داستان پشت زمان " امریکا باید تغییر پوشش

Fیا پوشش از زمان را در 6 ژوئیه دو موضوع ما سفارش آتلانتا هنرمند Charly پالمر به ضبط لحظه ای که در آن آمریکایی

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

Fیا پوشش از زمان را در 6 ژوئیه دو موضوع ما سفارش آتلانتا هنرمند Charly پالمر به ضبط لحظه ای که در آن آمریکایی ها را ببینید که آیا کشور خود را قادر به زندگی می کنند تا وعده خود را. نتیجه 40-توسط-30-در. بنفش نقاشی از یک دختر کوچک در مواجهه با هر بی عدالتی از امروز و آمریکا نقش تاریخی در آن است که با عنوان "در چشم او."

"در 60 سال در این زمین بسیار تغییر کرده است; اما همه بیش از حد همان باقی مانده است می گوید:" پالمر که متولد Fayette, Ala., و رفت و به تحصیل در آکادمی آمریکایی هنر و دانشکده هنر موسسه در شیکاگو است. "به عنوان یک کودک از اواسط'60s پدر و مادر من همه آنها می تواند به سپر من از وحشت از نژادپرستی به ویژه از طریق عشق بدون قید و شرط و هوشیار حفاظت از ایرما واکر. آنها محافظت از بدترین نفرت جهان تا به حال در فروشگاه برای افرادی که مانند من. در حال حاضر به عنوان یک انسان من نگران هستم برای خود و فرزندان و نوه برادرزاده و خواهرزاده. من نگرانی در مورد سیاه و سفید جامعه به عنوان یک کل است."

گل دیده می شود در نقاشی یک موضوع در پالمر در کار به خصوص پس از مرگ مادر او در سال 2008. "آنها نشان دهنده زندگی و مرگ و عشق و زیبایی و شادی," او می گوید.

Phyllis.Iller

گذشته خود قابل توجه کار شامل نقاشی داستان خود راکه بخشی از مایا آنجلو هنر مجموعه; کاور برای John Legend آخرین آلبوم عشق بزرگترو یک پوستر برای بازی های المپیک 1996 و همچنین کمیسیون مارک 150 سالگرد از هر دو فیسک دانشگاه و دانشگاه هاوارد. به عنوان یک مربی او می آموزد طراحی و تصویر سازی و نقاشی در متوسطه سطح اخیرا در کالج اسپلمن گشت و او موفق به دریافت 2018 Coretta اسکات کینگ/جان Steptoe استعداد های جدید شد.

"برای 25 سال گذشته من شده اند در یک ماموریت از طریق هنر به صدای زنگ" پالمر می گوید. "من امیدوارم که این پوشش نشان می دهد که نگرانی. پیام من است نه سفید متنفرم. آن است که توجهی سیاه و سفید را دوست دارم."

بیشتر به این پیام پالمر و شریک زندگی خود را جامعه شناس Karida قهوه ای, نیز در حال حاضر در حال کار بر روی یک پروژه به معرفی یک نسخه W. E. B. Du Bois' کودکان, مجله, کیک های شکلاتی' کتاب. "با این گلچین اصلی مقالات و هنر بصری ایجاد شده توسط سیاه و نویسندگان و هنرمندان توجه داشته باشید," او می گوید: "ما تمایل به تولید خلاق گنج برای تمام خانواده به طوری که آنها ممکن است می دانم که چقدر آنها واقعا دوست داشتم."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن