شکاف جنسیتی در coronavirus بقا است دانشمندان به فکر درمان مردان با هورمونهای جنسی زنانه

عمومی پزشکی سوزش سر دل است که در حال آزمایش بر روی COVID-19 بيمار در Northwell سلامت بیمارستان در منطقه شهر ن

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

عمومی پزشکی سوزش سر دل است که در حال آزمایش بر روی COVID-19 بيمار در Northwell سلامت بیمارستان در منطقه شهر نیویورک اما عجله نکنید به داروخانه دکتر کوین تریسی رئیس Northwell را فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی با سی ان ان گفت در روز یکشنبه. در 187 بيمار در دادگاه یا گرفتن دوز عظیم از فاموتیدین ماده فعال در پپسید یا شور دارونما راه حل و نتایج را اول نمی شود منتشر شده برای حداقل چند هفته. محاکمه آغاز شده 13 مارس, اما آن را نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند در قسمت برای جلوگیری از اجرا در فاموتیدین.

هیچ مدرک واقعی وجود دارد که فاموتیدین موثر است در درمان COVID-19 اما امید است که این دارو می تواند به جلوگیری از coronavirus از تکرار در اصل توسط مشغول آن شبیه به چگونه بازدارنده های پروتئاز جلوگیری از اچ آی وی است. تریسی گفت: او فکر کردم برای تست پزشکی از سوزش سر دل یک همکار دکتر مایکل کالاهان که بهبود مشاهده شده در میان COVID-19 نفر در چین که مصرف فاموتیدین به جای گران تر دارو برای درمان سوزش سر دل. فاموتیدین نیز در نزدیکی بالای یک کامپیوتر مدل رتبه بندی از داروهای موجود که ممکن است در برابر coronavirus بر اساس آن ژنوم.

اگر این دارو ثابت موثر "آن را generic آن فراوان است و آن را ارزان" تریسی با سی ان ان گفت. اما تا آن زمان "ما را به شک و تردید باقی می ماند" دکتر Carlos Del Rio در دانشگاه اموری گفته ABC News. "در سال های اولیه HIV ما سعی کردیم بسیاری از مسائل است و ما فکر کردم اوه این است که رفتن به کار و هیچ چیز کار می کرد." که همچنین به نظر می رسد در مورد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که تمام Northwell افراد مورد آزمایش نیز مصرف در حال حاضر. فاموتیدین حداقل به نظر می رسد امن گفت: دکتر استوارت ری در دانشگاه جانز هاپکینز. "من فکر می کنم این نوع از خارج از برچسب repurposing معقول با مواد مخدر که برای ما یک رکورد ایمنی," او گفت: ABC News. "و ما واقعا نیاز به یک برنده است." پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب