آمریکا و انگلیس بودند که دو تا از بهترین آمادگی سازمان ملل برای مقابله با یک بیماری همه گیر -- چه چیزی را اشتباه رفت ؟

On Oct. 24, 2019-45 روز قبل از اولین مورد مشکوک به از COVID-19 اعلام شد—جدید "کارت امتیازی" منتشر شد به نام ج

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

On Oct. 24, 2019-45 روز قبل از اولین مورد مشکوک به از COVID-19 اعلام شد—جدید "کارت امتیازی" منتشر شد به نام جهانی بهداشت در ایران شاخص است. کارت امتیازی رتبه بندی کشورها در مورد نحوه آمادگی آنها برای مقابله جدی شیوع بر اساس طیف وسیعی از اقدامات از جمله چگونه به سرعت از یک کشور به احتمال زیاد به پاسخ و چگونه به خوبی آن سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد "درمان بیماری و حفاظت از سلامت کارگران است." آمریکا رتبه اول را از 195 سازمان ملل و انگلیس دوم قرار گرفت.

شما به عنوان خوانده شده که به درستی. دو کشور که بر روی کاغذ بهترین آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر تبدیل ژوئن 2020 به دو تا از بزرگترین شکست در مقابله با COVID-19. با 122,300 بیش از حد مرگ و میر—تعداد مرگ و میر بیش از و بالاتر از آنچه انتظار می رود در غیر شرایط بحران—آمریکا رتبه شماره 1 در این متریک. در جایگاه دوم با 65,700 بیش از حد, مرگ و میر, است, انگلستان

یک دلیل وجود دارد که کارت امتیازی کردم آن را بسیار اشتباه است: آن را حساب نمی برای مفهوم سیاسی است که در آن یک سیاست ملی پاسخ به یک بیماری همه گیر است که تدوین و اجرا شده است.

وجود دارد وهم آور شباهت وحشتناک سیاسی و تصمیم گیری های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون—دو جناح راست "illiberal پوپولیستی" رهبران که به اعتقاد آنها سازمان ملل شد رویین تن به طور کلی رد علم و تبدیل داخل و دور از multilateralism. خود را موازی تصمیم گیری پروری بسیاری از شهروندان خود را به قبر است.

حتی قبل از COVID-19 ضربه تهمت و جانسون بی ارزش اهمیت بهداشت عمومی سرمایه گذاری و تخریب ملی خود را همه گیر آمادگی قابلیت های.

یک هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح خروجی دولت اوباما خواست جایگزینی آن تیم به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر است که می تواند بدترین پس از آنفلوانزا در سال 1918 هشدار ممکن است یک کمبود و تاکید بر اهمیت هماهنگ فدرال پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم گزارش را رد کرد و مشاوره. در عوض در ماه مه سال 2018 تهمت تعطیل, کاخ سفید از دفتر اختصاص داده شده به همه گیر آمادگی که رئیس جمهور اوباما پس از 2014-2016, ابولا, بیماری همه گیر. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست برای کاهش کلی به CDC بودند بارها و بارها رد شده توسط کنگره, کاخ سفید موفق بود در برش CDC سلامت عمومی علم و نظارت برنامه که نقش کلیدی در شیوع آمادگی.

در سراسر اقیانوس اطلس, یک دهه سیاست ریاضت اقتصادی است که تا به حال تضعیف سلامت عمومی مرکب Brexit. در سال 2016 انگلیس زد, شبیه سازی, ورزش موسوم به "ماکیان" که نشان داد که این کشور را یک کمبود گسترده از هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای سلامت کارگران اگر یک بیماری همه گیر رخ داد. در عین حال تحقیقات توسط تایمز لندن یافت که پرداختن به این کاستی بود "را در انتظار نگه داشته به مدت دو سال در حالی که برنامه ریزی احتمالی منحرف شد برای مقابله با امکان هیچ معامله Brexit."

در 23 ژانویه سال 2020 سازمان بهداشت جهانی گفت: همه کشورهایی که آنها در خطر COVID-19 اپیدمی گفتن آنها را برای دریافت آماده "برای مهار از جمله فعال نظارت تشخیص زود هنگام انزوا و مورد مدیریت تماس, ردیابی و پیشگیری از به بعد گسترش یافته است." این یک تراژدی است که هر دو ایالات متحده آمریکا و انگلستان موفق به تشخیص خطر ابتلا به سازمان ملل اعتقاد داشتند که خود را استثنایی می کشیدن آنها را از طریق و شیوع بودند چیزی است که اتفاق افتاده است در جای دیگر در جهان است. عمیق ایمان خود را ملی و عظمت بوده و اساس بسیار از خود اپیدمی آمادگی برنامه های قبل از COVID-19.

آمریکایی و انگلیسی استثنایی در طول COVID-19 اوج رسید زمانی که هر دو کشور را نادیده گرفته که با راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از coronavirus انتقال است. که خواست همه ملت به تمرکز بر روی "پیگیری و ردیابی"— شناسایی و جداسازی هر مورد و پیگیری و quarantining هر کسی در معرض. در عین حال دکتر جنی Harries, انگلستان, معاون افسر ارشد پزشکی استدلال در مارس 13, 2020 که پیگیری و ردیابی مورد نیاز نیست و گفت: "سرنخ با است که در عنوان آن—آن را به یک دنیا سلامت سازمان است و پرداختن به تمام کشورها در سراسر جهان کاملا متفاوت سلامت زیرساخت" را به عنوان اگر این بیماری خواهد پاسخ متفاوت در انگلستان است. انگلستان و ایالات متحده در زمان هیچ اقدام فوری برای راه اندازی هماهنگ در سراسر کشور پیگیری و ردیابی سیستم به ویروس یک پاس رایگان به گسترش کنترل نشده برای حدود شش هفته است.

آن است که هنوز روشن نیست حتی امروز که آیا هر دو کشور است که برای پیاده سازی یک ملی پیگیری و ردیابی سیاست. در انگلستان شده است وجود هرج و مرج در اطراف توسعه یک برنامه جدید گوشی های هوشمند برای مدیریت روند. در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد ندارد از اجرای فدرال پیگیری و ردیابی برنامه, ترک, تست, تا به ایالات متحده. دولت فدرال ایالات متحده گزارش شده است که نشستن بر 14 میلیارد دلار است که موفق به پرداخت در دولت و در سطوح محلی و قبیله ای سرزمین برای نظارت و ردیابی تماس.

رد که هدایت نیست و تنها نمونه ای از این دو کشور بدنام کردن علم است. رئیس جمهور تهمت ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 با وجود تحقیقات نشان می دهد آن است که به احتمال زیاد بی اثر; پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند به درمان بیماری; حاضر به پوشیدن ماسک صورت; و تشویق هواداران خود را به سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات. دولت او مجبور CDC برای خلاص شدن از آن ارشاد در بازگشایی امریکا هشدار به خانه عبادت است که آواز خواندن در گروه کر می تواند گسترش coronavirus.

در بریتانیا coronavirus پدید آمده میان یک لحظه اشتباه روابط بین دولت و دانشمندان است. جانسون دولت ادعا کرده است که همه آن تصمیم گیری شده اند "هدایت علم است." اما آن علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در ابتدا کفن در پنهان کاری, با عضویت در آن پنهان آن جلسات بسته و مشورت آن مشخص نیست. داود پادشاه سابق و مشاور ارشد علمی به دولت انگلیس از 2000-2007 گفت: نیویورک تایمز است که او تا به حال هیچ ایده اگر در مراحل اولیه وقوع جانسون دولت بود که زیر علم گفت که او نمی دانست چه گلی بود مشاوره "و وجود ندارد این آزادی را برای دانشمندان به عمومی چه توصیه های خود را است." در نهایت به جای یادگیری از علم مبتنی بر داستان های موفقیت از COVID-19 کنترل در نقاط دیگر دنیا از جمله از نیوزیلند و سنگاپور و کره جنوبی و انگلستان دولت در ابتدا به دنبال یک خطرناک بی اعتبار گله-ایمنی استراتژی که منجر به مرگ و میر. جالب اینجاست که دولت در حال حاضر موقعیت دانشمندان را مقصر شکست خود را برای پاسخ به بحران است.

در هر دو طرف برکه وجود دارد دوقلو رسوایی ارسال بهداشت و مراقبت از کارگران به بیمارستان ها و مراقبت از امکانات و بدون PPE مناسب و یا دسترسی به تست. در هر دو کشور پرستاران مجبور شدند در برخی از موارد به استفاده از کیسه های زباله برای محافظت از بدن خود و bandanas به جای مناسب N95 ماسک. به گزارش ظهور در ماه ژوئن که کارآموز پرستاران در انگلستان بودند نقل مکان کرد و به خط مقدم در ماه مارس برای تکمیل آموزش های خود را دیگر نمی خواهد پرداخت و پس از جولای 31st نشان می دهد که چگونه کمی بوریس جانسون قدردانی از راه های که در آن پرستاران برگزار فورت در حالی که دولت وی هیچ جا دیده می شود.

یکی دیگر از قابل توجه موازی در راه است که در آن مرگ و میر ناشی از COVID-19 باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه Latinx و آمریکایی های بومی و سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی انگلیسی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جانسون کابینه را درگیر در افتضاح قربانی سرزنش نادیده گرفتن نژادپرستی ساختاری در قلب این اختلافات.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر بهداشت الکس آذر سی ان ان گفت که "متاسفانه" امریکا "بسیار متنوع" جمعیت و آمریکایی ها و اقلیت های "خاص" باید "قابل توجه بیماری های زمینه ای." دولت انگلیس را بررسی چرا COVID-19 بود نامتناسب کشتار اقلیت بود شده از انگلیسی توسط بهداشت حمایت گروه فاقد هر گونه برنامه ریزی برای محافظت از اقلیت ها از این بیماری است. دبیر کل شورای اسلامی بریتانیا هارون خان گفت: از نقد و بررسی: "برای انتخاب به بحث نیست طاقت فرسا نقش ساختاری نژادپرستی و نابرابری در میزان مرگ و میر و بی اعتنایی به شواهد گردآوری شده توسط سازمان های جامعه در حالی که به طور همزمان ارائه هیچ توصیه و یا یک طرح عمل با وجود این که مرکزی هدف از این بررسی این است که کاملا غیر قابل قبول است."

این دردناک است طنز که این دو کشور که مسلما آیا حداقل برای جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر به ویژه در میان آسیب پذیرترین شد مورد ستایش قرار داد به عنوان جهان دو بهترین-آمادگی قبل از بحران رسید. واضح است که ما نیاز به بررسی مجدد چه "مصلی" به معنی. کشورهایی که خود را نگه داشته COVID-19 نرخ مرگ و میر بسیار پایین رتبه ضعیف در مصلی کارت امتیازی مانند مغولستان (رتبه 46) و ویتنام (50) و ایسلند (58). فاجعه بار ایالات متحده آمریکا و انگلستان پاسخ به COVID-19 نشان می دهد که زمانی که ما به آینده نمرات به کشورهای در چگونه به خوبی آمادگی آنها برای رسیدگی به همه گیر بعدی ما نیاز به حساب یک سیاسی کشور تصمیم گیری به عنوان یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب