این هنرمند خیابانی تبدیل چاههای به شاهکارهای

زمانی که رئیس جمهور تهمت مذاکرات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و یا رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در ت

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

زمانی که رئیس جمهور تهمت مذاکرات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و یا رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در تلفن او اغلب آمادگی فاقد دانش تاریخی میاد خودش و مذاکرات زباله در مورد روسای سابق چند نفر با دانش دست اول از تماس های گفته سی ان ان کارل برنشتاین.

بیش از چهار ماه گذشته برنشتاین صحبت با بیش از یک دوجین از مقامات که یا گوش به مغلوب ساختن پیشی جستن مکالمات تلفنی با رهبران خارجی در زمان واقعی و یا داده شد دقیق خلاصه و ضبط و چاپ تماس های. آنها فاش کردن هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده بود اما با به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار با یک فرد گفت: تماس ها "اعجوبههای ترسناکی" و اگر آنها تا کنون گفت: اعضای کنگره در مورد مکالمات حتی جمهوری خواهان از دست دادن اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول مذاکرات خود با پوتین منابع مختلف گفته Bernstein, مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر در مورد خود و چه اندازه موفق بوده است. مغلوب ساختن پیشی جستن "نشسته وجود دارد و فکر می کند او می تواند ساخت خود را به اندازه کافی به عنوان یک تاجر و مرد سخت است که پوتین را احترام او را" یک نفر بازگو کرد در حالی که دیگری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "به دور این مزیت است که سخت بود برنده در جنگ سرد" در بخش "دادن پوتین و روسیه مشروعیت آنها تا به حال هرگز."

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است: "او بهتر است قاضی از شخصیت بیش از هر کس دیگری" یک نفر گفت برنشتاین به طوری که او به طور معمول نمی خواهد گوش دادن به کارشناس تجزیه و تحلیل چگونه رهبران خارجی فکر می کنم. یکی از اولین تماس با پوتین بود "همه جا" یک مقام گفت اما Ivanka Trump و جارد کوشنر — دو چند مقامات در اتاق گوش دادن — بلافاصله شروع به ستایش تهمت هنگامی که تماس به پایان رسید.

در حالی که تهمت fawned بیش پوتین و اردوغان رفت از راه خود را به مبارز با صدراعظم آلمان آنگلا مرکل نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, برنشتاین ، مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ممکن است او فاقد شجاعت به نام مرکل "احمق" و سخنرانی خواهد پاکسازی هنگامی که او تلاش برای متقاعد کردن او را به تغییر آب و هوا به طور جدی. یک آلمانی گفت: با توجه به برنشتاین که تهمت بود "بسیار تهاجمی" در حالی که مرکل ماند آرام است. به دلیل تماس بودند "خیلی غیر معمول" و "مشکل" دولت آلمان رفته بالا و فراتر از آن برای حفظ مطالب خود را, راز, رسمی اضافه شده است.

در پاسخ به این گزارش کاخ سفید سخنگوی سارا ماتیوز سی ان ان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است "کلاس جهانی مذاکره کننده که همواره تقویت امریکا منافع در صحنه جهانی است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن