سی و کارگران چهار وزارتخانه بازرسان مرده در میان گوشت گیاه Coronavirus شیوع

یک چهارم ایالات متحده وزارت کشاورزی ایمنی مواد غذایی بازرس درگذشت جمعه از Covid-19 با توجه به رسمی اتحادیه می

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

یک چهارم ایالات متحده وزارت کشاورزی ایمنی مواد غذایی بازرس درگذشت جمعه از Covid-19 با توجه به رسمی اتحادیه میان شیوع این ویروس در کشور گوشت پردازنده.

بازرس واقع شده بود در طفره رفتن از شهر کانزاس گفت: پائولا شلینگ اقدام ملی شورای مشترک رئیس برای بازرسی مواد غذایی محلی برای آمریکا فدراسیون کارکنان دولت. شلینگ کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر گفت: بازرس خانواده می خواهد به نگه داشتن این موضوع خصوصی است.

USDA تایید بازرس مرگ در بیانیه ای روز شنبه بدون پرداختن به علت ،

"وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند تایید عبور از یک کارمند" با توجه به این بیانیه. "ایمنی و رفاه کارکنان ما اولویت ما است. ما با تشکر از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم ما عرضه زنجیره ای برای مواد غذایی باقی مانده در کار و برای اطمینان مردم آمریکا دسترسی به غذای سالم."

مقامات اتحادیه را مورد انتقاد بخش از آوریل برای ارائه ناکافی برای محافظت از بازرسان به عنوان coronavirus از طریق ملت را بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. بازرسان در اوایل ماه مارس باقی مانده بودند خود را به خرید و ماسک. این گروه در حال حاضر به اندازه کافی ماسک صورت برای ارائه آنها را برای تمام بازرسان گفت: USDA رسمی.

ادامه مطلب: Coronavirus است صدمه زدن به صنعت رستوران. در اینجا چگونه آن را می تواند تغییر آینده غذا

این ویروس از طریق گوشت پردازنده های که در آن کارکنان به طور معمول کار می کنند نزدیک به هم در تنگ و سرد فاصله است. وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرسان کار بر روی تولید کف, چک کردن گوشت برای ایمنی. تعدادی از گیاهان بسته به طور موقت به دلیل شیوع بیماری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی مارس 28 کارگردانی meatpackers به بازگشایی و USDA جمعه اعلام کرد که 14 امکانات پردازش بازگشایی شد. شلینگ را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در زمانی که مرحوم بازرس قرارداد ویروس.

حداقل 30 گوشت کارگران درگذشت coronavirus و بیش از 10 ، 000 آلوده شده اند و یا در معرض, با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. حداقل 30 گیاهان بسته اند در برخی از نقطه در دو ماه گذشته این اتحادیه گفت: ممکن است 8.

از سه شنبه 123 USDA غذایی ایمنی و بازرسی خدمات کارکنان تحت self-قرنطینه با توجه به کروناویروس قرار گرفتن در معرض و دیگری 171 زمینه کارکنان از کار غایب بودند به دلیل Covid-19 تشخیص با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده در بیانیه ای پیش از آن در روز.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن