داستان پشت Netflix ترس شهرستان و چگونه مافیا در زمان کنترل از نیویورک

ترس شهرستان: New York در مقابل مافیایک مجموعه مستند از آمدن به Netflix در جولای 22, نزدیک آهنگ FBI را حذف ماف

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

ترس شهرستان: New York در مقابل مافیایک مجموعه مستند از آمدن به Netflix در جولای 22, نزدیک آهنگ FBI را حذف مافیا در آغاز دهه 1970—زمانی که پنج اصلی خانواده های مافیا برگزار کنترل سازمان یافته جرم و جنایت در شهر نیویورک است. بیش از سه قسمت از این مجموعه نشان می دهد که چگونه ماموران فدرال کار می کرد به افشا و در نهایت محکوم عالی رتبه اعضای مافیا.

ترس شهرستان و خارج از غرفه در شلوغ زمینه از اراذل و اوباش مربوط به فرهنگ پاپ با دادن صدای به اف بی آی عوامل درگیر در این تحقیقات به پنج خانواده و داشتن آنها را شکستن چالش ها از نفوذ جرم و جنایت سازمان یافته حلقه. این قسمت همچنین شامل مصاحبه با سابق مافیا اعضای فیلم آرشیوی و شواهد جمع آوری شده در FBI نظارت همراه با فیلم برداری بازسازی به نمایش آبشاری اثرات مافیای قدرت در نیویورک در 1970s و 1980s.

در اینجا آنچه که در مورد داستان گستراند که در ترس شهرستان.

که پنج خانواده و چگونه آنها می آیند برای کنترل شهر نیویورک ؟

پل Castellano در ترس شهرستان. حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

پنج گروه های مافیایی شامل Bonanno کلمبو Gambino, Genovese و Lucchese خانواده ساخت تا آنچه شناخته شده به عنوان "کمیسیون" که تسهیل فعالیت های غیر قانونی در سراسر تمام پنج بخش نیویورک. سر و بالا رتبه بندی اعضای هر گروه اوباش تحت تعقیب بودند در سال 1985 مافیا کمیسیون دادگاه تحت اتهام اخاذی از کار اخاذی با تهدید و قتل و دادگاه های کیفری اساسا پایان را به کمیسیون دوران طلایی هر چند مافیا هنوز هم در عمل در ایالات متحده است.

در طول 1970s و 1980s مافیا ساخته شده است کنترل از طریق ارعاب و تهدید است که اجازه جرایم سازمان یافته به رشد در صنایع مختلف و جنبه های زندگی از جمله کنترل کارگری و سهم بزرگی در ساخت و ساز و املاک و مستغلات در زمانی که ماموران فدرال نمی جامد رویکرد به بررسی آنها. هر یک از خانواده های مافیایی در ساختار شد در یک راه برای فرار از اجرای قانون—جنایت واقعی متعهد شدند توسط "سربازان" کار برای خانواده; اغلب رئیس یا دوم در فرمان از هر خانواده بیش از حد به خوبی محافظت شده و تا به حال بیش از حد دانش کمی از جنایات به یک افسر علت بازداشت آنها.

"این سطح پایین تر بچه ها در خارج وجود دارد ارتکاب اعمال مجرمانه و لگد زدن به پول به بالاتر یو پی اس" مامور اف بی آی لین DeVecchio می گوید: در این سری است. "متوسط 'wiseguy.' ما می دانست آنچه که او انجام شده بود. ما می خواهم او را در زندان برای یک سال اما این کار مشکل را حل نمی کند. هر چه پول خود را-ساخت طرح شد و رفت سمت راست و تقریبا بدون وقفه. 'علت وجود تعداد زیادی از بچه ها انتظار در بال را به جای او."

از طریق کار wiseguys یا سربازان برای مافیا خانواده و اوباش را به دست آورد قدرت در 1970s و اوایل 1980s—موثر در بالا بودن نرخ جرم و جنایت در نیویورک—به عنوان کارفرمایان که در اختیار داشت کنترل شد بیشتر عایق از مشکل قانونی.

"سرقت بانک, هواپیما ربایی, مواد مخدر, قتل, اخاذی, وام, عمومی, قمار شما نام آن را—جرایم سازمان یافته کنترل می شود تقریبا همه چیز شما می توانید از فکر می کنم" DeVecchio می گوید.

سابق انجمن جانی Alite و مایکل Franzese, توصیف زندگی پر از ثروت در طول ارتفاع از مافیا را با موفقیت و با دسترسی نامحدود به مواد مخدر, خواص متعدد در سراسر کشور و هواپیمای شخصی در میان دیگر افراط.

"Who's gonna stop us? شما احساس مثل شما تا به حال قدرت انجام هر کاری شما می خواهید" Alite می گوید. "من احساس نمی نیویورک بود معدن ، من فکر کردم ما در حال حاضر آن را گرفت."

چگونه اف بی آی را به پایین مافیا در 1980s?

ترس شهرستان: New York در مقابل مافیا
مرلین Lucht در ترس شهرستان. حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

در حالی که مافیا reveling در آن کنترل از نیویورک, اجرای قانون و تلاش برای رسیدن به خود را محکم گره محافل عوامل می گویند در این مجموعه است. به عنوان ترس شهر را نشان می دهد, آن را در زمان بسیاری از برنامه ریزی و راهبردی از اشکالات به نظارت عالی رتبه اعضای مافیا به طور موثر جمع آوری هر گونه شواهد در برابر خانواده. محققان یک فرصت به کارفرمایان و رهبران هر خانواده از طریق قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان (ریکو) عمل می کنند که فعال اجرای قانون به تلاش رهبران سندیکاهای جرم و جنایت در اتهامات عنوان شده است که آنها دستور داد به جنایات متعهد بود. پس از سالها به سادگی دستگیری اوباش را سربازان بدون هیچ ماندگار نتایج ماموران فدرال آموخته اند به استفاده از ریکو عمل برای ایجاد لینک های ثابت بین کارفرمایان اوباش و سرسپردگان خود را.

این مجموعه تبدیل به یک رمز و راز, هیجان انگیز زمانی که به تصویر می کشد خاص لحظاتی که اجرای قانون رفت و پس از اراذل و اوباش. ماموران فدرال bugged خانه های عالی رتبه اعضای مافیا در تلاش برای اثبات که آنها سفارش فعالیت های جنایی در نیویورک است. در یک مثال میدادند در یک suspenseful صحنه در این مجموعه یک عامل است که در یک ماموریت به اشکال خانه از پل Castellano سابق رئیس Gambino خانواده جرم و جنایت. پس از اجرای قانون با دستکاری تلویزیون پذیرش در Castellano را عامل وانمود می شود یک کابل ترمیم کننده و نصب یک دستگاه نظارت در تلویزیون تحت پوشش تثبیت فازی اتصال.

با موفقیت شنود Castellano شد یک گام مهم در جمع آوری شواهد به دلالت او می گوید FBI special agent جو اوبراین بود که وظیفه نظارت بر غذا به عنوان بخشی از این بررسی است. اوبراین آموخته است که Castellano اغلب صحبت با دیگران در Gambino خانواده خود را در مورد "انواع راکت" از جمله پیدا کردن چگونه مافیا کنترل اتحادیه های کارگری در سراسر نیویورک. در یک کلیپ از نوار پخش شده در ترس شهرستان, Castellano شنیده تخمگذار ادعا می کنند به یک رستوران اتحادیه: "این اتحادیه ما."

با نصب اشکالات در Castellano و دیگر مافیا خانه ماموران فدرال کشف وجود این کمیسیون و دریافتند که پنج خانواده عمل به عنوان یک غول جنایی کنگلومرا—معنی آنها قادر به سعی در همان زمان تحت ریکو عمل می کنند. در سال 1985 11 جرایم سازمان یافته همکاران بودند تحت تعقیب از جمله هر یک از پنج خانواده های رهبران. این کیفرخواست آمد از رودی جولیانی و سپس به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک و بعدها تبدیل به شهردار که همچنین به نظر می رسد در سری.

"من همیشه متنفر بودم مافیا," او می گوید. "آنها چیزهای بد به جامعه است. آنها شروع به بهره برداری از مهاجران ایتالیایی مانند پدربزرگ من ... لحظه ای که تاسیس یک کسب و کار کوچک ساخته شده و کمی پول [مافیا خواهد] در می آیند و می گویند " ما 30 درصد است.'"

جولیانی می گوید که او متوجه شد چقدر قدرت این کمیسیون برگزار می شود, او می خواست برای پیدا کردن یک راه برای استفاده از ریکو عمل به پس از کارفرمایان از هر خانواده در "یک مورد بزرگ است."

"اگر شما می توانید کشتن هیولا از سر این است که ما یک فرصت به آن را انجام دهد" جولیانی می گوید: در این سری است.

این برنامه جدید از ریکو عمل در برابر پنج خانواده کار می کرد—از نزدیک به ده مردانی که محاکمه شدند و هشت نفر محکوم شدند و به زندان با بسیاری از دریافت حکم 100 سال است. سابق اوباش همکاران به نام تصمیم دادگاه را "ویرانگر است."

"این واقعا قرار دادن شکر و تخم مرغ در کیک برای من" Franzese می گوید نسبت به پایان این سری است. "هنگامی که آنها می توانید شروع به انجام این است که این زندگی است که در مشکل واقعی واقعی مشکل است."

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن