"این یک بحران': بایدن, Sanders, ارائه متفاوت COVID-19 طرح در بحث دموکراتیک

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در پی در یکشنبه دموکراتیک بحث به بازیگران

توسط PATRIS-FUN در 26 اسفند 1398

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در پی در یکشنبه دموکراتیک بحث به بازیگران خود را به عنوان بهترین موقعیت را برای رهبری کشور را از طریق جهانی همه گیر با بایدن متعهد به استقرار نظامی برای کمک به بهبود تلاش و ساندرز با استفاده از بحران به زمین خود به دنبال تعمیرات اساسی این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی.

این حرکت سریع coronavirus تحت سلطه اول one-on-one faceoff از سال 2020 کمپین بازتاب راه بحران طرح میتوانست زندگی آمریکایی توسط بسته شدن مدارس و اخلال در سفر و بالا بردن سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی خود را برای رهبری کشور را از طریق زمان آشفته.

"این است که بزرگتر از هر یک از ما — این خواستار وحدت ملی برای یک دیگر می شود."

بایدن و ساندرز نسخه برای پرداختن به بهداشت عمومی و بحران اقتصادی برجسته ایدئولوژیک تقسیم بین این دو رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. بایدن یک میانه رو کمک کرد که پیاده سازی 2009 نجات مالی صنعت هشدار داد که دیگر از دولت حمایت اقتصادی طرح نجات ممکن است مورد نیاز در ماه های آینده در حالی که لیبرال ساندرز پیشنهاد مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها.

مخاطرات و جدول رده بندی در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات را منتقل کرده اند به طور چشمگیری پس از بایدن و ساندرز گذشته مورد بحث کمتر از سه هفته پیش. پس از یک شروع کند به اولیه فصل بایدن تا رسید به جلوی این زمینه نقشه کشی حمایت قاطع از رای دهندگان و تحکیم پشتوانه چندین رقبا که باید کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

جیل بایدن, مرکز, همسر جو بایدن آرنج ضربه حامیان جوان در روز سه شنبه در لانسینگ میشیگان. (متی Dae اسمیت/آسوشیتد پرس)

بایدن به نظر می رسد مصمم به نگه داشتن تمرکز خود را بر روی انتخابات و ساخت مستقیم و پیشنهادهای به ساندرز حامیان و ارتکاب برای اولین بار به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا اگر او می شود حزب دموکرات نامزد. بایدن پس از اعلام ساندرز گفت: "در تمام احتمال" انجام همان.

ساندرز تلاش برای گسترش ائتلاف او فراتر از افراد جوان و لیبرال ها و مسیر خود را به نامزدی است که به سرعت در حال کوچک شدن است. هنوز او به نظر می رسد مصمم به رسم تیز در تضاد با بایدن در سراسر چالش برانگیز معاون سابق رئیس جمهور به رد یک سوپر پک حمایت خود را از نامزدی و مصاحبه بایدن به عنوان متناقض او در طول زندگی حرفه ای خود را برای حمایت از صنعت مالی زنان و مسائل مربوط به سلامت.

ساندرز نیز بارها و بارها تحت فشار قرار دادند سوال در مورد کوروناویروس به سوی یک آشنا مناظره بین او و بایدن بیش از مراقبت های بهداشتی.

ساندرز استدلال کرد که مشکل کمبود در coronavirus آزمون و اضطراب بیش از آمادگی این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با افزایش قریب الوقوع در بیماران برجسته و چرا ایالات متحده باید به حرکت به سمت دولت-اجرای "مدیکر برای همه" سیستم او زمانی دفاع و پشتیبانی.

تماشا کنید: تهمت وضعیت فوق العاده اعلام شد بیش از COVID-19

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی شامل coronavirus و 50 میلیارد دلار برای کمک به دولت های ایالتی و محلی. 2:00

"یکی از دلایلی که ما آماده شده اند و آماده است و ما لازم نیست که یک سیستم. ما باید هزاران نفر از طرح های بیمه خصوصی گفت:" ساندرز که پشت یک جارو دولت-اجرای برنامه بیمه درمانی. "است که یک سیستم است که آماده است برای ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم در یک سال خوب بدون این بیماری همه گیر."

بایدن که پشتیبانی از اضافه کردن یک گزینه بیمه به سیستم فعلی استدلال کرد که یک بیماری همه گیر نشده بود یک لحظه به تلاش برای فشار از طریق یک تعمیرات اساسی آمریکا بیمه سلامت سیستم سیاسی دشوار تلاش.

"این یک بحران می شود." "ما در حال جنگ با یک ویروس است. آن را تا به چیزی برای انجام با شرکت می پردازد و یا هر چیزی."

همه گیر upends مبارزات

به عنوان بحث را باز کرد بایدن و ساندرز قلم دست دادن پستال یکدیگر به جای آن با یک آرنج دست انداز. آنها در زمان مواضع خود را در جایگاههایی فاصله 6 فوت از هم جدا در همراهی با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus. آنها خطاب به ملت و هر یک از دیگر از استودیو های تلویزیونی در واشنگتن بدون در شخص مخاطب است.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به این کمپین روز باعث بایدن و دعوت به انصراف از تظاهرات و به جای نگه مجازی حوادث با رای دهندگان در سراسر کشور است. مبارزات انتخاباتی خود کارکنان نیز کار از راه دور و نامزدها — هر دو در اواخر 70s — گفت: آنها مصرف شخصی احتیاطی برای محافظت در برابر ویروس است که در معرض خطر بیشتری برای افراد مسن است.

"من با استفاده از بسیاری از صابون و ضد عفونی کننده دست," ساندرز گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. وجود دارد بیش از 167,000 مورد تایید در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن