ایتالیایی, دکتر, مسطح منحنی با درمان COVID-19 بيمار در خانه های خود

در طول ماه گذشته جیووانی Sartori خود را از دست داده ، او را به یاد داشته باشید دقیقا زمانی که برادر کوچکتر خ

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

در طول ماه گذشته جیووانی Sartori خود را از دست داده ،

او را به یاد داشته باشید دقیقا زمانی که برادر کوچکتر خود را قوی و سالم 53 ساله با او زندگی می کردند به یک تب بالا و مشکلات تنفسی. اما او می داند که پس از حدود یک هفته است که در وضعیت مصرف پاراستامول تجویز شده توسط پزشک عمومی او به بیمارستان منتقل شد. ده روز بعد او مرده بود.

Sartori, 60, باقی مانده به تنهایی با 90 ساله در Castana دی Pradello یک روستا در امیلیا رومانیا, ایتالیا, که در آن وجود دارد بیشتر گاو و گوسفند نسبت به مردم است. خانه خود را بیش از 3 مایل از نزدیکترین داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی و 30 مایل از بیمارستان در کدگنو که در آن برای اولین بار شیوع COVID-19 در ایتالیا ثبت شد. در حال حاضر Sartori را ارائه علائم و نشانه های این ویروس است. "او شده است مانند این برای یک زن و شوهر از هفته و او نمی خواست برای رفتن به بیمارستان" او توضیح می دهد که در یک مصاحبه تلفنی. "خوشبختانه دکتر Cavanna آمد به جای ما یک روز. وقتی که من تو را دیدم او را در راه رفتن احساس کردم دوباره متولد."

لوئیجی Cavanna رئیس بخش انکولوژی در این نزدیکی هست پیاچنزا بیمارستان. از هفته دوم ماه مارس زمانی که این مستند در ایتالیا آغاز شد و او متوجه شد که بیش از حد بسیاری به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار پس از رسیدن به در اتاق اضطراری — در حالی که بسیاری از آنها شده اند می تواند در خانه درمان می شود زودتر قبل از اینکه علائم خود را تبدیل به بیش از حد قبر.

Cavanna و یک همکار در یک خانه سفر در مارس 26. او تیم را بیماران پزشکی و یک دستگاه است که نظارت بر سطح اکسیژن در خون است که آنها پس از بازگشت آنها به بهبود است. در بیشتر موارد انتقادی Cavanna برگ مخازن اکسیژن است.
گابریل Micalizzi—Cesura

به همین دلیل او در حال حاضر سفر در سراسر مناطق اطراف پیاچنزا هر روز به همراه چند تن از همکاران. با هم سه تیم بازدید بیش از 300 نفر با COVID-19 علائم. آنها را به بیماران پزشکی و یک دستگاه است که نظارت بر سطح اکسیژن در خون است که آنها پس از بازگشت آنها به بهبود است. در بیشتر موارد انتقادی Cavanna برگ مخازن اکسیژن و با Sartori مادر, کیسه مایع با مواد مغذی برای عدم تغذيه. "مادر من در حال حاضر بهتر است می گوید:" Sartori. "بودن در رختخواب خود و نه در یک بیمارستان شلوغ است و آنچه که ساخته شده تفاوت."

"زمانی که متوجه شدم که اورژانس بود به سر می برند با مردم در حال حاضر در شرایط جدی من می دانستم که چیزی اشتباه بود" Cavanna توضیح می دهد. "این است که یک سکته مغزی یا حمله قلبی, اما یک ویروس است که می تواند در راه های مختلف و است که به دنبال آن ، ما باید سعی کنید به آن را متوقف کند قبل از این خسارت ریه در راه است که گاهی اوقات غیر قابل برگشت است." با توجه به داده های او جمع آوری شده در طول ماه اول کمتر از 10 درصد از بيماران او در خانه درمان می شود بدتر به نقطه جایی که آنها تا به حال در بیمارستان بستری شود.

تا هفته گذشته Cavanna شد و به بسیاری از بیماران خود را هر دو هیدروکسی کلروکین (معمولا استفاده می شود برای مالاریا و برخی اختلالات التهابی مانند آرتریت روماتوئید) و ضد ویروسی است که معمولا تجویز می شوند برای اچ آی وی است. سپس AIFA ایتالیا معادل ایالات متحده غذا و دارو صادر شده توجه داشته باشید مشاوره به بسیار مراقب باشید در تجویز آنها را با هم. بنابراین در حال حاضر به جز در موارد نادر او با استفاده از هیدروکسی کلروکین در خود را دارد. اگر چه مواد مخدر نشده است و تست شده برای coronavirus او می گوید آن است که "موثرترین درمان در حال حاضر."

Cavanna و تیم او قادر به ورود به بیماران مبتلا به' خانه, چرا که آنها لازم دنده محافظ ارائه شده توسط بیمارستان که در آن کار می کنند و توسط اهدا کنندگان خصوصی. پس از بازديد آنها تمیز دنده خود را و عریان.
گابریل Micalizzi—Cesura

کاخ سفید نیز با شور و شوق توصیه این دارو به عنوان درمان برای coronavirus با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف آن به عنوان یک "درمان معجزه آسا" — تایید است که خطر کمبود. Cavanna بر اهمیت داشتن یک دکتر تجویز و نظارت بر دارو و هشیاری. "من هر روز دریافت ده ها تن از تماس های تلفنی و پاسخ همه آنها. من ترجیح می دهم پاسخ دادن به تلفن از ساعت 2 صبح به جای شنیدن که یک بیمار بدتر" Cavanna می گوید.

حالا که ایتالیا با نرخ coronavirus موارد plateaued پزشکی و مقامات به دنبال چه می کرد و چه نکرد و آنها به طور فزاینده ای در حال تبدیل به طرح های جدید از جمله به عنوان یک پیشگام توسط Cavanna. دولت محلی در دیگر مناطق و سازمان های غیر انتفاعی مانند پزشکان بدون مرز در حال سازماندهی گروه از پزشکان برای ارائه خدمات در خانه و با امکانات بیشتر در معرض خطر مانند خانه های سالمندان.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

"ما ساخته شده است یک اشتباه به خصوص در لومباردی" توضیح می دهد که ایوان Cavicchi استاد جامعه شناسی سلامت در دانشگاه Tor Vergata در رم. "ما کاملا متمرکز بر افزایش تعداد تخت در بخش مراقبت های ویژه واحدهای بدون نیاز به اندازه کافی متخصص بیهوشی," او می گوید. "اما در شرایطی مانند این تقویت کل سیستم ضروری است. تنها پس از آن می تواند در بیمارستان ها به درستی عمل کنند."

او می گوید که به جای پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های اولیه بودند "رها" و "چپ بدون حفاظت." تا کنون نزدیک به 100 پزشکان فوت کرده اند, در ایتالیا و در حدود نیمی از آنها پزشکان عمومی.

در یک خانه سفر مانند این یکی در مارس 26, Cavanna را می پوشند یکبار مصرف لباس شب بیش از او دست کت و شلوار محافظ و همچنین به گوگل, دو ماسک, دو, دستکش, دو, کلاه و کفش را پوشش می دهد.
گابریل Micalizzi—Cesura

Cavanna و تیم او قادر به ورود به بیماران مبتلا به' خانه, چرا که آنها لازم دنده محافظ ارائه شده توسط بیمارستان که در آن کار می کنند و توسط اهدا کنندگان خصوصی. در طول سفر آنها با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ که Cavanna شوخی توصیف کرد که شبیه به آنهایی که فرسوده توسط "هوانورد در فیلم" و در بالای آن در هر دیدار آنها می پوشند اضافی یکبار مصرف لباس شب. آنها همچنین wear گوگل, دو ماسک, دو, دستکش, دو, کلاه و کفش را پوشش می دهد.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

مسئولان نیز در تلاش برای آماده سازی امکانات برای امکان تجدید حیات coronavirus. "علاوه بر سازماندهی مجدد بیمارستان ما نیاز به سازماندهی مجدد پزشکان استودیو در سراسر منطقه" توضیح می دهد که به Pier Luigi Bartoletti معاون وزیر FIMMG ایتالیایی فدراسیون پزشکان خانواده. Bartoletti و همکارانش در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد آینده زمستان وقتی که—در بدترین حالت—این ویروس می تواند اعتصاب دوباره با نیروی.

"در اوایل اکتبر به اتاق انتظار از دفاتر پزشکان باید دوباره طراحی شده با مسیر مجزا برای کسانی که با علائم آنفلوانزا," او می گوید. "علاوه بر این ما نیاز به ارائه پزشکان دنده محافظ و آموزش استفاده از آن به درستی همراه با مناسب تشخیصی ابزار." Bartoletti در حال همکاری با پزشکان در Spallanzani بیمارستان در رم برای تست یک دستگاه که اجازه می دهد برای سریع COVID-19 تست با استفاده از تنها یک قطره خون گرفته شده از انگشت.

حالا که ایتالیا با نرخ coronavirus موارد plateaued پزشکی و مقامات به دنبال چه می کرد و چه نکرد. به طور فزاینده آنها در حال تبدیل شدن به طرح های جدید از جمله به عنوان یک پیشگام توسط Cavanna.
گابریل Micalizzi—Cesura

امروز coronavirus آزمون ممکن است نیاز به 4 یا حتی 5 روز برای به دست آوردن یک نتیجه. که بیش از حد طولانی اگر شما به دنبال استراتژی پیشگیرانه. به جای انتظار برای آزمون Cavanna طول می کشد همراه یک دستگاه به اندازه یک تلفن همراه برای انجام سونوگرافی قفسه سینه اسکن. "ما می دانیم که در چنین منطقه آسیب دیده مردم با نشانه های برونشیت یا ذات الریه تقریبا قطعا مثبت" او توضیح می دهد. "من در حفظ و گرد و خاک در صورت شک یا برای پست درمان به مطمئن شوید که آنها دیگر مسری پس از درمان می شود."

پزشکان و کارشناسان معتقدند که این بیماری همه گیر شده است چشم بازکن — نه تنها برای ایتالیایی ها بلکه برای بقیه جهان — با توجه به قوت و ضعف های مختلف سیستم بهداشت و درمان. اما هیچ سیستم هنوز ثابت مجهز به مقابله با یک وضعیت شدید مانند زمان بیماری همه گیر. "ما گرفته شد با تعجب در یک زمان هنگامی که ما احساس جاودانه اما در حال حاضر آن است که برای همه روشن است که این مورد نیست" می گوید: Pier Luigi Bartoletti. "اگر ما از تکرار اشتباهات مشابه آن خواهد بود تقصیر ما بیش از حد."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب