پانل های خورشیدی بر جیمی کارتر مزرعه در گرجستان در حال تأمین نیمی از شهر خود

رئیس جمهور تهمت می رسد در هند در روز دوشنبه برای یک طراحی بسیار سفر که شامل توقف در سه شهر تجمع برای او در بز

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

رئیس جمهور تهمت می رسد در هند در روز دوشنبه برای یک طراحی بسیار سفر که شامل توقف در سه شهر تجمع برای او در بزرگترین ورزشگاه کریکت سازمان یافته توسط نارندرا نخست وزیر هند ویژه سفر به تاج محل, ایران و وعده های غذایی مختلف از جمله اسراف ضیافت در هند کاخ ریاست جمهوری. "رئیس جمهور که در رژیم غذایی است که اغلب یک چرخش از, استیک, برگر, و میت لوف, چهره های بالقوه شوک" به عنوان سفرنامه خود نگه می دارد و او را در اکثریت هندو شهرستانها که در آن "گاو احترام هستند به عنوان مقدس" و "در برخی محله های, گوشت, خوردن, خیلی, تابو است که آن را انجام نداده در" سی ان ان گزارش داد.

به طور معمول, هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن سفر خارج از کشور "خود میزبان معمولا سعی کنید به او احساس در خانه با غذای مورد علاقه: استیک با مینیاتور بطری سس گوجه فرنگی در کنار" سی ان ان گزارش داد: "اما مودی است که اختصاص داده شده گیاهی و قصد دارد برای خدمت به مواد غذایی گیاهی به رئیس جمهور." منوها نمی توان نهایی تا آخرین لحظه و مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران می توانید سعی کنید به مداخله به عنوان رئیس جمهور این است که یک مایل مسافر و دستیاران محل حق بیمه در نگه داشتن او را در منطقه راحتی خود را, مردم آشنا با این سفر بگویید سی ان ان. مواد غذایی گیاهی و یا هر چیز تند یا ملایم عجیب و غریب متناسب نیست در این رده است.

یکی کسی است که dined با مغلوب ساختن پیشی جستن در موارد متعدد با سی ان ان گفت که دیگر از گاه به گاه سالاد "من را دیده اند هرگز او را به خوردن سبزیجات." یک مقام سابق درگیر در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از سفرهای افزود: "من نمی دانم آنچه که او را به انجام در این مورد. آنها نمی در خدمت چیزبرگر." در هند حتی مک دونالد خدمت نمی خوریم.

خوشبختانه سی ان ان repots تهمت خواهد شد که غذا در حال انتظار برای او در نیروی هوایی و مودی رفته از راه خود را به لطفا مغلوب ساختن پیشی جستن در جنبه های دیگر مراجعه کنید. در احمدآباد به مودی دولت ساختمان 6-دیوار پا به پنهان کردن یک حلبی آباد در امتداد جاده تهمت مه سفر — دولت اصرار دارد این زمان تصادفی. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب