کاخ سفید درخواست خواهان به هم زدن میت رامنی. لیز چنی است که دفاع از او را.

دو روز پس از نزدیک به متعارف دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت فقط تحویل ... نوع دیگری از سخنرانی. پس از ای

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

دو روز پس از نزدیک به متعارف دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت فقط تحویل ... نوع دیگری از سخنرانی.

پس از اینکه رسما تبرئه در سنا را استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به آنچه که او به نام "یک سخنرانی" بلکه یک "جشن" صرف بیش از یک ساعت برگردان های ترسناک در استیضاح موضوعات مرتبط ضمن تشکر از جمهوری خواهان و حمله های مختلف "وحشتناک" مردم است.

"آدام شیف باطل است, ناگوار,, شخص," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "نانسی پلوسی یک فرد وحشتناک. ... من شک او دعا می کند در تمام. و این باطل مردم است."

مغلوب ساختن پیشی جستن, البته, نیز رفت و پس از آن. میت رامنی (R-یوتا) تنها سناتور جمهوری خواه به رای محکومیت خود را در تماس تلفنی با یک "شکست خورده نامزد انتخابات ریاست جمهوری" و پیشنهاد او "استفاده از مذهب به عنوان چوب زیر بغل."

در حالی که ضمن تشکر از جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن, اجازه دهید فقط می گویند رفت و کمی کردن اسکریپت. "او بسیار افتخار از بدن خود را," او در یک نقطه گفت: Rep. جیم اردن (R-اوهایو). "من به دنبال در آن گوش من بگو به گوش کسانی که باید چیزی در رفتن وجود دارد." بعد او صحبت کرد و برای چند دقیقه در مورد تشکر. استیو Scalise (R-لا.) که در سال 2017 در طول تمرین برای کنگره بیس بال بازی بارها و بارها تاکید کرد که او می توانست درگذشت.

"او whacked," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Scalise. "او whacked. من استیو. ... راستش من فکر می کنم شما بهتر است به دنبال در حال حاضر. شما بیشتر خوش تیپ در حال حاضر. شما نبودند که به دنبال خوب است. شما نگاه خوب در حال حاضر."

در نهایت بسته بندی در انتهای آدرس و یا "جشن" نه — به طول انجامید که در مورد به عنوان طولانی به عنوان نمونه کمپین تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به "عذرخواهی به خانواده من برای داشتن آنها باید از طریق یک ساختگی فاسد, مقابله با برخی بسیار بد و افراد بیمار." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب