'امید وجود دارد برای ما. IF دریافت کنندگان جشن حکم دادگاه عالی اما می گویند بیشتر وجود دارد کار را به انجام

بrian De Los Santos تلاش برای رسیدن به خواب در شب چهارشنبه به عنوان او و شوهر خود نگران در مورد آنچه که در نت

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

بrian De Los Santos تلاش برای رسیدن به خواب در شب چهارشنبه به عنوان او و شوهر خود نگران در مورد آنچه که در نتیجه روز بعد حکم دادگاه عالی در اکشن معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه می تواند برای آنها. ده لوس سانتوس است DACA گیرنده که به ایالات متحده از مکزیک, در سن, دو, در حالی که شوهر خود مستند نشده است.

اما در روز پنج شنبه صبح De Los Santos از خواب بیدار شد به خبری که دادگاه عالی به نفع حکومت اجازه می دهد DACA برنامه را در محل باقی می ماند و اجازه دهید یک آه امداد.

"من به شوهرم و من به او گفتم "من امن'" De Los Santos می گوید. از روز دوشنبه دادگاه عالی حفاظت از جامعه کارگران از محل کار تبعیض در دوشنبه تصمیم که DACA باقی خواهد ماند او می افزاید: این یک "قاطع" در هفته است.

ده لوس سانتوس 29 ساله استراتژیست دیجیتال برای آفتاب صحرا روزنامه در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در حال حاضر یکی از حدود 650,000 IF گیرندگان که می تواند در ادامه زندگی و کار در ایالات متحده برای آینده قابل پیش بینی و بدون ترس از اخراج.

"من سخت کار می کرد تا به جایی که من در هستم و تا به حال حاکم رفته متفاوت بود دیوان عالی کشور در برابر حکومت IF و پس از آن همه دنیای من [خواهد بود] رفته بود," او می گوید. "من هر پیروزی با یک لبخند...اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم می گیرد برای پیدا کردن راه دیگری برای از بین بردن این برنامه DACA که یک لحظه ما باید به صورت که در آن زمان. اگر وجود دارد هر چیزی که مهاجران همیشه این است که ما آماده هستیم."

قضات حکومت در یک 5-4 تصمیم گیری است که تهمت و دولت را به درستی دنبال کانال های قانونی برای پایان دادن به این برنامه آغاز شد که در طول دولت اوباما در سال 2012. "اختلاف قبل از دادگاه است که آیا [وزارت امنیت داخلی] ممکن است لغو DACA. همه احزاب موافق است که آن را ممکن است" نوشت: قاضی جان رابرتز در نظر اکثریت. "اختلاف است به جای آن در درجه اول در مورد روش این سازمان به دنبال انجام این کار است."

در پاسخ به حکم DHS سرپرست چاد گرگ گفت: این برنامه به طور غیر قانونی اجرا شده توسط دولت اوباما که با استفاده از قدرت اجرایی به آن را راه اندازی. "IF سزاوار دریافت کنندگان بسته شدن و قطعیت اطراف آن وضعیت خود را در اینجا در ایالات متحده متاسفانه امروز تصمیم دیوان عالی کشور نتواند به ارائه که یقین او گفت:" در یک بیانیه عمومی.

با توجه به سیاست های مهاجرت, موسسه حدود 1.3 میلیون نفر واجد شرایط برای برنامه DACA, مردم اغلب به عنوان "خیال." جمعیت مستند نشده در ایالات متحده تخمین زده می شود حدود 11.3 میلیون به طور کلی.

"همیشه وجود خواهد داشت حمله به ما مهاجر جامعه بنابراین ما همیشه باید آماده می گوید:" ونسا لونا یک IF گیرنده و مؤسسین ImmSchools غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از مستند نشده دانش آموزان و خانواده ها است. "IF یک گروه کمک به یک مسئله بزرگتر...بنابراین در دراز مدت ما نیاز به اصلاحات جامع مهاجرت."

Esder چونگ یک 22 ساله IF گیرنده در Middlesex County, N. J., می گوید او در حال حاضر امیدوار IF حاکم را قادر می سازد برای تکمیل آینده او فارغ التحصیل مطالعات برنامه در دانشگاه راتگرز که شامل یک جزء در پکن ، "به نظر می رسد مانند یک چیز کوچک بود و شاد در مورد, اما برای من این همه چیز وجود دارد به دلیل یک عدم اطمینان و حتی در پایان این برنامه به دلیل وضعیت من," او می گوید.

چونگ و پدر و مادر خود نقل مکان به ایالات متحده از کره جنوبی برای کار تبلیغی زمانی که او 6 ساله. در سال 2008 خود را ویزا به پایان رسید و چونگ شد مستند نشده. IF گیرندگان نمی واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال و یا وام های دانشجویی به دانشگاه برود اما او قادر به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی از طریق خصوصی کمک هزینه تحصیلی است.

دیگر جوان IF گیرندگان که می تواند دسترسی به کمک هزینه تحصیلی و یا نمی توانیم به پرداخت از جیب اغلب بدانید که به دست آوردن آموزش و پرورش است از سوال. که برای رامون سانچز یک 23 ساله IF گیرنده که زندگی در دالاس. سانچز از نقل مکان به تن. دلپذیر تگزاس از مکزیک زمانی که او در حدود 6 سال به دست آمده و DACA وضعیت زمانی که او 16 ساله بود به او اجازه می دهد به کار خرده فروشی شغل. در رویای خود بود که یک هنر درجه در موسسه هنر دالاس. در حالی که تور های کمک درسی مشاور را شکست این خبر که او نمی خواهد واجد شرایط برای کمک های فدرال دانشجویی, گرفتن, کالج, کردن جدول. "که واقعا نوعی از سر من پایین" سانچز می گوید. "این چیزی است که من همیشه می خواستم تقریبا در نوک انگشتان من."

سانچز در حال حاضر یک افتخار مدیر در بزرگترین AT&T شعبه در دالاس می گوید او IF وضعیت منقضی می شود در ماه مه 2021. قبل از اینکه دیوان عالی کشور حکم او مطمئن نیستید که چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که زمان خود را زد. "من فقط احساس مانند یک شادی بزرگ" او می گوید: یادگیری از حاکم. "این تقریبا قریب به اتفاق آن را فقط به من منجر به این باور است که امید وجود دارد وجود دارد امیدوارم که برای ما خیال امید وجود دارد برای ما اقلیت وجود دارد و امید ما برای آینده است."

با وجود پنج شنبه حکم امکان هنوز بافندگی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند پیدا کردن یکی دیگر از راه برای پایان دادن به برنامه DACA. رئیس جمهور تهمت توییتی پنج شنبه پس از حکم دادگاه عالی که "به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, من برای یک راه حل قانونی در DACA نه سیاسی است و سازگار با قانون است. دیوان عالی کشور حاضر است به ما بدهد بنابراین در حال حاضر ما باید برای شروع این روند بیش از همه دوباره."

لونا معتقد است که این تهدید را کاهش دهد و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن رای بودند ، "در حال حاضر ما در حال جشن, اما, نیز وجود دارد این بزرگی امکان انجام بیشتر برای جامعه ما," او می گوید. "این یک لحظه از شادی اما فکر می کنم ما نیز باید به recenter خودمان را در دیگر مبارزه کنند."

هر دو لونا و سانچز اضافه کنید که زمان سیاه زندگی مهم جنبش نیز سوگند مستند نشده مردم و فعالان انگیزه برای فشار به عقب در برابر هر گونه تلاش برای لغو این برنامه است.

"مهاجر جنبش حقوق بوده و قادر به دریافت این دور به دلیل این کار از آزادی و حقوق مدنی جنبش" لونا می گوید. "ما ایستاده بر روی شانه های خود...بنابراین ما در حال ایستاده با ما سیاه و سفید, جامعه, بسیاری از کسانی که سیاه مهاجران مستند نشده."

سانچز اضافه می کند که او معتقد است وجود دارد به اندازه کافی فشار بر دولت در این لحظه از زندگی مهم جنبش و دیگر اعضای طول تاریخ مظلوم جوامع برای جلوگیری مقامات از تلاش برای لغو این برنامه DACA دوباره در هر زمان به زودی.

"جامعه قوی است. ما همه به یکدیگر عشق ما حمایت از یکدیگر و همه ما کاملا در اینجا برای هر یک از دیگر" سانچز می گوید. "در یک زمان وجود دارد که در آن من احساس تنهایی در این, اما من فقط یک کوچک دانه از شن و ماسه این ساحل از مردم درست مثل من...من افتخار می کنم به یک خیال باف."

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب