خانه در ایالات متحده تصدیق عظیم coronavirus امداد لایحه به مغلوب ساختن پیشی جستن میز

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان آغاز شد و با توجه به فراگیر $2.2 تریلیون دلار آمریکا coronavirus کمک بیل در

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان آغاز شد و با توجه به فراگیر $2.2 تریلیون دلار آمریکا coronavirus کمک بیل در روز جمعه با بلندگو امیدوار رای برگزار خواهد شد بعد از آن در روز.

در حالی که بسیاری از خانه 430 اعضای خود را در صفحه اصلی مناطق به دلیل وقوع چندین سفر به واشنگتن است.

نجات بسته — خواهد بود که بزرگترین مالی امداد اندازه گیری تا کنون توسط کنگره تصویب خواهد شد عجله پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها ظرف سه هفته اگر خانه پشت آن رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علائم آن به قانون است.

"در رای گیری امروز در مورد صرفه جویی در زندگی و معیشت گفت:" جمهوری خواه کوین بردی از تگزاس. "کنگره باید با هم عمل می کنند و عمل می کنند به شدت در حال حاضر برای جلوگیری از این بحران است."

دموکراتیک سخنران نانسی پلوسی گفت: خانه مدیران برنامه ریزی شد و به سرعت در مسیر نجات و امید به تصویب آن از طریق یک صدا رای در روز جمعه پس از سه ساعت بحث است.

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا دیده می شود پنج شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که او انتظار عبور از جارو لایحه با حمایت هر دو حزب اگر چه حداقل یکی از اعضای کنگره مطرح شده اعتراض پیش از رای انتظار جمعه. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

اما کنگره جمهوری خواه Thomas Massie کنتاکی گفت که او ناراحت کننده با ایده اجازه می دهد عظیم بسته به تصویب رای دادن صدا و نشان داد او ممکن است نیروی مجلسی برای برگزاری رسمی ثبت رای دادن. که می تواند تاخیر عمل تا شنبه.

"خواهیم دید" پلوسی گفت: "وقتی پرسید که توسط خبرنگاران اگر یک صدا رای خواهد رخ می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه خروشان در Massie در یک جفت توییتهایی تماس او را "سوم رای grandstander وجود دارد" که باید پرتاب کردن از حزب جمهوری خواه.

اندازه گیری شامل 500 میلیارد دلار برای کمک به سخت-آمار و صنایع و مقایسه میزان پرداخت تا $3,000 به میلیون ها نفر از خانواده ها است. این قانون نیز ارائه خواهد شد $350 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام 250 میلیارد دلار برای گسترش بیکاری کمک و حداقل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مرتبط با سیستم های بهداشتی.

خواه به رهبری سنا حمایت آن اتفاق آرا 96-0 رای در روز چهارشنبه.

به عنوان بحث شروع قانونگذاران نشسته چندین صندلی های جدا از یکدیگر نگهداری از راه دور به عنوان آنها منتظر فرصتی برای صحبت می کنند.

دو نفر از اعضای خانه باید آزمایش مثبت برای coronavirus: دموکرات بن McAdams یوتا و جمهوری خواه ماریو دیاز-Balart از فلوریدا. چند عضو دیگر در انزوا پس از تجربه علائم.

اصطکاک بین کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

تعدادی از ایالات متحده موارد در اطراف 85,000 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز اگر وجود داشته اند که تناقضات در تست در سراسر کشور است. با تجهیزات پزشکی در حال اجرا پایین در هواکش و ماسک محافظ و مانع محدود تست تشخیصی ظرفیت تلفات از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس رز فراتر از 1200.

حداقل یکی از شهر نیویورک در بیمارستان نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در منهتن آغاز محاکمه های تک هواکش بین دو نفر.

سازمان دیده بان l 'بسیاری از مردم می ترسند': نیویورک, دکتر, توصیف صحنه

"هر سناریویی است که واقع بینانه است را پایمال ظرفیت سیستم بهداشت و درمان," فرماندار نیویورک اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت. او توضیح داد که دولت پیش بینی کسری در هواکش — دستگاه های که پشتیبانی تنفس از افرادی که می توانند نفس خود را — به عنوان "فصل."

"آن را مانند آنها را نشسته در انبار" کومو اضافه شده است. "وجود دارد هیچ ذخایر در دسترس است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان umbrage در آن نوع اظهارات در مصاحبه با فاکس نیوز روز پنج شنبه شب رد تماس از کومو و دیگر فرمانداران که باید التماس کرد برای اضافی هواکش برای کمک به درمان بیماران.

"من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارجاع نیویورک درخواست از دولت فدرال است.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به بازگشایی کسب و کار و به رسمیت شناختن تفاوت های منطقه ای در ویروس تاثیر.

"همه ما باید برای رسیدن هوشمند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس های صوتی که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "ما باید برای باز کردن در کشور ما, من متاسفم."

در روباه مصاحبه بعد در روز مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص ابراز نارضایتی با خواسته های حزب دموکرات فرمانداران جی Inslee واشنگتن و میشیگان گرچن Whitmer.

"او یک فرماندار جدید و آن را لذت بخش بوده است" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

چند فرمانداران از جمله جمهوری خواهان ابراز نا امیدی که برنده نشده تصویب دفاع تولید عمل می کنند که با فعال کردن یک هماهنگ فدرال پاسخ برای به دست آوردن مورد نیاز تجهیزات پزشکی و لوازم.

فرمانداران شکایت کرده اند که آنها در حال رقابت با یکدیگر و حتی سازمان مدیریت اضطراری فدرال در مذاکرات خصوصی با تامین کنندگان.

"من به شما گفتن مردم صرف ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها تلاش برای به دست آوردن این مسائل در اینجا دقیقا به همین دلیل" جمهوریخواه ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در روز پنج شنبه. "ما اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی ما کارگران و هرکس به آن دنده. و من به شما گفتن ما در حال کشتن خودمان را تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد."

گزارش شده است که حدود 160 مراقبت های بهداشتی کارگران در بوستون و بیمارستان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

'خالی از سکنه' بالقوه حالات

ونتیلاتور کمبود و افزایش بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر مطرح شده چشم انداز سهمیه بندی بهداشت و درمان.

خواسته در مورد پیش نویس دستورالعمل در مورد نحوه تخصیص هواکش به بیماران در مورد کمبود نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به خبرنگاران گفت: چنین bioethical بحث "خالی از سکنه او" اما اجتناب ناپذیر است.

یک مرد خروجی ایستگاه مترو در بندر منطقه در بوستون در روز پنج شنبه. بسیاری از مردم در حال کار از خانه در حالی که بسیاری از کسب و کار بسته اند به طور نامحدود به دلیل coronavirus خروج از بخشهایی از این شهر تقریبا خالی است. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز گفت: New Orleans خواهد بود از هواکش آوریل 2 و به طور بالقوه خارج از بستر فضای مارس 7 "اگر ما نمی پهن کردن عفونت منحنی به زودی."

"این حدس آن را نه شل و ول نظریه" ادواردز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "این چیزی است که اتفاق می افتد."

Scarcities از محافظ و ماسک و دستکش و روپوش و عینک برای پزشکان و پرستاران — گزارش فراوانند بهداشت و درمان کارگران بازیافت پیر ماسک صورت ساخت خود را و یا حتی با استفاده از کیسه های زباله به سپر خود را به عنوان یک مشکل ملی.

"ما پرستاران سراسر کشور لازم نیست تجهیزات حفاظت فردی لازم است که برای مراقبت از COVID بیماران و یا هر یک از بیماران خود" بانی Castillo سر از ایالات متحده بزرگترین پرستاران اتحادیه پرستاران ملی ایران گفت: MSNBC.

در حالی که نیویورک و نیوجرسی مناطق coronavirus کانون در ایالات متحده در این هفته بعدی موج بزرگ از عفونت به نظر می رسد رهبری برای لوئیزیانا که در آن تقاضا برای هواکش در حال حاضر دو برابر شده است.

در خارج از نیویورک و نیواورلئان, دیگر نقاط داغ به نظر می رسد در حال ظهور در سراسر کشور از جمله دیترویت.

بیش از 10 ، 000 سرباز مستقر شده اند در 50 متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه در طول بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن