این پنسیلوانیا رسومات مالک است و تبدیل خود را از خط تولید به دست ضد عفونی کننده برای خیریه

(جدید طرابلس Pa.) — پنسیلوانیا رسومات صاحب که رشد به طور فزاینده ای عصبانی به عنوان او را دیدم بالا رفتن سرسا

توسط PATRIS-FUN در 27 اسفند 1398

(جدید طرابلس Pa.) — پنسیلوانیا رسومات صاحب که رشد به طور فزاینده ای عصبانی به عنوان او را دیدم بالا رفتن سرسام آور قیمت مواد ضد عفونی کننده دست است تصمیم به انجام کاری در مورد آن: او را به طور موقت تبدیل عملیات خود را به یک خط تولید به طور ناگهانی سخت به پیدا کردن gooey بر اساس الکل ضد عفونی کننده.

هشت اوکس مزرعه رسومات پر اول آن 20 بطری در روز دوشنبه یک دسته به مقصد خیریه گروه هایی که نیاز به ضد عفونی کننده دست اما نتوانسته اند آن را دریافت کنید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. خانواده متعلق به کارخانه یا محل تقطیر طرح به طور چشمگیری افزایش تولید در این هفته و توزیع بطری به موسسات خیریه و همچنین ارائه آنها در بازارهای کشاورزان' که در آن مبادرت به فروش آن ارواح و از طریق وب سایت خود را.

قیمت: هر چه مردم تصمیم به اهدا.

"ما در شرایط اضطراری ملی" گفت: بنیانگذار چاد Butters. "چه چیزی درست کنم ؟ درست انجام دهید این است که حمایت از این جامعه با ارائه چیزی است که نومیدانه در نیاز. ما سیل دره با ضد عفونی کننده دست و رانندگی که در قیمت حق را."

لوگان اسنایدر بطری های ضد عفونی کننده دست ساخته شده در هشت اوکس مزرعه رسومات در طرابلس Pa. دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. کارخانه یا محل تقطیر صاحب چاد گیاهی رشد به طور فزاینده ای عصبانی به عنوان او را دیدم بالا رفتن سرسام آور قیمت مواد ضد عفونی کننده دست. بنابراین او را به طور موقت تبدیل عملیات خود را به یک خط تولید به طور ناگهانی سخت به پیدا کردن gooey بر اساس الکل ضد عفونی کننده.
مت Rourke–AP

دیگر مشروب نیز قرار دادن روح خود را به کار برای کمک به پر کردن این کمبود دست عفونی. سبز کوه قرار زیرند در موریزویل ورمونت است که به دور دست مطابق با اصول بهداشتی راه حل و دورهام رسومات در دورهام کارولینای شمالی, اهدای یک به مهمان نوازی و همکاران با استفاده از بالا ضد الکل و مواد تشکیل دهنده دیگر. مشتریان باید خود را در ظروف.

"ما می خواستیم به انجام چیزی است که می تواند به عنوان مثبت به عنوان امکان پذیر است گفت:" هارولد Faircloth یک صاحب کوه سبز قرار زیرند.

قاچاقچیان درجه یک کارخانه یا محل تقطیر نیز در ورمونت, برنامه ای برای راه اندازی یک ضد عفونی کننده دست در اواخر این هفته در آن Waterbury و Jeffersonville سایت. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا ورمونت تلاش برای پاسخ به شیوع ویروس.

"من می دانم که من باید یک فرصت منحصر به فرد برای کمک به کمی و حفظ کارکنان شاغل گفت:" مالک جرمی الیوت که گفت: 40 درصد از کسب و کار خود را می آید از کافه ها و رستوران ها که در حال بسته شدن در برخی از نقاط کشور است.

مقطر ارواح شورای ایالات متحده آمریکا یک تجارت شده است در تماس با نظارتی آژانس های فدرال و همچنین به عنوان برگ برنده دولت coronavirus نیروی کار به حذف نوار قرمز و "مطمئن شوید که ما می تواند سریع و زیرک و پر کردن یک نیاز در بازار گفت:" رئیس اجرایی کریس Swonger. "ما همه می خواهم به انجام بخشی از ما."

Swonger گفت: سازمان های دولتی شده اند بسیار پذیرا.

در هشت اوکس مزرعه رسومات حدود 70 مایل (115 کیلومتر) شمال فیلادلفیا کارگران با تجربه بالا-ضد الکل و عصاره و گلیسیرین به حق قوام. این دستور بر اساس یک منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

به عنوان کلمه در مورد آنچه در هشت اوکس شد تا به این رسومات شروع به شنیدن از افراد و گروه های نیازمند از جمله سرطان کودکان سازمان و یک زن که 12 سال است به بیماری های قلبی و شد از جان گذشته برای ضد عفونی کننده دست برای کمک به ایمن نگه داشتن او.

"من نمی توانم آن را پیدا کنید در هر کجا و این ویروس خطرناک به ویژه برای او," او نوشت: به رسومات.

داستان هایی هستند که چرا کره آنقدر منزجر با قیمت gougers که فروش ضد عفونی کننده آنلاین برای بیش از 300 دلار در هر اونس — و به همین دلیل او تصمیم به تغییر شرکت خود را تمرکز.

"ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در ادامه به ارائه یک چک برای کارکنان و حمایت جامعه ما این راه ما می توانیم انجام دهیم که" او گفت:.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

فراتر از بشر دوستانه انگیزه های فردی قرار زیرند صنعت مشروب همچنین منافع مقرره در دیدن این ویروس تهدید پراکنده به سرعت داده های اقتصادی تکیه بر میله, رستوران ها و دیگر مهمان نوازی و مکانهای تفریحی است که توقیف شده است با آغاز.

براد پلامر سخنگوی آمریکایی تقطیر موسسه و سردبیر Distiller مجله گفت که او شاهد بسیاری از بحث در میان مقطر علاقه مند در تبدیل بخشی از عملیات خود را به ضد عفونی کننده دست.

"صنعت مهمان نوازی است برای رفتن به نابود توسط این و آنها اصلی ما مشتریان. ما به دنبال راه هایی برای کمک به در پاسخ به این, اما همچنین برای پیدا کردن راه های دیگر به دنبال جریان درآمد," او گفت:.

___

Rathke گزارش از مونپلیه, ورمونت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de