شیب قیمت انکار

26 ژوئن 2020 این نامه سردبیر در شماره اخیر این هفته مجله. زمانی که اروپا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران د

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

این نامه سردبیر در شماره اخیر این هفته مجله.

زمانی که اروپا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران در جولای 1, بازدید کنندگان از سه عقب بالا-عفونت کشورها را گزارش نمی شود خوش آمدید: روسیه و برزیل و ایالات متحده آمریکا این است که تا چه حد در کشور ما کاهش یافته است. ما تا کنون بیشتر coronavirus موارد در رابطه با 2.4 میلیون تایید عفونت و بیش از 120 ، 000 مرگ و میر (یک چهارم جهانی در مجموع) و ممکن است فراتر از 200 ، 000 مرگ و میر در تابستان به پایان رسیده است. از همه بدتر یک پرچم سفید تسلیم مطرح شده در کاخ سفید و در بسیاری از دولت capitols: اگر ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس بیایید تظاهر آن را رفته است. پس مردم شروع به بازگشت بیش از حد به زودی به محیط داخل رستوران ها و فروشگاه های بدون ماسک و یا فاصله و نقاط داغ از عفونت مشتعل شد. تگزاس رکورد تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان وجود دارد و همچنین هشدار دهنده خوشه در فلوریدا و آریزونا, کارولینای جنوبی و کالیفرنیا. بسیاری از تازه آلوده هستند و مردم در 20s و 30s که کمتر احتمال دارد به مرگ است. اما آنها پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و معلمان و کارفرمایان است. به عنوان دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: سیاسی: "فقط به خاطر آن شروع می شود با افراد جوان به این معنا نیست آن را به ماندن با افراد جوان است."

به یاد داشته باشید ایتالیا در ماه مارس -- غرق بیمارستان به بیماران مسن تر از چپ به مرگ در راهرو خالی شهرها و شهرستانها ؟ شنبه گذشته زمانی که ایالات متحده گزارش داد حدود 32,000 جدید COVID-19 موارد ایتالیا گزارش 264. اسپانیا و فرانسه و بیشتر از بقیه اروپا نیز باید این ویروس تا حد زیادی موجود است. در ایالات متحده اشتباه شهروندان متضاد و سیاسی پیام از واشنگتن پایتخت دولت و مقامات بهداشتی. بسیاری از مردم فقط پرتاب کردن دست خود مطمئن نیستید چه امن و چه چیزی نیست. در ضمن این ویروس به دست آوردن کشش در جنوب و غرب ساخت وحشتناک موج دوم در پاییز خیلی بیشتر احتمال دارد. "من می خواهم به جای صرف این تابستان در رم با خانواده من نسبت ققنوس" جها گفت. اما برای آمریکایی ها رم یک گزینه نیست. ما در حال حاضر جهانی pariahs.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

آخرین مطالب