هایدی کلوم راه اندازی خواهد شد خود را مد جدید رقابت های سری ساخت برشدر آمازون نخست.

کلئوپاترا توسط استیسی شیف (2010).

من علاقه مند شده است در تاریخ جهان باستان تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید و من بلعیدم ده ها کتاب در موضوع. استیسی شیف را برنده جایزه پولیتزر است فوتی و فوری ترین و برجسته خواندن کتاب, به طوری که من خواندن آن را دوباره در این لحظه. شیف بافت معدنی داستان یکی از سابقه ترین و قابل توجه افراد است. شما احساس به عنوان اینکه کلئوپاترا است که در کنار شما نشسته.

استاد و دیوانه توسط سیمون وینچستر (1998).

این یک داستان از unimaginably بلند پروازانه آیفون. من کسی هستم که عاشق یادگیری در مورد واژه ها و ریشه های خود را, و من تا به حال هیچ سرنخ در مورد چگونه فرهنگ انگلیسی آکسفورد به دست می آمد. ظاهرا حقیقت واقعا غریبه تر از داستان است. شما خواهید بود افسون.

آدم موز توسط مایکل سیمز (2003).

این کتاب که خوانندگان در علمی و فرهنگی در تور از بدن انسان است که پس از نصب و تحریک آمیز است که من خریداری نسخه برای ده ها تن از دوستان و همکاران. آنقدر عمیق است که این مطالب که به نظر من از جهان شده است به طور دائم افزایش یافته است. و از آنجا که این کتاب توسط سازمان بخشی از بدن شما می توانید با گلوله کمانه دار زدن از فصل به فصل.

زنگ شیشه سیلویا پلات (1963).

بسیاری از افراد از رفتن به coming-of-age رمان ناطور, اما به عنوان یک مشکل و نوجوانان من در بر داشت زنگ جار بی نهایت بیشتر قابل خواندن و relatable. پلات رومی à کلید به طور همزمان زیبا و غم انگیز, نشاط بخشی و فراموش نشدنی. برای من این یک معنوی تطهیر است.

من به یاد داشته باشید هیچ چیز توسط Nora Ephron (2010).

این مجموعه ای از مقالات که من بازگشت به اغلب آنجا که من می دانم آن را تضمین شکم خنده خوب. از "شش مرحله از E-Mail" به "زندگی من به عنوان یک قرص نان گوشت," Ephron شوخ طبعی و بینش در حال لذت بخش و روزنامه نگاری باقی مانده فوق العاده پادزهر به مشکلات جهان است.

D. V. توسط دیانا Vreeland (1984).

اگر شما انتخاب می کنید به خواندن تنها یک کتاب در مورد صنعت مد آن به زندگی نامه از سردبیر و آیکون سبک. Vreeland برگزار شد که دادگاه در هارپر بازار و رواجبود در یک بار نادر گلخانه گل و مجسمه ابوالهول بدون یک معما.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب