عجیب و غریب تلفیق از ماسک و مردانگی

مارس 14 سال 2020 که coronavirus همه گیر خواهد بود shoehorned به ما ابدی فرهنگ جنگ تمام شد اما اجتناب ناپذی

توسط PATRIS-FUN در 28 اردیبهشت 1399

که coronavirus همه گیر خواهد بود shoehorned به ما ابدی فرهنگ جنگ تمام شد اما اجتناب ناپذیر است اما این ماسک می تواند یک نقطه عمده ای از مشاجره آمده است به عنوان یک شگفتی است. که آنها را به مناسبت بحث جدید از مردانگی این است که یک غریبه پیچ و تاب و طرح هنوز.

مشاوره با پوشیدن ماسک در عمومی به حد COVID-19 را گسترش ممکن است بیشتر بی ضرر از استاندارد همراهان از کاهش تلاش: آن دخالت نمی کنیم با ما کار می کنند و یا محدود کردن جنبش ما, ما را از عبادت و یا جدا کردن ما از خانواده گسترده. در بسیاری از نقاط شما می توانید یک ماسک به صورت رایگان. و آن را به عنوان اطمینان غریبه ما اقدام مسئولانه پوشش یک گام با این حال عقل نسبت به حالت عادی.

در عین حال پس از ماسک شد به طور گسترده ای استفاده می شود, آنها به دست آورد معنای نمادین خود را برای منتقدان. در میان کسانی که شک دارند این است که R. R. رنو سردبیر محافظه کار مذهبی مجله اولین چیزهاییکه استدلال پوشش سیگنال های unmanly نامردی (در توییتهایی که پس از حذف شده است):

وجود دارد دو زمینه که در آن به رد رنو فریم که lionized رئیس جمهور تهمت و یک گروه از افراد مسن و جانبازان جنگ جهانی دوم که ملاقات با رئیس جمهور در هفته گذشته هیچ یک از آنها را پوشانده است.

برای اولین بار است که یک لخت حسابداری واقعی منطق پشت پوشش: آن است که خداوند ما را نه برای خود ما ایمنی اما از آنجا که آن را آسان می کند دیگران ذهن و ممکن است کمک به آنها را سالم نگه دارید. این اجازه می دهد تا ما برای جلوگیری از هیستری و بازگشت به عادات معمول زندگی است. هر چند ممکن است برخی از اطلاعات غلط در مورد این منطق و هر چند شواهد برای مقدار پوشش است نه غیر قابل بحث دلیل پوشش است که در حال ترویج است که در مورد "ترور" برای خود ماسک-پوشنده لباس. آن است که یک عمل برای مراقبت از دیگران است. (این نیز انتظار نمی رود که در فضاهای باز که در آن فاصله اجتماعی حفظ می شود — مانند رفتن برای اجرا در خالی خیابان یا آشکار ترتیب مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه با دامپزشکان.)

جالب تر مکالمه رنو مطرح شده است در مورد مردانگی است unmanly به پوشیدن ماسک?

هر چند او صریح تر و اتهامی نسبت به برخی از رنو نیست اولین اتصال به ماسک و مردانگی. مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن ماسک شده است به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده بیانیه ای در مورد مردانگی خود را حامیان و منتقدان به طور یکسان. پوشش "به نظر می رسد ضعیف — به خصوص برای مردان" آریزونا از معترضان اعلام کرد. یکی Federalist قطعه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماسک خواهد بود "سوزاننده تصویر از ضعف" و دیگری satirically منکر "شکننده مردانگی" از هر شکل عمومی نیست که به طور مداوم پوشانده است.

به اتهام "شکننده مردانگی" وارد شده است صمیمانه به عنوان به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن "جنگجو" شعارهای خود گزارش ادعا که پوشش خواهد "ارسال پیام اشتباه" و او رکورد طولانی از توجه به درک مردانگی و جوانمردی از خود و مخالفان سیاسی خود را همه در خدمت به عنوان پیشنهاد او نمی پوشیدن ماسک به دلیل آن را احساس نمی کند ماچو. "[A]ppearing به آن بازی امن در تضاد با یک هسته اصول مردانگی: نشان می دهد هیچ ضعف" استدلال یک دانشمند اجتماعی در علمی آمریکا. "در کوتاه پوشیدن یک ماسک emasculates."

آن را ندارد ؟ من وانمود نمی شود یک متخصص در مردانگی. من یک مرد هستم; من با تا حد زیادی وجود ندارد و پدر من هیچ برادران; و من ، اما من دو پسر فقط در حال حاضر در حال ظهور از دوران کودکی و تبدیل این پدیده به کمی بازیگوش پسران که گناه rambunctiousness من نگران می تواند بی جهت pathologized. دقیقا به این خاطر از خود من (عدم) تاریخچه با مردان, من فکر می کنم در مورد چه نوع از مردان فرزندان من خواهد بود و چگونه آنها را دریافت کنید وجود دارد در مورد ماهیت مردانگی و سنتی "مردانه فضائل": در رم باستان احتیاط و عدالت و اعتدال و شجاعت. امروز به شکل مسیحیت تماس مصر به دنبال عیسی در فداکاری و فروتنی: قدرت ، صداقت ، احترام, محبت توانایی محافظت و ارائه برای عزیزان.

بهترین مردان من می دانم که نیست hemmed در این مردانه خطوط — آنها مدل سنتی "زنانه فضائل" بیش از حد, مانند شفقت و استقامت و نجابت — و نه خواهد آنها نشان می دهد زنان نمی تواند در رسیدن به احتیاط افتخار و مانند آن. هنوز لینک برخی از فضائل به مردانگی نیست بی معنی است ، این که آیا آن است که یک لینک از پرورش طبیعت و یا هر دو من نمی تواند و نمی خواهد تلاش برای در نظر گرفتن در اینجا اما مردانگی نیست خالی مفهوم هیچ enfleshed واقعیت است. آرمان به سمت شجاعت در حفاظت است به خصوص قوی. برای محافظت از استدلال The Art of Manliness, بنیانگذار برت مک کی است "پيشينه مردانه" نقش است.

این جایی است که رنو تهمت و اگر آنها قبول این فرض که "پوشیدن ماسک emasculates" آنها منتقدان همه چپ چپ بروید: هیچ فضیلت و سالم مفهوم مردانگی — می شود آن را بیشتر سنتی و جنسیتی و یا مدرن و برابری طلب — باید یک انتخاب برای محافظت از آسیب پذیر به عنوان unmanly.

ممکن است که پوشش بیهوده است هر چند من پیدا کردن شواهد قانع کننده برای آن ارزش ویژه اطلاعات از هنگ کنگ و اتریش در مقابل جمهوری چک. هنوز هم علم نیست حل و فصل و CDC برگشت از آن ارشاد در این نقطه مبهم اثربخشی گفتگو است که مناسب گفتگو را داشته است. اما نه مکالمه رنو مطرح شده و یا تهمت الهام گرفته است.

رنو صحبت از ماسک آشکار ترسو در میان ما. آنچه واقعا نازل شده است نابجا مردانگی که اجازه می دهد خودخواه غرور پایمال وظیفه برای قرار دادن دیگران قبل از خودمان است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de