این زن و شوهر برگزار شد 'عروسی' در عبور حیوانات بعد از Coronavirus آنها منجر به لغو

Wمرغ گسترش coronavirus مجبور به لغو مراسم عروسی داماد بود تصمیم گرفت که نشان می دهد باید در. روز یکشنبه او ان

توسط PATRIS-FUN در 6 فروردین 1399

Wمرغ گسترش coronavirus مجبور به لغو مراسم عروسی داماد بود تصمیم گرفت که نشان می دهد باید در. روز یکشنبه او انداخت و او را نامزد تعجب "عروسی" در داخل نینتندو بازی Animal Crossing: New Horizons.

"نامزد من است و من تا به حال به لغو آینده ما عروسی با توجه به Covid-19 بنابراین بهترین دوستان ما به ما تعجب حیوانات عبور از عروسی به جای" یک کاربر به نام Ashmush به اشتراک گذاشته شده در یک پست در ق. زن و شوهر, شناخته شده به عنوان Sharmin آشا و Nazmul احمد با کسب و کار خودیبودند و مجموعه ای به ازدواج در ماه آینده, اما با توجه به بیماری همه گیر در حال انجام آنها مجبور به لغو آن بدون شک دشوار حرکت برای هر زن و شوهر است.

و مانند بسیاری دیگر لغو رویدادها بود که تنها رویداد بزرگ است که آشا شد از دست رفته با توجه به کوروناویروس. "من فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی و گرفتن فارغ التحصیلی," او نوشت: در یک نظر بر روی Reddit. "من احساس بسیار پایین در مورد از دست رفته در نقاط عطف."

برای کمک به تشویق آشا احمد تیمی با برخی از دوستان و برنامه ریزی تعجب دیجیتال "عروسی" خود مجازی جزیره در داخل بازی. به جلو کردن, تعجب, احمد گفت: کسب و کار خودی که او را دعوت آشا به جزیره خود را به "جمع آوری منابع" به عنوان بخشی از بازی است.

هنگامی که او وارد نسخه های دیجیتال از دوستان خود را در حال حاضر وجود دارد به او خوش آمد می گوید. او نماد یک لباس را می پوشند و گل سرخ به نگه داشتن همه چیز bride-to-be می تواند می خواهید در دنیای دیجیتال. تعجب می کرد. "این مرا خیلی خوشحال" آشا نوشت: در ق. "من حتی نمی باید کلمات برای توصیف چه مقدار از آن به معنای من است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب