همیلتون فیلم مسحور فراوان لذت

تیاو لحظه Lin-مانوئل میراندا تصور ایده داستان الکساندر همیلتون تقریبا به طور انحصاری با بازیگران قهوه ای و سی

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

تیاو لحظه Lin-مانوئل میراندا تصور ایده داستان الکساندر همیلتون تقریبا به طور انحصاری با بازیگران قهوه ای و سیاه و سفید بازیگران بود از نوع خود را از انفجار بزرگ. مردم سعی کرده اند قبل از اینکه به موسیقی جاز تا داستان از پدران موسس با اغلب بدبختی نتایج (نمایشگاه از سال 1972: این بدون زرق و برق فیلم موسیقی 1776). و تئاتر شرکت های نصب شده تولیدات شکسپیر نمایشنامه و دیگر آثار از سفید انگلیسی زبان کانن با کست ساخته شده تماما از مردم از رنگ. اما با تمرکز به طور خاص در روزهای اولیه از ملت ما مملو تاریخ میراندا تأیید چیزی است که تعداد کمی از مردم تا به حال کاملا شناخته شده است: که در تاریخ ایالات متحده—کشور تاسیس شده توسط مردان سفید که برای اولین بار در زمان زمین از مردم بومی پس از آن ساخته شده است بیشتر ثروت از کار و بردگی مردم—متعلق به همه ما صرف نظر از رنگ. آن است که ما هر دو به خود و به خود به بسته که ما که هستیم و که آلهای پدران و اجداد ما بودند که آیا ما تا حد زیادی بهره مند از وضعیت موجود و یا آسیب دیده اند ، با Hamilton, میراندا اضافه موجد خسارت برچسب برای بزرگ وودی گاتری خط: این زمین ساخته شده بود برای من و شما به دلیل آن ساخته شده بود توسط من و شما.

مشکل اصلی با همیلتون's گسترده بینایی—نشان می دهد برای اولین بار انجام شده در تئاتر عمومی در نیویورک در سال 2015 قبل از تبدیل شدن به تقریبا غیر ممکن است برای دیدن برادوی آمار—بود که تعداد کمی از مردم می تواند آن را تجربه کند. اما فیلم برداری نسخه همیلتون در حال حاضر تمام است که: میراندا که همچنین نقش به عنوان نقش و نشان می دهد مدیر توماس Kail حال ثبت برخی 2016 در اجرای ریچارد راجرز تئاتر با هدف در نهایت آن را تبدیل به نمایشی منتشر شد فیلم. هر چند که برنامه ریزی شده است کنار COVID ها "فیلم" نسخه همیلتون در دسترس خواهد بود به جریان آغاز جولای 3 در دیزنی+ و از آن لذت—هر دو لذت به تماشا و یک تکه بزرگ از پاپ بورس تحصیلی, سرگرمی آگاه با حس تاریخ و از روی کنجکاوی.

میراندا الهام گرفته شده بود به نوشتن نشان می دهد پس از خواندن ران News 2004, بیوگرافی الکساندر همیلتون و او hews نسبتا نزدیک به واقعیت: این نشان می دهد باز می شود با یک پربرکت شماره است که به ما می گوید در مختصر که الکساندر همیلتون بود—به عنوان اگر می گویند هیچ شرم در دانستن نیست اما شما نمی خواهم به دانستن ؟ عمده آمار و ارقام در زندگی از این عجول و بی پروا و فوق العاده شکل جلو آمده یک به یک آواز فقط یک قطعه از نقش آنها در داستان بافی در اطراف یکی دیگر مثل لینک در یک زنجیره انسانی. آنها عبارتند از: خود شیرین اما نیز بسیار زیرک و انعطاف پذیر همسر الیزا (Phillipa Soo); فیلیپ (آنتونی راموس) پسر که ملاقات یک پایان غم انگیز; و گلپر (رنه Elise Goldsberry), الیزا, خواهر, دوست دارد که او برادر در قانون در راه است که باعث می شود او را بزرگ رنج می برند. ما در دیدار با همیلتون دوستان مانند suave مارکی دو لافایت (افسانه daveed را از دست Diggs, که همچنین نقش توماس جفرسون) و رهبر که همیلتون مشاور مورد اعتماد جورج واشنگتن (کریستوفر جکسون). و در نهایت وجود دارد, مردی که با معرفی خود به عنوان "لعنت احمق که شوت او" Aaron Burr (لسلی Odom جونیور) و خالی از سکنه راوی که رقابت و کینه او را منجر به یک لحظه است که اساسا دو به پایان می رسد زندگی می کند حتی اگر نتایج آن را در تنها یک مرگ فوری.

در مرکز آن همه میراندا, Hamilton, مردی که, به عنوان او به ما می گوید می خواهد جهان را به می دانم که نام خود را. متولد خارج از زناشویی در غرب هند او را یتیم در سن 12 سالگی به عنوان یک مرد جوان او را بسیار روشن است که او به نیویورک برای مطالعه است. از وجود او را تبدیل به یک سرباز, یک عضو مورد اعتماد و پس از آن -- به طور کلی واشنگتن کارکنان یک وکیل و در نهایت اولین وزیر خزانه داری. اما او همچنین یکی از معماران ایالات متحده آمریکا به عنوان یک ملت و یک ایده آل مهاجر است که در میراندا عبارت "این کار انجام می شود."

میراندا هم به عنوان نویسنده و بازیگر, روش همیلتون داستان با ستاره در چشمان خود حس شادی و کشف حلقه از طریق مواد. وجود دارد به اندازه کافی درام در اینجا به سه زندگی می کند اجازه دهید به تنهایی یک. همیلتون ارائه شده توسط میراندا به عنوان یک فرهمند, تند و شدید, گاهی اوقات دیوانه کننده شکل یک آهنربا برای همه چیز زندگی را ارائه کرده است و او کاغذ برداشته برخی از آن نابخردانه است.

به عنوان مجری میراندا فراوان است و تقریبا به نقطه درد نمیخورد; در محدوده نزدیک خود را گسترده و باز دل چهرۀ گاهی اوقات ثبت نام به عنوان mugging, مسئله ای است که ممکن است به صورت آشکار در اجرای زنده. حتی پس از خود انرژی حمل و نوازندگان در اطراف او خوراک کردن آن; آنها تقویت آن به نظر می رسد با جذبه از انجام کاری جدید—کل نشان می دهد مثل این است که یکی از بزرگ سنج-سقوط یک اطلاعیه از "من اینجا هستم!" موسیقی اعداد همه قلم میراندا اسلاید به راحتی از braggadocio از '90s رپ این اهنگ از هارلم جاز و فراتر از آن. به طور معجزه آسایی هیچ چیز برای تلفن های موبایل بیش از حد نشان می دهد-tuney: این موسیقی بیشتر به معنای آواز نه راديال. وجود دارد ballads که طنین انداز با یادآوری بلوغ ("آن را آرام بالای شهر") و اذیت کردن بلوزی اعداد است که اشاره خواهم نئون کلوپ شبانه علامت ("اتاق که در آن اتفاق می افتد"). جرج سوم پادشاه بزرگ لحظه "شما"—پادشاه که از دست گرفتن دست او در مستعمرات توسط comically اغراق آمیز Jonathan Groff—دارای swervey salaciousness از یک Anthony Newley کاباره لحن از 70s اوایل.

وجود دارد بیش از 20 آهنگ در همه—تقریبا بیش از حد بسیاری از! اما تنوع بسیار وسیع است که آنها رشد نمی خسته کننده. مرحله بندی است که مبتکر و برازنده: در یک نقطه و یک گردان بخش از مرحله اجازه می دهد تا بازیکنان در همیلتون زندگی به دایره در مسحور حرکت آهسته مانند تاریخ ارواح در آینده دور به ما یادآوری می کنند که آنها بیش از حد بودند و هنگامی که گوشت و خون. اگر شما در حال حاضر دیده می شود نشان می دهد—من—این به وجد نمی تواند به شما. اما حتی اگر هیچ چیزی در مسابقات هیجان زندگی می کنند عملکرد فیلم برداری همیلتون ارائه می کند مزایای آن: سوپ کلم کارگردان این فیلم و همچنین بازی انتخاب خود را از نزدیک با دقت و بدون هیچ شلوغ منحرف دوربین کار می کنند. اثر این است که از تماشای نمایش از بهترین صندلی در خانه اما از بهترین ده کرسی است. بهترین از همه است از وجد و سرور از تماشای بسیاری از حيرت هنرمندان به آتش کشیده و با سرخوشی از ساخت چیزی واقعا جدید است. تاریخ این cracked ظروف سرباز یا مسافر از کشور پررنگ و چشمگیر بلکه آرام و با خون است برای همه ما به یاد داشته باشید, اما همچنین به ساخت بر. به عنوان همیلتون به یاد ما قسمتی از پدران بنیانگذار ما' ایده های خوب به عنوان به خوبی به عنوان خود كرده است ، از تدوین کنندگان قرار دادن قاب در اطراف آینده—اما آنها در سمت چپ از پر کردن آن را به ما.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب