'این نباید در مورد سیاست است.' هنگ کنگ پزشکی کارگران فراخوان مرز خاموش شدن میان شیوع کروناویروس

هنگ کنگ پزشکی سیستم تحت فشار سه شنبه به هزاران نفر از کارکنان بیمارستان پیوست افزایش اعتصاب با هدف فشار به دو

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

هنگ کنگ پزشکی سیستم تحت فشار سه شنبه به هزاران نفر از کارکنان بیمارستان پیوست افزایش اعتصاب با هدف فشار به دولت به آب بندی مرز با سرزمین اصلی چین در میان مرگبار شیوع کروناویروس که ادعا اولین محلی مرگ و میر در اوایل صبح.

مواجهه کارکنان با کمبود بیمارستان های دولتی محدود خدمات به تمرکز در شرایط اضطراری تنها با توجه به شهر بیمارستان اقتدار. آن را به نام در بیماران با شرایط جزئی به دنبال مراقبت خصوصی.

قابل توجه کارکنان پزشکی اعضای بیمارستان اقتدار کارکنان داد یک اتحادیه نوپای شکل گرفته در طول ماه های اخیر از تظاهرات ضد دولتی. آنها می گویند اعتصاب لازم است برای محافظت از هنگ کنگ, حتی اگر آن را به معنی موکول عملیات و تاخیر در مراقبت.

"اکثر پزشکان و پرستاران نمی خواهید به اعتصاب. ما نمی خواهیم به ما تاثیر می گذارد بیماران" گفت: Ng, 27 بیمار مراقبت دستیار خواست که به شناسایی نام خانوادگی او را تنها به خاطر ترس از عذاب بیش از اعتصاب. "اما دولت برگ ما هیچ انتخاب است."

ممنوعیت تمام بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین است که لازم است برای جلوگیری از یک شبیه شیوع در هنگ کنگ گفت: HW, یک دکتر در, شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان خواست که به شناسایی حروف تنها.

"مشکوک موارد عمدتا از سرزمین اصلی است و بنابراین اگر ما نزدیک مرز پس از آن ما می تواند به جلوگیری از عفونت در منبع خود را," او گفت: زمان.

در حدود 2500 عمدتا غیر پرسنل اورژانس راه اندازی پنج روز اعتصاب دوشنبه. اما 18,000-عضو اتحادیه می گوید: اعتصاب رتبه تورم خواهد شد هر روز با دولت واگذار نمی شود.

در روز سه شنبه, پزشکی, کارگران ریخته بر روی جاده ها و پارکینگ در اطراف آلاینده بیمارستان اقتدار مرکزی به عنوان آنها جمع آوری شده برای ارسال طومار خواستار دولت نزدیک مرز و کافی تجهیزات حفاظتی برای بیمارستان تیم است.

"هنگ کنگ دولت بی فایده است. تنها ما می توانیم صرفه جویی در دلار هنگ کنگ" شعار گروهی از پرستاران و پزشکان در لباس پوشیدن در لباس غیر نظامی و فولاد ماسک. بسیاری برگزار سیاه نشانه خواستار بسته شدن مرز به عنوان "تنها راه حل است."

"بیمارستان های ما در حال حاضر مواجه با کمبود منابع است. ما فقط نمی تواند مقابله با این بیماری گفت:" وانگ 24 ساله فیزیوتراپیست. او اشاره کرد عدم تست های تشخیصی, شخصی, تجهیزات حفاظتی, نیروی انسانی و تخت در انزوا بخش.

افزایش اعتصاب می آید به عنوان semiautonomous خاک چینی ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در روز سه شنبه صبح: 39 سال بود که سفر به ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. هنگ کنگ تا کنون تایید 15 مورد از این ویروس در حالی که در سرزمین اصلی بیماران رسید به 20,438 شنبه با 425 مرگ و میر.

هنگ کنگ پزشکی کارگران خط برای ارسال یک درخواست به این شهر بیمارستان اقتدار در حمایت از یک تماس برای بسته شدن کامل مرز با سرزمین اصلی چین در فوریه. از 4 سال 2020 است.
آنتونی والاس—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فشار مانت

تماس به سفت شدن مرز محدودیت به دست آورده است حمایت گسترده در سراسر هنگ کنگ هجوم عمیق اجتماعی قطبش توسعه یافته است که پس از نه ماه از ناآرامی های مدنی. چهره های سیاسی از هر دو طرفدار دموکراسی و استقرار اردوگاه پیوسته اند رهبران کسب و کار و اتحادیه های کارگری در حمایت از بسته شدن.

اما این شهر بحرانزده رهبر, کری لام اصرار خاموش کردن سرزمین اصلی است که هر دو "غیر عملی" و "تبعیض آمیز است."

هفته گذشته دولت اعلام کرد که این امر اقدامات لازم را برای جلوگیری از ورود مسافران از سرزمین اصلی با بستن چندین بازرسی مرزی تعلیق کشتی و مرزی قطار خدمات و کاهش پروازها. ساکنان از هوبئی چین استان در مرکز شیوع نیز ممنوع است.

ورود از چین و ماکائو کاهش یافته و 57 درصد با این اقدامات لام گفت: در حالی که اعلام تعلیق اضافی نقاط ورود. تنها سه بازرسی مرزی در حال حاضر عملیاتی: Shenzhen خلیج هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل و فرودگاه.

لام همچنین تاکید کرد که سازمان بهداشت جهانی است و نه توصیه می شود محدود کردن سفر و تجارت با چین اگرچه این اعلام یک اورژانس جهانی بیش از پنومونی-باعث virus.

کارگران بیمارستان به نام جزئی تعطیلی ناکافی—به خصوص به عنوان آنها را ترک ترین قاچاق به شدت گذرگاه های مرزی باز است. چند کادر پزشکی با اشاره به لیست در حال رشد از کشورهایی است که در حال حاضر ممنوع همه خارجی سفر از سرزمین اصلی از جمله ایالات متحده و سنگاپور و استرالیا و گفت: هنگ کنگ تا به حال بهتر است به دنبال کت و شلوار و یا در معرض خطر بودن جداره با بقیه چین است.

"اگر ما نمی نزدیک مرز ما به زودی پس از آن کشورهای دیگر خواهد بود که آنهایی که بستن مرزهای خود را بر ما" گفت: لو 54 ساله پزشکی حرفه ای است که با این نسخهها کار در اتاق عمل.

اتحادیه های دیگر—از جمله یکی از نمایندگی سیستم مترو کارکنان و دیگری برای خدمه پرواز—تهدید به پیوستن به این اعتصاب است. بیمارستان خودگردان هشدار داد که اگر اعتصاب ادامه آن را به بیشتر های احتمالی اقدامات و به تعویق انداختن تا نیمی از خدمات سرپایی و انتخابی عملیات.

در سراسر شهر و ترس در مورد شیوع پرسیده است: تنفر نسبت به دولت به عنوان ماسک صورت کمبود سریع قیمت درآوردن و خطوط است که از کشش پایین بلوک های متعدد در حالی که وحشت-خرید برگ قفسه های سوپر مارکت سر. در یک مرکز خرید لوکس در شهر مرکزی منطقه چهار شنبه, اوباش فلش جمع آوری شده برای حمایت از پزشکی کارگران اعتصاب.

"این نباید در مورد سیاست گفت:" Lo "آن را تنها باید در مورد سلامت عمومی است."

نوشتن به Laignee بارون در Laignee.Barron@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب