این خبرنگار در واکنش به یک گله گاومیش کوهان دار امریکایی است که بیشتر به ناچار شدید واکنش الگوی رفتاری

Tواقعی خود را نمونه یک انسان در طبیعت ساخته شده بود متبلور در لذت بخش ترین نوع دیجیتال فرهنگ رفتاری. چرا که ا

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

Tواقعی خود را نمونه یک انسان در طبیعت ساخته شده بود متبلور در لذت بخش ترین نوع دیجیتال فرهنگ رفتاری.

چرا که الگوهای رفتاری از خبرنگاران در هوا اغلب محبوب و منعکس کننده بسیار شدید شرایط آن می تواند نه تنها مهندسی.

در حالی که آن را گرفته شده در دوربین به عنوان Deion Brunswick گزارش زنده از پارک ملی یلو استون برای KTVM روز چهارشنبه مواجه با شکوه گله گاومیش کوهان دار امریکایی و آن را بیش از حد به راحتی.

"اوه خدای من. Oh my God" Brunswick گفت. معقول و منطقی. "اوه نه من نمی messing با شما." عاقلانه است. او سپس ادامه داد: از یک فاصله امن و دور از زمین بزرگ با حیوانات.

گاومیش کوهان دار امریکایی برش را ندارد چرا که آنها خارج از دوربین. اما آنها شکستن 25-حیاط مانع است. اما در نگاه چشم خود را به دلیل واکنش خود به مشروع گله گاومیش کوهان دار امریکایی فقط آن را همه می گوید. "آنها همیشه می گویند, 'اقامت حداقل 25 متری دور از پستانداران. اما که لعنت گاومیش کوهان دار امریکایی را شکست 25-حیاط سد و گفتم من در برخورد با این!'" Brunswick گفت: Baltimore Sun.

این می توانست یک برنامه به طور بالقوه بسیار خطرناک است وضعیت برای همه درگیر در فیلمبرداری. خوشبختانه همه سالم بود و Brunswick و خدمه ثبات از طریق تمام مصیبت بود و قابل تحسین.

این فقط آخرین مطلب در یک لیست طولانی از الگوهای رفتاری است که در آن مردم واکنش مناسب به نامشخص در مورد وضعیت. البته مردم تصور آن را کامل داده ها با یگدیگر از وحشت احساسات که هرگز نمی تواند جدا از آب و هوای فعلی.

ببینید مردم پیوند بیش از گاومیش کوهان دار امریکایی گله واکنش پسر مم زیر.

نوشتن به اشلی هافمن در Ashley.Hoffman@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب