"لحظه ای که با گریه از برای آن است. Coronavirus می تواند به شما پرداخت می شود و مزایای مرخصی

During دوم خود را-تا کنون دفتر بیضی نشانی در شب چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مشاوره

توسط PATRIS-FUN در 24 اسفند 1398

During دوم خود را-تا کنون دفتر بیضی نشانی در شب چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مشاوره به آمریکایی ها گریبانگیر توسط COVID-19 شیوع: شستن دست های خود را تمیز اغلب استفاده می شود سطوح و پوشش چهره خود را هنگامی که شما عطسه یا سرفه. "و بیشتر از همه" او اضافه شده از پشت مصمم میز "اگر شما بیمار هستید یا نه, احساس خوب, در خانه بمانند."

اما برای افرادی مانند کریستینا هیز 32 ساله رمپ اپراتور برای یک شرکت هواپیمایی که سخت بخشنامه به دنبال دارد.

به عنوان فصلی از کارکنان که در حال حاضر با این نسخهها کار تمام وقت ساعت هایس — مانند 32 میلیون دیگر کارمندان بخش خصوصی در سراسر ایالات متحده — دریافت صفر پرداخت مرخصی استعلاجی. اگر او یا او شش سال سقوط بیمار آنها را از شانس هستید. هیز یا برای رفتن به محل کار بیمار خود را ترک کودک بیمار خود را با یک دوست و یا در مهد کودک و یا در خانه بمانند که به معنی از دست دادن یک چک.

"کار من نیست ارائه مرخصی با حقوق در حال حاضر" هیز می گوید. "آنها در حال ارائه داوطلبانه ترک که در آن شما می توانید انتخاب کنید به ترک خود را. اما که خواهد مرا در مشکل با نیاز به کشف کردن که چگونه من قصد دارم برای رسیدگی به صورتحساب من."

به عنوان COVID-19 بشکه از طریق کشور مانند آهسته حرکت گردباد آلوده حداقل 1,875 مردم در سراسر بیش از 45 متحده از جمعه بعد از ظهر وجود دارد به نظر می رسد اجماع رو به رشد در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات برای رسیدگی به این مشکل است. تشویق افراد بیمار به ماندن خانه از محل کار یکی از مهم ترین راه های متوقف کردن گسترش ویروس به گفته کارشناسان بهداشت عمومی.

کنگره و وزارت خزانه داری را آغاز کرده اند هش کردن اطلاعات در یک ترک با سیاست کاخ سفید در حال حاضر سیگنالینگ است که آن را یک اولویت ، "نیاز به بیمار و قرنطینه به ماندن در خانه برای جلوگیری از بیشتر گسترش coronavirus و یا برای مراقبت از کسانی که تحت تاثیر متاسفانه تأکید چرا مرخصی با حقوق مهم است, سیاست برای حمایت از خانواده های کارگر و ترویج سالم در محیط کار برای همه آمریکایی ها" Ivanka Trump, یکی از رئيس جمهور و مشاوران در بیانیه ای گفت.

روز چهارشنبه آمریکا پرده برداری از خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل است که در خدمت به عنوان کار قالب برای کنگره بحث و گفتگو در مورد این مسئله. در شکل اصلی آن پیشنهاد به دستور پرداخت را ترک کنند در سراسر کشور در نور از وقوع. کارکنان می توانند از مزایای یا اضطراری پرداخت می شود ترک برنامه از طریق موقت امنیت اجتماعی برنامه; و یا آنها می تواند دریافت پرداخت مرخصی استعلاجی از طریق کارفرمای خود.

جمعه شب مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد که آمریکا آمده بود به یک توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و امن "پرداخت مرخصی اضطراری به دو هفته از پرداخت بیمار را ترک کنند." جزئیات نشده است ساخته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از لایحه اواخر جمعه شب همه اما اطمینان یک عبور سریع از در خانه. آن را پس از آن به مجلس سنا.

بنابراین آنچه که برای من ؟

اگر مجلس لایحه به تصویب آن را به عنوان نوشته شده بود — که بعید است — دستمزد کارگران که در پایین آمده با COVID-19 یا مجبور به ماندن در خانه برای مراقبت از اعضای خانواده است که این ویروس می تواند پرداخت دو سوم از دستمزد خود را در حالی که آنها دور از محل کار, پرداخت از طریق اداره تامین اجتماعی. سود خواهد بود ارائه شده به همه کارگران آسیب دیده از جمله کسانی که خود اشتغالی در 30 روز افزایش تا سه ماه. این برنامه تسکین خواهد رسید و در ژانویه 2021. به عبارت دیگر اگر این لایحه می گذرد به عنوان شما می توانید دریافت 66% پرداخت شما تا 90 روز بسته به نیازهای شما. (برای اینکه واجد شرایط, شما نمی توانید به صورت همزمان بود بهره از دیگر اشکال پرداخت مرخصی استعلاجی.)

این لایحه همچنین پیشنهاد کرد به طور دائم نیاز دارند که کارفرمایان خصوصی اجازه می دهد خود را به کارگران تمام وقت به شروع حاصل حداقل هفت روز از بیمار پرداخت می شود زمان. اما کارکنان را به کار برای یک شرکت به مدت 60 روز قبل از اینکه قادر به استفاده از آن پرداخت روز — مگر اینکه کارفرما ایجاد شده خود را سخاوتمندانه تر سیاست. در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند یکی از ما در حال تجربه در حال حاضر 60 روز حکومت خواهد بود و همگان در سطح فدرال. به این معنی که اگر شما یک کار امروز آغاز شد و بلافاصله حاصل پرداخت را ترک کنند اما پس از آن رو بیمار در ماه آینده شما می تواند با استفاده از هر زمان پرداخت کردن شما در حال حاضر می خواهم تعلق بدون انتظار.

خانه دموکراتها اصلی لایحه همچنین شامل یک ارائه که ارائه تسکین فوری به کارگران که بیمار در میان شیوع کروناویروس. اگر آن را پاک می کند رئیس جمهور میز قانون خواهد قیمومیت که کارفرمایان به کارگران تمام وقت اضافی 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی شروع در تاریخ هر بهداشتی اضطراری اعلام شده است. پاره وقت کارکنان نیاز به داده می شود پرداخت می شود بیمار زمان برابر با تعداد ساعت که آنها به طور معمول کار در طی 14 روز. اگر این گذشت شما نمی خواهد که برای اثبات شما می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19 به استفاده از پرداخت را ترک کنند.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

کسانی که اضافه 14 روز می تواند یک نعمت غیر مترقبه برای هیز که لوپوس. هر چند اثرات coronavirus در لوپوس نشده اند مسلم مراکز بیماری و کنترل می گوید مردم با جدی شرایط بهداشتی مزمن هستند "در خطر بالاتر ابتلا به بیمار" — و در نتیجه ممکن است نیاز به زمان بیشتری در محل کار. "برای من از ترس است که اگر من گرفتن ویروس از آن خواهد شد سخت تر برای من برای مبارزه با ویروس. من نیاز به زمان بیشتری برای التیام از یک فرد عادی خواهد می گوید:" هیز.

آنچه که برای شرکت من ؟

افرادی که کار برای شرکت هایی که در حال حاضر پرداخت می شود مرخصی استعلاجی سیاست نمی تواند متاثر از هفت روز ترک تهیه, تا زمانی که خود شرکت این سیاست ها حداقل به عنوان به عنوان سخاوتمندانه فدرال ارائه. برای مثال Darden رستوران شرکت مادر پشت باغ زیتون و Longhorn Steakhouse که فقط اعلام کرد این امر ارائه کارکنان خود را یک ساعت پرداخت می شود بیمار برای ترک هر 30 ساعت مشغول به کار خواهد شد به احتمال زیاد قادر به ادامه طرح خود را.

خارج شده اما ممکن است به بروز رسانی نسخه خود را. خارج شده و دائم پرداخت می شود ترک سیاست که از آن پرده برداری کرد در سال گذشته اجازه می دهد تا 48 ساعت بیمار زمان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز — کمتر از 56 که مورد نیاز خواهد بود در خانه لایحه آن را به عنوان در حال حاضر نوشته شده است. در پاسخ به کنتاکی کارمند تست مثبت برای COVID-19 خارج شده و اضافه اضطراری و ارائه آن به ترک سیاست روز سه شنبه. کارکنان مشغول به کار در فروشگاه های وال مارت و دفاتر و یا مراکز توزیع است که بخشی از موظف قرنطينه—آیا اعمال شده توسط دولت و یا خارج شده—در حال حاضر تا دو هفته پرداخت. هر کارمند که تست مثبت برای COVID-19 را نیز دریافت خواهد کرد تا به مدت دو هفته از پرداخت, با توجه به آزادی مطبوعات این شرکت در سه شنبه منتشر شد.

از آنجا که کسب و کارهای کوچک ممکن است مشکلات مالی اگر این طرح تصویب شده لایحه پیشنهاد کرد که وزیر خزانه داری باید بازپرداخت شرکت هایی با کمتر از 50 نفر برای هر بیمار وقت آنها مجبور به پرداخت به عنوان یک نتیجه از این اضافی 14 روز ترک دستور. "من فکر می کنم که چیزی است که رفتن به یک راه طولانی در کاهش هر چه نگرانی کارفرمایان باید در مورد تاثیر مالی از پرداخت مرخصی استعلاجی می گوید:" ابراهیم طارق کار و اشتغال وکیل مستقر در نیویورک است.

چه اتفاقی می افتد پس از coronavirus می رود?

که یکی از بزرگ چسبیده امتیاز. یکی از پتانسیل سازش با توجه به یک جمهوری خواه دستیار است که هر گونه مزایای جدید گنجانده شده در این لایحه نهایی خواهد بود محدود به مدت زمان COVID-19 تهدید و ایجاد هر گونه باز استحقاق. یعنی ممکن است کارگران نمی کنید برای شروع حاصل پرداخت مرخصی استعلاجی به استفاده از صورت دائمی فراتر از این بیماری همه گیر.

که می تواند ناامید کننده به جودی Conti دولت مدیر امور ملی قانون استخدام پروژه. "همه می توانم بگویم این است که من امیدوارم که ما چیزی را دائمی رفع. ما خیلی خوب در این زمان کشور در مورد ساخت این تعمیر سریع در لحظه ای اما نه رفع مشکل برای آینده است. ما رو اینجا فرصتی به تصویب معقول پرداخت می شود ترک و پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست های," او می گوید.

آیا شانس این در واقع عبور می کند ؟

در حالی که شور و شوق از هر دو طرف راهرو عبور نامشخص است. حتی اگر این خانه در حال حاضر اعلام کرد که انتظار دارد به تصویب این لایحه آن را به آن را از طریق ایران تحت سلطه سنا بیش از حد. آن را بعید است که دائم مرخصی استعلاجی مقررات خواهد زنده ماندن وجود دارد. در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را رد کرد و کل بسته — که همچنین شامل مقررات که COVID-19 تست رایگان و گسترش برنامه های مبارزه با ناامنی غذایی در این بیماری همه گیر -- به عنوان یک "ایدئولوژیک لیست آرزو."

خانه ایران رهبر کوین مک کارتی نیز با انتقاد از مرخصی اضطراری بخشی از این لایحه که از طریق سیستم تامین اجتماعی. "تحت پلوسی لایحه تامین اجتماعی دولت می تواند تنظیم شود تا به اداره پرداخت مرخصی استعلاجی برنامه. نه تنها این شش ماه به شروع توزیع چک آن را فشار توانایی خود را به اداره تامین اجتماعی, مزایای," او گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

اما Conti می گوید COVID-19 ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای تصویب مرخصی با حقوق قانون پس از چند دهه از اختلافات حزبی به دلیل اهمیت آن است که در مقابل ذهن. "لحظه ای که با گریه از برای آن" Conti می افزاید. "من امیدوارم که ما را به چالش افزایش. اما من مطمئن هستم که ما خواهد شد."

—با گزارش Alana آبرامسون در واشنگتن

نوشتن به ابی Vesoulis در abby.vesoulis@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب