نجیب دروغ در مورد ماسک و coronavirus هرگز نباید گفته شده

4 آوریل سال 2020 کسانی از شما از سن خاصی را بدون شک به یاد داشته باشید زمانی که آن را جهانی اذعان کرد که با

توسط PATRIS-FUN در 17 فروردین 1399

کسانی از شما از سن خاصی را بدون شک به یاد داشته باشید زمانی که آن را جهانی اذعان کرد که با پوشیدن ماسک نخواهد محافظت از شما و یا هر کس دیگری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. توسط "سن خاص" در اینجا منظور من تمام زندگی آمریکایی متولد شده در و یا قبل از تاریخ 1 آوریل سال 2020 که با توجه به یادداشت های من است که آن را امکان پذیر شد به بیان موقعیت بر خلاف مودب در جامعه است.

این بود که همیشه بی معنی است. کاخ سفید در حال حاضر نشان می دهد که همه ما باید پوشیدن ماسک هر زمان که ما ترک خانه های ما. ما حتی سرقت گسترده انبارهای آنها را از آلمانی ها شده اند که با پوشیدن آنها را برای حدود یک ماه در جای بیشتر موارد متعدد هنگامی که خود را رهبران آنها را معاف از بازداشت خانگی است. افرادی که نمی توانند مناسب ماسک (ظاهرا مردم نوع پوشیدن زمانی که آنها اسپری برای اشکالات) در حال تشویق به خود را دارند. اگر هیچ چیز دیگری, این داده های خسته کننده DIY معتادان چیز دیگری از خود راضی در مورد. هیچ کس اهمیت می دهد که چگونه عجیب و جالب شما فکر می کنم تکه پارچه به منظور محافظت از شما را از یک بیماری است. درسته ؟

آیا روزنامه نگاران و دیگر آشکار کارشناسان که با شوق و ذوق گسترش این دروغ آشکار در مورد ماسک دانست و آن را نادرست بسیار یک سوال باز است. برخی از ما آن را عجیب و غریب است که همان مردم بودند همچنین گفت که ماسک باید محفوظ است و برای استفاده توسط متخصصان پزشکی. اگر ماسک هیچ کاری انجام نمی, چرا پزشکان و پرستاران به آنها نیاز دارید ؟ آنها زینتی بخشی از یک لباس لباس است ؟ ذهن قرقره.

صرف نظر از صداقت شخصی از کسانی که در این کمپین تبلیغاتی هرگز نباید انجام شده است در وهله اول. آن است که یک چیز به بحث در مورد آنچه که باید تجربی سوالات مانند اثر پوشیدن تجهیزات حفاظتی در تلاش برای ممانعت از گسترش عفونت های ویروسی است; آن است که دیگر برای مردم به در مورد هر آنچه در آخرین زمان تاج حکمت است با همان خسته کننده یقین است که چندی پیش ما را یک ملت از لوگان عمل علما و کارشناسان در غیر موجود جزا مفاهیم emoluments بند. این manias فراموش تقریبا به همان اندازه برای سلامت عمومی به عنوان کسانی که کودکان و نوجوانان وجود دارد و حداقل یکی در هر کلاس اول ابتدایی — که بی وقفه ssshh هر کس دیگری در خط را به معلمان و دانش آموزان و بهبود رفتار است.

180 درجه تغییر در قبول افکار عمومی در مورد ماسک است که در خط با چگونه بقیه از این بحران آشکار شد. ماسک کمک نمی خواهد. هر کس نیاز به یک ماسک. آن را به ارزش بستن سفر به و از چین بیش ویروس و تهمت فقط یک دشمن بیگانه در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن باید انجام شود برای جلوگیری از این ویروس را از آمدن به این سواحل. آن را کمتر خطرناک از آنفولانزا; خواستار آن کمتر خطرناک از آنفولانزا یک جناح راست الگوی رفتاری شاید حتی (یک shudders) "اطلاعات غلط." انسان حتی نمی تواند انتقال این ویروس به طور مستقیم به یکی دیگر از آن سرچشمه با حیوانات در فضای باز در "مرطوب" بازار مواد غذایی. صحبت کردن در مورد مرطوب بازارهای نژادپرست است به جز زمانی که دکتر Fauci آن را ندارد.

می توانید با ما لطفا برای جلوگیری از صحبت کردن در این راه ؟ همانطور که من نوشتن این مقاله ما ثبت و ضبط است و همه اما علنا ریشه شکست از داروهای ضد مالاریا که به نظر می رسد موفق بوده است در درمان برخی از coronavirus بیماران. آن است که در برابر "علم" هر آنچه که ممکن است برای رئیس جمهور یا هر کس دیگری را مشاهده میکنیم که برخی از داروها و یا درمان های کار کرده اند. آن است که برای علم یا نه. این فقط یک واقعیت است که ممکن است یا ممکن است محدود نرم افزار بسته به آنچه اتفاق می افتد در طول چند ماه آینده. کمی بیشتر epistemic فروتنی خواهد بود خوش آمدید همه در اطراف.

به عنوان خواهد بیشتر از من به صراحت تماس رفتار بزرگسالان. ما باید برای پایان دادن به این ایده است که بهترین راه برای دریافت از طریق این بحران است که می گویند چیزهایی که ما می دانیم درست نیست به امید گرفتن مردم به رفتار یک راه خاص است. این به این معنی نیست گفت: ماسک ها بی فایده است که آنچه شما واقعا معنی این است که "ماسک در تامین کوتاه مدت هستند, لطفا در نظر بگیرید قبل از اینکه شما شروع به جمع اوری آنها که آیا شما واقعا به آنها نیاز دارید در حال حاضر و اگر پس چگونه بسیاری از است." ایضا به شدت بی امان تلاش برای به جوانان این تصور که آنها به طرز وحشیانه ای به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس جدید است. حتی در ایتالیا کشور با بدترین اندازه گیری مرگ و میر تا کنون حدود 86 درصد از مرحوم شده اند 70 ساله یا مسن تر و 50 درصد آنها حداقل 80. ما لازم نیست که از صفر در آماری ناهنجاری و یا در غیر این صورت شرکت در نابود. باید آن را به اندازه کافی می گویند "حتی اگر شما بسیار بعید است که به مرگ از coronavirus به یاد داشته باشید که شما می تواند قرارداد این بیماری و گسترش آن به بیشتر مردم آسیب پذیر حتی بدون تجربه علائم پس لطفا همین حالا شادی با 5000 غریبه در ساحل و پس از آن اجرا خانه به مادر در آغوش بگیرند."

این است چگونه رشد یو پی اس صحبت کردن با یکدیگر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن