این شهر نیویورک دلی می دهد مشتریان رایگان مواد غذایی که آنها برای حل مسائل ریاضی

"امروز نیوهمپشایر اولیه و پس از یک سال از مبارزه ما تنها نه ماه به" استفان کلبرت آهی کشید روز سه شنبه را دیر

توسط PATRIS-FUN در 23 بهمن 1398

"امروز نیوهمپشایر اولیه و پس از یک سال از مبارزه ما تنها نه ماه به" استفان کلبرت آهی کشید روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. "در آستانه دموکراتیک اولیه رئیس جمهور تهمت برگزار شد تجمع در منچستر, New Hampshire, چرا که او نمی تواند ایستاده ایده دیگر مردم توجه کنیم." در میان دیگر عجیب و غریب اظهارات "مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان زمان به مردم در این نزدیکی هست کنکورد چقدر او را دوست دارد کنکورد" تنها او بوده در مورد کنکورد در کشور همسایه ماساچوست و تحویل او یک "عجیب و غریب" و "وحشت زده" مقدمه ای برای دخترش Ivanka.

"شما می دانید که گاهی اوقات شما احساس می کنید مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که فساد در همه نهادهای دموکراتیک که برای ما گرامی" کلبرت گفت. "خوب, من برخی از خبر خوب برای شما: شما دیوانه نیست به احساس می کنید که راه." آخرین مورد شامل تهمت دوست صمیمی راجر سنگ. هفت جنایات که سنگ به اعدام محکوم شده در سال گذشته انجام یک جمله حداکثر 50 سال اما دادستان توصیه می شود 7-9 سال و "حتی که سبکتر جمله نشستن به خوبی با سنگ های قدیمی رفیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" که در توئیتر خود نوشت این بود: "سقط جنین از عدالت!" او گفت: "پس از آن توسط برخی غیر ممکن است تصادف — چگونه می تواند باشد ؟ — پس از آن بود اعلام کرد که وزارت دادگستری را فوق العاده گام از کاهش توصیه می شود زمان زندان برای راجر سنگ."

"پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل با استفاده از وزارت دادگستری برای رفتن آسان در همدستان او" میشل گفت. "تنها تفاوت بین این و یک موز جمهوری است که تهمت نمی خوردن میوه." بعد "مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت او را ندارد هر گونه درخواست ویژه او گفت:" اما "در پاسخ به تهمت را حمل misjustice های راجر سنگ دادستان استعفا کرده اند."

"مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا مست با قدرت در حال حاضر" جیمی کیمل, توافق در Kimmel Live. وزارت دادگستری ناگهانی تصمیم به بریده بریده خود را از جمله درخواست برای سنگ "بد است حتی با تهمت استانداردهای," او اضافه شده است. "مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی همه ناگهانی خود دادستان کل مثل" هی چه می دانید ؟ به جای هفت تا نه سال, چرا ما را که هیچ ، آیا می شود که بهتر است؟' چهار دادستان فدرال امروز که مشغول به کار در این مورد استعفا در اعتراض به" اما مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین دور شدن با آشکار اقدامی تلافی جویانه در برابر افرادی که اطاعت قانونی احضاریه و شهادت در استیضاح جلسات کیمل اشاره کرد. او با اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland (Jeff Ross) در امن فاش محل. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب