هزاران نفر در لندن شعار 'Black Lives Matter' در حالی که پیوستن به در سراسر جهان جورج فلوید تظاهرات

(لندن) — هزاران نفر از مردم نشان داده و در لندن در روز چهارشنبه علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

(لندن) — هزاران نفر از مردم نشان داده و در لندن در روز چهارشنبه علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است که در تنظیم کردن روز از ناآرامی ها در ایالات متحده است.

شعار "سیاه زندگی موضوع" هزاران نفر با تجمع در هاید پارک لندن بزرگترین فضای باز و یک سنتی در اعتراض به برگزاری. بسیاری از آنها را از طریق موانع در پارک و راهپیمایی در خیابان های مسدود کردن ترافیک. وجود دارد هیچ نشانه ای از خشونت اگر چه برخی از اسپری گرافیتی بر روی دیوار.

برخی از معترضان همگرا در مجلس و در نزدیکی دفتر نخست وزیر بوریس جانسون در 10 خیابان داونینگ دیگران رهبری در جنوب رودخانه تیمز.

"جنگ ستارگان" بازیگر John Boyega که متولد انگلیس به نیجریه پدر و مادر و بزرگ در جنوب لندن نظر محله التماس قطره قطره به تظاهرکنندگان به ماندن صلح آمیز است.

"از آنجا که آنها می خواهند ما را به ظروف سرباز یا مسافر تا آنها می خواهند ما را آشفته باشد, اما, امروز نیست," او گفت:.

Boyega, به یاد می آورد مورد استفان لارنس, 18 سال, پیر مرد سیاه و از جنوب شرقی لندن که چاقو به مرگ در سال 1993 به عنوان او منتظر یک اتوبوس. این مورد در برابر مهاجمان خود را فرو ریخت و در سال 1996 و یک گزارش دولت اشاره کرد نژادپرستی نهادی در بخشی از لندن نیروی پلیس به عنوان یک عامل کلیدی در شکست خود را به طور کامل به بررسی این قتل است.

"سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت" Boyega گفت. "ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن و در حال حاضر زمان است. I ain't انتظار."

پلیس به نظر می رسد برای حفظ مشخصات پایین در طول تظاهرات و متعاقب آن راه پیمایی.

زودتر و انگلستان بیشترین ارشد پلیس گفت که او "وحشت زده" توسط Floyd مرگ و "وحشت" توسط متعاقب خشونت در شهرستانها ایالات متحده است. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک سفید, مینیاپولیس, افسر, Derek چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

"من نمی خواهم برای اطمینان بخشیدن به مردم در لندن ... که ما همچنان با سنت ما از پلیس با استفاده از حداقل نیروی لازم برای کار به عنوان نزدیک به عنوان ما می تواند احتمالا با جوامع ما" Metropolitan Police Commissioner Dame Cressida, کیر, گفت لندن مونتاژ پلیس و جرم و جنایت کمیته.

"ملاقات افسران و کارکنان بسیار حرفه ای آنها به خوبی آموزش دیده, آنها بسیار محدود شده و آنها نیز بسیار بسیار بسیار دقیق چیزی است که ما نمی شانه خالی کردن از در همه" دیک گفت.

در حالی که لندن معترضان ابراز همبستگی با آمریکایی ها اعتراض فلوید مرگ بسیاری نیز با اشاره به مسائل و نزدیک به خانه. "نژادپرستی یک بیماری همه گیر" گفت: یک پلاکارد در لندن تظاهرات.

دیگر اعتراضات در حال وقوع در سراسر جهان از جمله در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی و در ریکیاویک ایسلند.

در شهر کیپ تاون در حدود 20 نفر جمع شده بودند در دروازه های پارلمان پیچیده و برگزار شد تا نشانه با شعارهای "Black Lives Matter" و "عدالت 4 جورج فلوید کالینز و Khosa."

Khosa است درگذشت یک ماه پیش پس از مواجه شدن با سربازان و پلیس در ژوهانسبورگ را Alexandra township. اعضای خانواده او می گویند او درگذشت ساعت پس از او فشرد و مورد ضرب و شتم.

آفریقای جنوبی ارتش تحقیقات پاک سربازان تخلف اما وکلای Khosa خانواده می گویند که آنها را به چالش بکشد این یافته ها.

لندن تظاهرکنندگان به نظر می رسد به چشم پوشی از coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل در انگلستان که در آن مردم بوده است گفت: برای ماندن 2 متر (6 فوت) از هم جدا.

برخی از آنها انجام شده پلاکارد گفت: "عدالت برای حلقه Mujinga" یک زن 47 ساله ایستگاه راه آهن کارگر که درگذشت coronavirus در آوریل سال پس از یک حادثه که در آن او گفت که او سرفه و تف بر توسط یک مشتری که مدعی به توان و حذف.

مرگ او آمده است به نماد بالا تلفات ویروس گرفته بر روی اقلیت های قومی انگلیسی و کارگران خط مقدم و برخی بی عدالتی اجتماعی. پلیس نمی آوردن اتهامات عنوان شده علیه این متهم به مقابله با Mujinga گفت: تحقیقات نشان داده بود او را آلوده و وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات یک جرم جنایی.

از شیوع کروناویروس در معرض اختلافات و نابرابری در انگلیس یک دولت-سفارش گزارش روز شنبه تایید کرد که اقلیت های قومی در انگلیس تجربه بالاتر مرگ و میر از coronavirus از سفید پوستان است.

آمار و ارقام از لندن شهری پلیس نیز نشان می دهد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن قفل قوانین جلوگیری از تجمعات و یا غیر ضروری سفر.

Metropolitan Police آمار و ارقام نشان می دهد که مردم سیاه و سفید دریافت 26 درصد از 973 جریمه دست توسط پلیس بین مارس 27 May 14 و اختصاص 31 درصد از بازداشت. آنها را تا حدود 12 درصد از لندن جمعیت. مردم از آسیایی, سیاه مخلوط و زمینه های دیگر دریافت بیش از نیمی از جریمه و بازداشت اما حدود 40 درصد از جمعیت شهر است.

نیروی انتظامی گفت: دلایل اختلاف شد "پیچیده است." اما اوون غرب سابق رئیس پلیس سرپرست گفت: نژاد پرستی یک عامل بالقوه.

"انگلستان پلیس خدمات گسترده مسائل با تبعیض ... و من واقعا فکر می کنم در حال حاضر زمان برای مقابله با آن" او به بی بی سی گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب