ایالات متحده یک چهارم جهان را تایید کرد coronavirus مرگ و میر با وجود داشتن کمتر از 5 درصد از جمعیت آن

Stephen Colbert شروع روز پنج شنبه در این اواخر نشان می دهد که مایل "مجنون دلقک رئیس جمهور" بود که حاضر به دنبا

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

Stephen Colbert شروع روز پنج شنبه در این اواخر نشان می دهد که مایل "مجنون دلقک رئیس جمهور" بود که حاضر به دنبال علم به عنوان مجنون دلقک پوسه که فقط لغو این سال را نشان می دهد برای صرفه جویی طرفداران از COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوی دیگر فقط سرنگون دکتر ریک روشن "مدیر سرب آژانس فدرال جستجو برای coronavirus واکسن" گفته "به دلیل نگرانی خود را در مورد تهمت را coronavirus درمان تئوری."

"درست است تهمت اخراج یک مرد به نام دکتر روشن — او نیز اجازه رفتن پروفسور ناقلا دکتر ناجی و دبیر Ihavethecuredontfireme," میشل شوخی. اما "دکتر روشن نه تنها متخصص که مغلوب ساختن پیشی جستن است خاموش است."

"مغلوب ساختن پیشی جستن است در کاملا رول تناقض خود کارشناسان بیماری های عفونی تقریبا هر روز روی روزانه تلویزیونی خوی اوقات تلخی گفت:" جیمی کیمل که دختر خود را آرایش. "این فقیر پزشکان شاغل برای مغلوب ساختن پیشی جستن" نمی توانم دروغ و نمی تواند حقیقت را گفت. "بنابراین تنها گزینه ای است که به بازی dumb و امید تهمت منحرف می شود توسط یک فیله ماهی-O-یا چیزی." کیمل در بر داشت آن را "افسرده" مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج دکتر روشن برای تلاش برای نجات آمریکایی ها از هیدروکسی کلروکین و همچنین است که "ما حتی از راه دور شگفت زده کرد که او" اما او خوشحال در استخدام یک سابق Labradoodle مادر به سر ایالات متحده coronavirus نیروی کار.

اواخر نشان می دهد تصور بی حد و حصر Labradoodle مادر در coronavirus جلسه.

"این کاخ سفید به نظر می رسد فکر می کنم از هرج و مرج به عنوان یک ضروری خدمات است که آنها نیاز به نگه داشتن ارائه" Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. اما "شاید این واکسن مرد است که در واقع خوش شانس که برنده نمی دانم که جهنم او است چرا که افرادی که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و می دانم که آنها باید آن را حتی بدتر است."

بنابراین آیا گرجستان فرماندار جمهوری خواه که سعی تهمت افتخار ناموفق با بازگشایی اقتصاد نوح گفت. "تهمت نمی فقط پرتاب برایان کمپ زیر اتوبوس. او اساسا نگاه کردن برنامه اتوبوس در پیشبرد گفت: Brian کمپ برای دیدار با او را در جاده ها در 3:15 و سپس حدس بزنید که رانندگی ؟ و شما می دانید این همان چیزی است که شما هنگامی که شما رول با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این بچه ها در حال تلاش بسیار سخت به خورد او و پس از آن زمانی که آنها به طور کامل متعهد bam! او فقط می تواند فروش شما را."

اگر شما به اشتباه در مورد coronavirus روزانه نشان می دهد's Desi Lydic گفت: "من به تماشای فاکس نیوز برای 48 ساعت متوالی و من فکر می کنم من آماده هستم به FOXplain آن است." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب