سه بار Paralympian مرده در دریا در حالی که قایقرانی از کالیفرنیا به هاوایی

(هونولولو) — بدن یک زن جنده قایقرانی از کالیفرنیا به هاوایی به رهبری بود به تاهیتی پس از او مرده در آب, گارد

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

(هونولولو) — بدن یک زن جنده قایقرانی از کالیفرنیا به هاوایی به رهبری بود به تاهیتی پس از او مرده در آب, گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه گفت.

دوست آنجلا Madsen, 60 تماس گارد ساحلی یکشنبه پس از نه شنیدن از او برای بیش از 24 ساعت Chief Petty Officer سارا Muir گفت.

مدسن که در دریا برای 59 روز بود در مورد 1,145 مایل (1,842 کیلومتر) در شرق هیلو, هاوایی, زمانی که او آخرین شنیده ها از میور گفت. مدسن شده بود برنامه ریزی برای رفتن برای شنا.

"او در وسط اقیانوس با نه واقعا هر چیزی در اطراف" Muir گفت.

گارد ساحلی رسیده به کشتی های تجاری در منطقه مدسن آخرین محل شناخته شده و خواسته هوایی گارد ملی خدمه پرواز سر از کالیفرنیا به هاوایی به پرواز در سراسر منطقه است.

درجه خدمه "می توانید ببینید که او در آب افسار به کشتی وجود دارد اما در واکنش به حضور" Muir گفت. "او بی توجه بود."

پلینزی یک کشتی در منطقه برگرفته بدن او. "در حال حاضر آنها در حال ادامه روز خود را برنامه ریزی شده و البته آنها در حال رفتن به بدن به تاهیتی که در آن خانواده خواهد انجام آنچه آنها نیاز به انجام به خانه اش به کالیفرنیا" Muir گفت.

مدسن خانواده نمی تواند بلافاصله توان پنج شنبه.

با توجه به وب سایت rowoflife.org, Madesen بود سه بار Paralympian و سپاه تفنگداران دریایی کهنه که با هدف برای اولین بار جنده و قدیمی ترین زن به ردیف اقیانوس آرام است.

"ما در حال پردازش این ویرانگر از دست دادن" گفت: یک پیام در وب سایت توسط دبرا Madsen او و ثریا سیمی بود که در ساخت یک فیلم مستند در مورد او. "به ردیف اقیانوس, از خود راضی بود و او را بزرگترین هدف. او می دانست که خطرات بهتر از هر یک از ما و مایل به گرفتن خطرات آن به دلیل بودن در دریا ساخته شده او را شادتر از هر چیز دیگری است. او به ما گفت که زمان و دوباره که اگر او در تلاش است که چگونه او می خواست برای رفتن."

در سال 2014 در حالی که آماده شدن برای ردیف از کالیفرنیا به هاوایی آنجلا مدسن گفت: قایقرانی یک محل که در آن تا حدی فلج مردم می توانند اکسل.

"شما را از صندلی خود را و فقط بر روی یک قایق و هیچ کس نمی داند تفاوت بین شما و هر کس دیگری در اینجا," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب