خوب-رویکرد پلیس: واشنگتن می رود مهربان مسیر در پلیس اصلاحات

امیلی گالوین تا به حال نام مستعار برای شیوه های تند و زننده او گفت که ماموران پلیس با دور شدن با زمانی که او ی

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

امیلی گالوین تا به حال نام مستعار برای شیوه های تند و زننده او گفت که ماموران پلیس با دور شدن با زمانی که او یک مدافع در شهر نیویورک است.

مانند دروغ. در محافل آن را به نام آن testilying.

پس از آن وجود دارد قلاده برای دلاریک اصطلاح ابداع شده در سال 1994 در شهر نیویورک فساد گزارش. این توضیح می دهد که چگونه ماموران دستگیر بیشتر مردم در نزدیکی پایان یک شیفت به طوری که آنها می تواند جمع آوری پرداخت اضافه کاری.

گالوین گفت که او شاهد افسران بارها و بارها دروغ گفتن در دادگاه شهادت بدون همیشه متهم شده است.

او در حال حاضر عمیقا شک و تردید است که اصلاحات در حال حاضر در حال بحث در واشنگتن دی سی خواهد شد و در نتیجه معنی دار محدود در موارد نقض حقوق بشر.

در نظر او فدرال سیاستمداران با استفاده از هویج برای جلب پلیس به تغییر رفتار خود را. به عبارت دیگر خوب-رویکرد پلیس.

به عنوان مخالف به بد-رویکرد پلیس استفاده از چوب به عنوان defunding برچیدن و انکار خاص حمایت های حقوقی در تلاش برای نیروی پلیس را تغییر دهید.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال امضا یک فرمان اجرایی سهشنبه که وعده داده شده به رزرو ویژه اختیاری کمک های مالی تنها برای نیروهای که به دنبال دیدار با استانداردهای جدید در آموزش و شفافیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش پلیس زمانی که او خود را امضا فرمان اجرایی را در حضور خود را در این هفته. طرح خود را کنار بودجه فدرال برای نیروهای که با استانداردهای جدید در آموزش و شفافیت. (لی میلیس/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات دموکراتیک حریف جو بایدن رفته است کمی بیشتر خود را نشان می دهد اصلاحات به حمایت های حقوقی است که کمک به جلوگیری از افسران از شکایت توسط قربانیان سوء استفاده پلیس.

اما ده ها تن از مترقی گروه در نامه ای خواست بایدن به یک مرحله شدید و بریده بریده بودجه پلیس که او پیشنهاد برای افزایش کمک به نیروهای اصلاح شیوه های خود را.

'تقریبا تمام اصلاحات باید سعی شده است'

"شما باید یک نوع uncorrectable فرهنگ مشکل" گفت: گالوینکه در حال حاضر اجرا می شود یک گروههمکاران برای عدالت فراهم می کند که کمک های حقوقی به مردم در نیاز.

"تقریبا تمام اصلاحات تلاش کرده اند. بازآموزی سعی شده است. ضمنی و تعصب. حساسیت و آسیب-کاهش و جامعه محور و ممنوعیت chokeholds. همه آنها محاکمه شده است."

او با اشاره به مورد اریک گارنر به عنوان مثال.

او کشته شد, یک افسر سبد در شهر نیویورک در سال 2014 — پس از حرکت در حال حاضر ممنوع شده است وجود دارد.

یک افسر دیگر در صحنه بستری در دادگاه به ساخت جزئیات مورد گارنر به رنگ او را به عنوان ارتکاب جنایت.

سازمان دیده بان | بایدن در این تظاهرات در آمریکا:

در یک سخنرانی بسیار مهم از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ او به مرگ جورج فلوید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که نژادپرستی به مدت طولانی پاره ایالات متحده از هم جدا. 3:09

افسر که اداره کشنده سبد اخراج شد و پنج سال بعد و با حمایت از اتحادیه است که در حال حاضر تحت پیگرد به کار خود بازگشت.

با توجه به واشنگتن پست بررسیحدود یک چهارم از افسران اخراج برای سوء از سال 2006 موفق در شغل خود بازگشت.

گالوین گفت: او با تشویق اصلاحات او با دیدن در سطح محلی است.

سان فرانسیسکو, Albuquerque, New York, بوستون, Louisville, واشنگتن, دنور, مینیاپولیسو دیگران فقط اعلام کرد انواع اقداماتی مانند کاهش بودجه سبد, ممنوعیت انحلال واحد انتقال مسئولیت های غیر خشونت آمیز در شرایط اضطراری به دور از پلیس.

در سطح فدرال هر دو حزب عمده می گویند آنها متعهد به عبور از قانون است که می رود فراتر از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد.

اما احزاب در یک بن بست ایده پیگرد افسر پلیس.

این مسئله در زمان جدید برجستگی این هفته زمانی که دادگاه عالی حاضر به شنیدن یک چالش برای واجد شرایط ایمنی نهم استاندارد حفاظت از افسران مدنی مناسب.

جمهوری خواهان نمی لمسی این مسئله است.

تیم اسکات یکی از تنها سه نفر از اعضای سنای آمریکا پیشرو جمهوری خواهان اصلاحات تلاش. او گفت که او نمی تواند تصور واجد شرایط-ایمنی تغییرات از طریق گرفتن جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

"آنها که به عنوان یک قرص سمی در کنار ماست" اسکات گفت: در روز یکشنبه قسمت از CBS چهره ملت.

"هر قرص سمی در قانون بدان معنی است که ما هیچ چیزی انجام می شود. که می فرستد سیگنال اشتباه شاید بدترین سیگنال در حال حاضر در امریکا است."

دموکراتیک بهداشت ، Cory Booker پاسخ داد که اگر افسران می ترسید که شخصا شکایت آنها ممکن Tasered و کشیده یک زن باردار را از طریق خیابان های شیکاگو بیش از یک بلیط پارکینگ; شات یوتا دوچرخه سوار در یک مورد هویت اشتباه; و یا کشته شدن یک ذات الریه-مرد زده بود که سکندری در سراسر یک اوکلاهما بیمارستان.

"هیچ کس در امریکا باید بالاتر از قانون" بوکر گفت: در همان برنامه.

"ما به خودمان به عنوان یک جامعه ما می خواهیم به یک کشور که در آن افسران پلیس که آیا واقعا افتضاح چیز نمی تواند پاسخگو از طریق حقوق مدنی اتهاماتی؟"

مقاومت در برابر اصلاحات

پلیس اتحادیه های کارگری نصب شده سفت مقاومت به اصلاحات.

قبل از جنجال و هیاهو برخی از رهبران اتحادیه tussled با رهبران شهر که به دنبال کمتر-مقابله و نگرش در پلیس.

مینیاپولیس ارائه می دهد در حال حاضر بدنام مثال که گالوین می گوید نشان می دهد که چگونه پلیس مشکلات عمیق و سیستماتیک.

یک مبارز رهبر اتحادیه وجود دارد شورش زمانی که شهر ممنوع نظامی-سبک آموزش خود را برای افسران پلیس — او مرتب برای اعضای اتحادیه برای دریافت آموزش در جاهای دیگر.

مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئيس جمهور باب Kroll در اینجا دیده می شود در سال 2018 است به شدت در برابر گذشته اصلاحات با هدف د-militarizing پلیس. در حال حاضر با نیروی خود را در مرکز جهانی جنجال شهرستان است صحبت کردن در مورد انحلال نیروی. (الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق AP)

در مورد قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که برانگیخته بین المللی داد و بیداد, افسر, Derek چوین بود در واقع آموزش همسالان جوان زمانی که او به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت و او را کشتند.

در حال حاضر این شهرستان بررسی انحلال کل مینیاپولیس زور و در آینده با امنیت عمومی ،

تحقیق در مورد نقش اتحادیه های کارگری

قانونگذاران ایالتی در نیویورک باید فقط رای به سوابق انضباطی برای اولین بار در دهه. شورای شهر نیویورک است پیشنهاد یک میلیارد $1 قطع از بودجه پلیس و پلیس بخش منحل برخی از واحدهای درگیر در موارد سوء.

اپل بزرگ پلیس اتحادیه هشدار این نتیجه معکوس — در افسران و در ،

رئيس جمهور اتحادیه پاتریک لینچ در بیانیه ای گفت که ماموران شده اند به قتل قبل از انتشار سوابق خود را تنها آنها را در معرض خطر بیشتر.

همانطور که برای تهدید کاهش بودجه لینچ گفت: "[شورای شهر] را تحمل سرزنش برای هر قربانی جدید. ... آنها نمی قادر خواهد بود به پرتاب پلیس زیر اتوبوس دیگر."

پلیس شهر نیویورک اتحادیه رهبر پاتریک لینچ در اینجا دیده می شود در ماه فوریه می گوید: در شهرستان اصلاحات را به مخاطره می اندازد افسران و عمومی است. (AP فایل عکس)

کانادا یک محقق می گوید شواهدی وجود دارد که پلیس اتحادیه حمایت خود را انجام داده اند آسیب.

راب Gillezeau از دانشگاه ویکتوریا تیمی با همکاران در دانشگاه ممفیس و ایالات متحده آمریکا بانک فدرال رزرو مینیاپولیس به بررسی آنچه اتفاق افتاده است زمانی که ایالات متحده نیروهای پلیس به دست آورده جمعی-چانه زنی حقوق از 1960s به 1980s.

آنها دریافتند که حوزه های قضایی با تجربه 34 تا 65 درصد افزایش در پلیس قتل غیر سفید غیرنظامیان پس از افسران به دست اورد جدید حقوق کارگری.

آنها هیچ تاثیری در کشتار مردم سفید. و آنها بدون پرش مشابه در کشور همسایه حوزه های قضایی که در آن چانه زنی جمعی تا به حال آغاز شده است.

این یافته ها سازگار هستند با این یافته ها از یک مقاله منتشر شده در سال گذشته توسط محققان دانشگاه شیکاگو که متمرکز در فلوریدا.

و یک گزارش توسط ایالات متحده اداره دادگستری آمار موجود یک سوم نرخ بالاتر از شکایت در مورد افسر استفاده از زور در بخش های است که اجازه چانه زنی جمعی.

اتحادیه قوانین کمک به سپر افسران متهم به نقض Gillezeau گفت.

بین جمعی-چانه زنی حمایت و متعدد دولت با قوانینگفت: ماموران متهم به قتل کسی که حقوق خاصی در تحقیقات.

"افسر است به توافق برسند به زمان و محل بازجویی. آنها به تاخیر می توانید. آنها می توانند دسترسی به اجتماع افراد یک تیم با دیگر افسران" Gillezeau در مصاحبه ای گفت:.

"من فکر نمی کنم این است که واقعا بحث: ماموران با موازی سیستم عدالت در ایالات متحده آمریکا است که مشابه سایر شهروندان است."

پلیس اتحادیه ها استدلال می کنند که آن را ناعادلانه به تار همه افسران با بدترین نمونه در میان ده ها میلیون نفر از فعل و انفعالات در هر سال بین پلیس و مردم است.

آنچه در مورد کانادا ؟

Gillezeau گفت: او می خواهم به انجام تحقیقات مشابه در کانادا, اما او نمی تواند به دلیل کمی اطلاعات عمومی ساخته شده است در اینجا به خصوص به عنوان آن مربوط به مسابقه.

"ما می دانیم که تقریبا هیچ چیز [درباره کانادا]," او گفت:.

او گفت: به نظر می رسد از یک پایگاه داده جمع آوری شده توسط CBCکه کانادا بدتر از بیشتر کشورهای توسعه یافته با یک استثنا: ایالات متحده, که در آن مرگ و میر مربوط به پلیس متوسط بیش از 1 ، 000 در هر سال در مقایسه با حدود 25 سال در کانادا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب