پادشاه جزیره استاتن نادر است کمدی که ممکن است بهتر است در یک اتاق زندگی می کنند از یک تئاتر

We در حال زندگی از طریق به طور جدی unfunny جیب از تاریخ است. خشم بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی موجب ع

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

We در حال زندگی از طریق به طور جدی unfunny جیب از تاریخ است. خشم بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی موجب عمل رادیکال شده است که مدت زمان طولانی در حال آمدن است. جهانی و همه گیر منجمد همه ما در جای خود به طور نامتناسبی آسیب رساندن یا کشتن آسیب پذیر است. مردم مبارزه برای تغذیه خانواده خود را به عنوان بیکاری soars. و ما حتی نمی باید وعده های تابستان—فیلم های ویژه بی, تابستان, کمدی, تماشا در تاریکی با یک دسته از غریبه ها به ما کمک می کند خودمان را فراموش کرده ام فقط برای یک ساعت یا دو.

می توانید یک کمدی جریان به خانه خود را و تماشا به تنهایی و یا شاید با یک یا دو نفر دیگر ارائه هر گونه آرامش در حال حاضر ؟ در این تابستان خواهد بود و این آزمون با آینده کمدی از جمله جدید Will Ferrell فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga; غیر قابل مقاومت یک کمدی سیاسی نوشته شده و به کارگردانی جان استوارت و پالم اسپرینگز یک رام-com است که در آن Andy Samberg and Cristin Milioti بازی عروسی شرکت کنندگان که به هم چسبیده در یک حلقه زمان.

خبر خوب این است که برای اولین بار بزرگ, کمدی, تابستان, The King of Staten Island, کارگردان Judd apatow آمده و بازیگران پیت دیویدسون یک برنامه به طور بالقوه فرخنده kickoff. سست مجلس و openhearted یک چشمک از اطمینان در عصر ما از اضطراب این است که نادر کمدی است که در واقع ممکن است بهتر بازی در اتاق نشیمن از آن در تئاتر است.

دیویدسون نقش اسکات 24 ساله استاتن آیلند مادری که منجمد را در دوران جوانی ابدی, هنوز هم زندگی در خانه. مشتاق هنرمند خال کوبی, او امیدوار است برای باز کردن یک دسته کوچک موسیقی جاز تو سالن و رستوران به نام روبی Tattoosdays یک چشمگیری ایده بد است. او سیگار میکشد آنقدر علف هرز است که آن را دیگر نمی شود او را بالا; سیگار کشیدن او می گوید فقط باعث می شود او احساس خود را. او یک دوست-با-مزایای که او را دوست دارد—او را بازی زیبا با ادم Powley—اما او را هل می دهد او را دور. "چیزی اشتباه وجود دارد با من," او توضیح می دهد. اسکات یک آتش نشان درگذشت زمانی که او 7 و هنگامی که مادر خود را (Marisa Tomei, جوشان مثل همیشه) شروع به آشنایی پسر جدید—همچنین یک آتش نشان—او اعمال در پیچیده-کودک نو پا مد.

در آن طول می کشد برای همیشه لطفا برای برای هر چیزی واقعا اتفاق می افتد در پادشاه جزیره استاتن. اما پس از آن apatow آمده است تصاویر اغلب تمدید شخصیت طرح با توطئه های وابسته به خود را دم willy-nilly تقریبا مثل چند قسمت تلویزیون melded به فیلم فرم است. (اسکریپت برای این نوشته apatow آمده Davidson و دیو سیروس و آزادانه در Davidson خود زندگی است.) اما Davidson—برروی آن بکشید همراه خود را بلند و بلوند کوتاه و ورزشی اسلاید با جوراب—حمل پادشاه جزیره استاتن توانایی در خود خمیده و شانه ها. با گسترده جدی و خسته راکون چشمان او به نظر می رسد مانند یک کارتون از خود یک طرح ارائه شده و در قسمت پهن آن و ذغال لکه. اسکات دیوانه کننده است اما ما می توانید ببینید که چگونه او خود را بدترین دشمن است. به دیدن او شروع به ضربه از خود ناامید حلقه منتشر شده برخی از ما تنش بیش از حد.

که یکی از مزایای کمدی: در خندیدن به خودمان هم به خودمان نگاه کنیم. چه خواهد شد فیلم کمدی بود در آینده هنگامی که ما پردازش تمام است که اتفاق افتاده و به ما در این عجیب و نگران کننده ؟ در حال حاضر هر کس بسیار جدی در مورد کسب و کار در دست. اما همه ما نیاز به زندگی در جهان با ما گیرنده های باز که بدان معنی است که روزی ما در حال رفتن به به دوباره خنده. که جدی کسب و کار بیش از حد. غفلت از آن را برای بیش از حد طولانی خواهد بود مرگ ما.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب