واقعیت از "جنگ سرد جدید' با چین

29 مه سال 2020 این زمان خوبی برای یک چین هاوک. پکن جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, آخرین تلاش برای خنثی

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

این زمان خوبی برای یک چین هاوک. پکن جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, آخرین تلاش برای خنثی منطقه وعده داده استقلال به پله زنگ زنگ در سراسر طیف سیاسی در مورد چین نیت. وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال حاضر اعلام کرده که این حرکت را توجیه لغو مختلف ویژه تجارت و موافقت نامه های مالی ایالات متحده با خاک و بایدن مشاوران اعلام کرده اند که presumptive دموکراتیک نامزد تحمیل خواهد بود و حتی بیشتر تحریم ها در چین است. در حالی که آمریکا گزینه های برای کمک به مردم هنگ کنگ و مجزا هستند محدود است که بعید است برای متوقف کردن ما از تلاش حتی اگر یک اثر حرکت می تواند نتیجه معکوس. منطق رویارویی به نظر می رسد با در نظر گرفتن بیش از.

این مهم اگر چه به درک چرا.

"بزرگ انهدام" در امریکا گرفتاری اقتصادی با چین های عمیق علل و بیشتر proximately رمان coronavirus نشان داده است در شرایط کامل چقدر مهم آن این است که از امنیت ملی چشم انداز برای ایالات متحده برای کاهش آن آشکار وابستگی به جمهوری خلق. اما این روند نیاز منجر به رویارویی — در واقع این امر می تواند کاملا سازگار با سیاست جهانی عقب نشینی که احتمالا چین احساس امن تر است.

از طرف دیگر ماهیت چین رژیم واقع شده است در حال تغییر به طور چشمگیری تحت Xi Jinping تر شدن ناسیونالیستی و سرکوبگر و همچنین کمتر نهادی با قدرت فزاینده ای متمرکز در یک رهبر دست. اما این روند نیز نیاز ندارد و منجر به تعارض در واقع در زمان نیکسون باز به چین زمانی که مائو در سال های پایانی خود را کمونیست کشور به مراتب بیشتر منزوی و سرکوب و سیستم سیاسی آن به مراتب شخصی تر از آن است که امروز.

چه چیزی واقعا متفاوت است و لازم است عنصر اضافی است که توضیح می دهد که "جنگ سرد جدید" است که ممکن است aborning است دامنه محض از قدرت است. چین در حال حاضر به اندازه کافی قوی برای آن به منطقی انتظار می رود که قادر به شکل دادن به نظم بین المللی به آن میل و نه صرفا رشد در آن وجود دارد. که انتظار خواهد بود هشدار به ایالات متحده حتی اگر چین نمی شد به طور فزاینده ای سرکوبگر و حتی اگر امریکا تا به حال اجازه ندارد خود را در معرض اختلال در زنجیره تامین.

در نظر گرفتن وضعیت در هنگ کنگ است. تصور کنید که چین به جای استفاده از یک چکش بر روی همه قابل مشاهده ناخن استفاده می شود نرمتر تاکتیک برای خواستگاری هنگ کنگ شهروندان بیش تر complaisant موضع آن را به عنوان تا به حال انجام شده است برای سال قبل بود. فرض کنید به طور مشابه که به جای قلدری تایوان پکن قرار داده و بخش عمده ای از تلاش خود را به فساد جزیره نظام سیاسی — که دوباره آن را به حدی انجام می شود. فرض کنید این تلاش شروع به میوه به نقطه ای که تایپه آغاز شد و به فاصله خود از واشنگتن در تلاش برای جلوگیری از عصبی پکن و چشم انداز الحاق شد در هوا. فرض کنید که کره جنوبی به دنبال کت و شلوار. آیا ایالات متحده مشاهده این حوادث با متانت?

البته که نه. آنها می تواند نشانه هایی آشکار از به طور چشمگیری تضعیف آمریکا نفوذ در آسیا است. آنها مادی ما تضعیف موقعیت نظامی در مورد آینده رویارویی با چین است. و این امکان می تواند هرگز نگذاشته باشد حتی اگر در چین رژیم در آن لحظه کمتر-مقابله.

یا در نظر بگیرید که در جریان درگیری با اروپا بیش از Huawei چین 5G نیروگاه. ایالات متحده مشروع نگران به دلایل امنیت ملی در مورد چشم انداز یک شرکت چینی در حال تبدیل شدن غالب در این منطقه به دلیل فرصت برای جاسوسی است. اما این نگرانی ها — همراه با نگرانی در مورد آینده غرب وابستگی به فن آوری های چینی در این منطقه و همچنین مناطق دیگر مانند هوش مصنوعی — خواهد به دست آوردن حتی اگر چین کمتر-آشکارا truculent و قلدری. پس از همه, زنگ, زنگ شد پله در سال 1980 بیش از افزایش ژاپنی تسلط در فن آوری بالا و ژاپن یک متحد آمریکا با یک pacifistic اساسی است. چگونه می تواند ما نمی تواند بیشتر نگران ظهور بسیار بزرگتر چین به چیزی نزدیک شدن به همکار رقیب ،

در امور بین المللی نیت مهم هستند اما قابلیت های ماده بیشتر است. این یک واقعیت غم انگیز است که Thucydides عنوان یک کلید باعث خراب پلوپونز جنگ و در دوران مدرن هموار راه را برای جنگ جهانی اول ظهور چین باعث می شود ایالات متحده آسیب پذیر تر — از لحاظ اقتصادی و نظامی. ما نیاز به نگرانی در مورد کسانی که آسیب پذیری حتی اگر چین بودند بیشتر خیرخواه تر از آن در حال حاضر به نظر می رسد چرا که می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها باقی خواهد ماند خیرخواه. در واقع ما در حال مشاهده است که تحول در چین در حال حاضر و ruing درجه که ما در حال حاضر اجازه خودمان را به زمین.

چین به نوبه خود به استبداد را به خوبی ممکن است آن را آسان تر برای ما به دنبال سیاست تقابل — راحت تر به جمع متحدان خارج از کشور نیز آسان تر برای توجیه ایدئولوژیک در خانه فقط به عنوان برگ برنده دولت طیف کامل نفرت انگیز بی کفایتی باعث می شود آن را سخت تر است. آن را نیز ممکن است آن را به نظر می رسد لازم است پس از پکن بسته بسیاری دیگر ممکن است راه را برای همزیستی. اما درک عدم انتخاب دقیقا چیزی است که منجر به فاجعه است.

چرا که با این حال بسیار به ما می گویند که ما هیچ نزاع با مردم چین تمام تلاش های ما برای پاسخ به آسیب پذیری ما خواهد بود با هدف محدود قدرت خود را. ما در حال تلاش برای حفظ توازن قدرت, بعد از همه, با این حال بسیار ممکن است ما خودمان بگویم که ما در حال. ما در حال تلاش برای حفظ یک آمریکایی مزیت قدرت. اگر ما را انتخاب کنید که مسیر ما باید انتظار چین به راه پاسخ ما را به تلاش برای اعمال چنین محدودیت هایی بر ما و بر این اساس آماده.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن