خانه روحانی در اولین جلسه در ماه گزارش رو گرم

جمهوری خواهان می خواهند به ارسال دور دیگری از محرک چک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اعلام کرد روز سه شن

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

جمهوری خواهان می خواهند به ارسال دور دیگری از محرک چک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اعلام کرد روز سه شنبه.

کنگره reconvened دوشنبه برای بحث در مورد یک چهارم coronavirus بسته کمک با هدف کمک به رکورد تعداد آمریکایی هایی که بیکار هستند به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است. دموکرات ها به $3.5 تریلیون طرح تصویب شده توسط مجلس در ماه مه در حالی که جمهوری خواهان به دنبال کوچکتر $1 تریلیون بسته و کوبیدن دموکرات لایحه به عنوان غیر واقعی مک کانل گفت: سنا.

دموکراتها لایحه شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک پرداخت ارسال به تمام آمریکایی ها از جمله وابستگان بیش از 17 سال و مهاجران از سمت چپ اولیه دور. جمهوری خواهان نیز بیشتر محرک چک اما مک کانل گفت: نشده است که چه مقدار از این حزب پشتیبانی می کند و نه آنچه در محدودیت قرار داده شده توزیع شده است.

ایران را محرک پیشنهاد را نیز شامل یکی دیگر از هدفمند دسته از وام به کسب و کار و برخی از پول برای توسعه واکسن و مراقبت از کودک. دموکرات ها در ضمن پشت خطر پرداخت برای کارگران ضروری و میلیاردها دلار بودجه برای coronavirus تست اجاره و رهن امداد و دولت های ایالتی و محلی.

مک کانل اشاره نکرد فرمت 600 $در هر هفته افزایش داده شده به مردم از دریافت مزایای بیکاری. ارائه از آخرین محرک لایحه منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه حتی اگر برخی از مردم بیکار هنوز بدست نیامده مزایای آن برای شروع با. حزب دموکرات نامیده می شود برای افزایش توان توسعه یافته و مرحله به مرحله تنها پس از دولت نرخ بیکاری افت به زیر سطح معینی. کاترین Krawczyktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب