'عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.' تایسون مواد غذایی با هشدار نسبت به کمبود گوشت به عنوان گیاهان نزدیک به دلیل COVID-19

Tyson مواد غذایی یکی از ایالات متحده بزرگترین گوشت پردازنده نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در یک صفحه کامل نیویور

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

Tyson مواد غذایی یکی از ایالات متحده بزرگترین گوشت پردازنده نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در یک صفحه کامل نیویورک تایمز گسترش زد که یکشنبه که در آن آنها هشدار داد "عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است."

"به عنوان گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ گیاهان هستند که مجبور به بستن حتی برای مدت کوتاه از زمان میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند از زنجیره تامین" جان تایسون رئیس هیئت Tyson Foods نوشت: در نامه منتشر شده به عنوان تبلیغات. "به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت عرضه محدود محصولات ما در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی تا زمانی که ما قادر به بازگشایی امکانات ما که در حال حاضر بسته شده است."

آرکانزاس بر اساس شرکت می گوید: زباله های مواد غذایی نیز یک تهدید به عنوان "کشاورزان در سراسر کشور به سادگی نمی خواهد که در هر نقطه خود را به فروش دام به پردازش می شود زمانی که آنها می تواند فدرال رزرو این کشور است."

"میلیون ها نفر از حیوانات —جوجه ها و خوک و گاو— خواهد بود بدون جمعیت به دلیل بسته شدن از ما امکانات پردازش" تایسون می نویسد. "عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است."

یک سخنگوی این سازمان با وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) در بیانیه ای گفت ایمیل به زمان است که این وزارتخانه به همراه سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کار خواهد کرد به "اطمینان از عرضه مواد غذایی زنجیره ای باقی می ماند امن و مطمئن است."

"عرضه مواد غذایی زنجیره بحرانی صنعت در ایالات متحده و وزیر Perdue به طور کامل به رسمیت می شناسد و نیاز به نگه داشتن کارگران و بازرسان امن در طول COVID-19 ملی اضطراری" سخنگوی گفت. "وزارت کشاورزی ایالات متحده به رسمیت می شناسد و پشتیبانی از تلاش های خصوصی صنعت و شرکت ها برای حفظ وضعیت عملیاتی از امکانات خود را در حالی که همچنین حفظ ایمنی و سلامت نیروی کار خود را."

با این حال این وزارتخانه نیز انتقاد برای اجازه دادن به میلیون ها پوند از مواد غذایی فاسد در حالی که مواد غذایی بانک ها در تلاش برای نگه دارید تا با آسمان موشک تقاضا است. کشاورزی بخش عقب مانده دیگر آژانس های فدرال در آن coronavirus پاسخ در نظر گرفتن بیش از یک ماه به "را اولین حرکت قابل توجهی به خرید مازاد میوه ها و سبزیجات — با وجود تکرار entreaties," سیاسی گزارش روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 10 coronavirus نیروی کار جلسه رسانه که او انتظار دارد وزیر سانی Perdue "به استفاده از تمام وجوه و مقامات در اختیار خود را به مطمئن شوید که مواد غذایی ما عرضه با ثبات و امن است."

Tyson Foods توقیف زیادی گوشت خوک-پردازش گیاه در آیووا در آوریل 22, پس از چندین کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus اما این تنها شرکت توقف تولید در امکانات. امکانات دیگر که بسته حداقل به طور موقت شامل یک Smithfield غذاهای گوشت خوک گیاه در داکوتای جنوبی و JBS گوشت گیاه در کلرادو با توجه به آسوشیتد پرس.

در برابر آگهی تایسون نیز متعهد به سعی و کاهش بار مالی از مسائل مربوط به سلامت برای کارکنان. آنها وعده داده شده "waiving دوره انتظار برای واجد شرایط برای کوتاه مدت از کار افتادگی بنابراین کارگران می تواند بلافاصله پرداخت می شود اگر آنها مریض... waiving شرکت پرداخت, شرکت بیمه و معافیت برای بازدیدکننده داشته است دکتر برای COVID-19 تست... waiving شرکت می پردازد برای استفاده از پزشکی از راه دور."

در این نامه همچنین متعهد به پرداخت حدود $60 میلیون در "متشکرم" پاداش به 116,000 خط مقدم کارگران و تایسون کامیونداران.

تایسون مواد غذایی و دیگر تولید گوشت مانند JBS ایالات متحده آمریکا و Smithfield, غذاهای آمده اند زیر آتش برای کارگر بیماری و عدم ارائه مناسب دنده محافظ.

از روز شنبه حداقل 10 بسته بندی گوشت می آمد کارگران و 3 پردازش مواد غذایی کارگران فوت کرده اند از coronavirus و حداقل 5000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران و 1500 پردازش مواد غذایی کارگران شده است به طور مستقیم تحت تاثیر این ویروس با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه که توصیف خود را به عنوان امریکا بزرگترین بسته بندی گوشت می آمد و پردازش مواد غذایی اتحادیه.

تایسون مواد غذایی گفت: در روز شنبه بار در آگهی است که آن را "مکان عضو تیم ایمنی به عنوان اولویت ما" و مراحل دقیق آنها گرفته شده برای محافظت از کارکنان از جمله خود را در دماهای "تامین امنیت عرضه پوشش صورت قبل از CDC توصیه می شود استفاده از آنها—و در حال حاضر نیاز به آنها را در تمام شرکت امکانات" و "انجام روزانه اضافی تمیز کردن عمیق و مطابق با اصول بهداشتی."

یک سخنگوی تایسون مواد غذایی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به زمان است که آن را "یکی از اولین شرکت های مواد غذایی به اجرای اقدامات لازم برای محافظت از اعضای تیم ما" و این که "ما با وجود تلاش های تهاجمی در برخی از نقاط این کافی نیست و ما تصمیم گرفتیم به چند تا از امکانات ما است."

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

"در حال حاضر ما دیگر گیاهان باز باقی می ماند و ما در حال کار سخت به نگه داشتن قفسه های فروشگاه پر, اما, امکانات ما در حال اجرا هستند در کاهش سطح تولید و هر اضافی خاموش شدن ناگهانی را بیشتر کشش در حال حاضر تیره و تار تامین مواد غذایی سیستم—اما اگر آن حق تصمیم به تعطیل کردن امکانات بیشتر ما انجام خواهد داد تا" بیانیه ای گفت:.

این شرکت می گوید از آن باقی مانده است با احتیاط در مورد هل دادن کامل بازگشایی اقتصاد است.

"در حالی که بخش های خاصی از اقتصاد را "بسته" و عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن قطعات باز باقی می ماند و به حق پس" این سخنگو گفت: زمان. "ما از یک متفکر بازگشایی که اولویت بهداشت عمومی بالاتر از همه چیز است که به معنی ایمنی از COVID-19 و در دسترس بودن مواد غذایی است."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن