فدرال ریزرو بی سابقه نجات از هر کس و همه چیز می تواند به جلوگیری از فروپاشی کل

تیاو عبور از این بیماری همه گیر محرک لایحه به لحن حداقل $2.2 تریلیون دلار بود منادی به عنوان یک قدم بزرگ به س

توسط PATRIS-FUN در 13 فروردین 1399

تیاو عبور از این بیماری همه گیر محرک لایحه به لحن حداقل $2.2 تریلیون دلار بود منادی به عنوان یک قدم بزرگ به سمت staunching عظیم اقتصادی تلفات نزدیک به تعطیلی کامل ایالات متحده است. اما از بسیاری از حرکت های ساخته شده توسط دولت فدرال اثرات آن محرک لایحه در نهایت ممکن است کم رنگ در مقایسه با اقدامات رادیکال تصویب شده توسط فدرال رزرو است. ما در نا معلوم و آبهای عمیق اما هیچ کدام ممکن است به عنوان انقلابی به عنوان آنچه که فدرال رزرو در مورد به انجام.

Graced توسط کنگره و توسط وزارت خزانه داری فدرال رزرو متعهد است تا با استفاده از ترازنامه به تزریق بیش از $4 تریلیون دلار به اقتصاد است. که یک تایپی نیست. و آن است که در واقع به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بیش از آن در زمان بحران همه گیر فروکش کرده است. این به پایان خواهد رسید تا به طور مستقیم در جیب افراد, اما آن را به سیل سیستم مالی با سابقه مقدار از پول و ارائه یک کوسن و یک طبقه برای تقریبا هر tradeable دارایی.

و هر tradeable دارایی که به معنی پول و بازار سرمایه, شرکت, اوراق قرضه, اوراق قرضه شهرداری ها بانک خطوط اعتباری وام های دانشجویی, وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و با توجه به جروم پاول رئیس فدرال رزرو شاید حتی سهام. در مورد خواسته ممکن است محدودیت های بیرونی چه فدرال رزرو ممکن است خرید پاول گفت: با غیر معمول انتظاری که در یک زمان همه گیر "ما در حال تلاش برای ایجاد یک پل از ما بسیار قوی اقتصاد به محل دیگری از قدرت اقتصادی و این چیزی است که ما وام واقعا. آن را بسیار وسیع است. آن را در سراسر کوچک و متوسط و کسب و کارهای بزرگ." و آن را گسترش نیز به دولت های ایالتی و محلی برای پول نقد به عنوان درآمدهای مالیاتی تبخیر شود. آن را گسترش و در واقع برای فقط در مورد همه چیز و هر چیزی قابل تصور است.

آن است که غیر ممکن است برای مبالغه چگونه رادیکال خروج از گذشته سابقه این حرکت هستند. در طول رکود اقتصادی سال های 2008 تا 2009 فدرال رزرو کاهش علاقه به صفر (به عنوان آن در حال حاضر) و پس از آن شروع به آزمایش با آنچه از آن به نام "کاهش کمی" در چند تریلیون دلار مقیاس آن شروع به خرید اوراق قرضه و عمل به عنوان یک وام دهنده از آخرین چاره برای بزرگ و موسسات مالی که با آن مواجه شد پتانسیل عجز از پرداخت دیون به بانک های اروپایی و همچنین اتحادیه اروپا مواجه شده خود را در بحران به سال 2011 است. اما به عنوان نوآورانه است که به عنوان آن را در زمان بسیاری از ماه برای تغذیه به عمل پس از بحران مالی در حال حاضر متاستاز به یک فروپاشی اقتصادی و خرید آن است محدود به خاص و نه محرمانه گوشه از بازارهای مالی است.

امروز فدرال عمل کرده است در روز و آن را به راه انداخته است آن اعطای وام اضطراری قدرت به درجه هرگز دیده می شود و یا حتی واقعا فکر قبل از. در سراسر اقیانوس اطلس بانک مرکزی اروپا درگیر در فعالیت های مشابه هر چند اساسنامه آن بیشتر محدودیت در آنچه در آن می توانید انجام دهید. به دلیل اتصال جهانی از بازارهای مالی بانک مرکزی را تضمین می کند نیز ایجاد بالاست برای بازارهای خارجی است که نیاز به نگه داشتن آمریکا در بازارهای با ثبات است. ما می توانیم مرزها به توقف گسترش مردم و تلاش به ساقه جزر و مد از ویروس; ما نمی توانیم توقف جریان سرمایه بدون آوردن کل سیستم ریزد جهان گسترده ای.

فدرال رزرو درک حتی قبل از کنگره که سلامت-بحران همه گیر و متعاقب آن بحران اقتصادی ناشی از پناهگاه در محل سفارشات و سازندگان: کسب و کار سفر و حوادث را به راحتی جلوه های ویژه گرافیکی را به یک بحران مالی است که می تواند مقادیر بزرگتر از آنچه اتفاق افتاده است در 2008-2009. آنچه که آنها انجام می دهند در حال حاضر همان است که "برای نجات بانک ها" که باعث خیلی خشم در آخرین بحران است. آن است که بیشتر شبیه به "قید وثیقه از هر کس و همه چیز" با درک این نکته است که ما فقط ممکن است ظهور نیمه دست نخورده از یک بحران بهداشتی و تیز اما رکود است که بحران مالی در بالای آن است که می تواند بیش از حد به مدیریت. همانطور که بدن انسان تنها می تواند به حفظ تعداد محدودی از به طور همزمان عضو شکست جامعه تنها می تواند مقاومت در برابر چند همزمان سیستمیک شوک. اگر سیستم مالی – the conduit برای پرداخت نقدی, payman و حتی کسانی که دولت چک بازپرداخت به زودی پرداخت شد به سقوط در حال حاضر و سپس شما واقعا می تواند چشم انداز می ترسید به طور خلاصه در پاییز سال 2008 که خود پرداز atm خواهد اجرا از پول نقد و سیستم مالی را از داخل منفجر شدن.

چه می آید بعد از این دوره تغذیه مداخله حدس و گمان است. اما آنچه در آن جادوها برای ماه های آینده یک وضعیت عجیب و غریب که در آن بازارهای مالی – سهام و اوراق قرضه 401Ks پس انداز کالج, بهداشت حساب های پس انداز بازنشستگی برنامه – همه نگاه dented اما مناسب و معقول و حتی به عنوان زمینه ای در دنیای واقعی اقتصاد به نظر می رسد بی رحم; یک وضعیت که در آن بازارهای سهام بد نیست اما فاجعه بار سال در حالی که مشاغل زیان به طور موقت کوه به ده ها میلیون نفر, کسب و کار کوچک در حال افتتاح و ضعیف ترین شرکت های بزرگ به احتمال زیاد ورشکسته. ما می تواند به عنوان ما در حال حاضر آغاز شده به بیش از دو هفته گذشته عمیق قطع ارتباط بین بازارهای مالی و دنیای واقعی است که به طور غیر مستقیم از مزایای نه تنها شرکت بلکه هر کسی که با یک طرح بازنشستگی و یا هر گونه سرمایه گذاری پس انداز. ثبات نسبی بازارهای مالی خواهد شد ایستاده در گیج کننده کنتراست به کاهش سریع در دنیای واقعی فعالیت های اقتصادی.

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

در ماه آینده شرکت آغاز خواهد شد گزارش نتایج آن را منعکس سقوط ناگهانی در فعالیت از اواسط ماه مارس ، مارس خواهد بود بسیار بدتر است. با توجه به این که سهام تجارت بر اساس آنچه که سرمایه گذاران بر این باورند به آینده درآمد شرکت و نرخ بهره قرار است تا منعکس کننده چگونه مخاطره آمیز قرض مالی جهانی خواهد شد و معاملات بر اساس آنچه مردم تصور اتفاق خواهد افتاد هنگامی که این غیر عادی shut-down دوره به پایان می آید تقویت شده توسط فدرال رزرو با تقریبا بی حد و حصر تمایل به خرید و به من قرض بدهید. در دنیای واقعی این امر می تواند مانند یک موسسه تنظیم برای حفظ صنعت رستوران پایدار حتی در حالی که بسیاری از رستوران ها بسته می شوند: آنها را به پخت و پز غذا و رستوران تغذیه را انتخاب کنید تا تب حتی اگر هیچ کس نشسته بود و یا خوردن هر چیزی است.

با توجه به این که این نقض قبل از هر قانون و حرکت از هر قبل از کتاب قانون دیگر از محدود تر آزمایش پس از سال 2008 آن را سخت به می گویند اگر این را به خوبی به پایان. دیگر بحران اقتصادی طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای تغذیه به دفع جزر و مد. اما چه تغذیه می داند و آنچه که همه ما می دانیم این است که در شرایطی از آنچه در آن است در انجام آن خواهد بود و به احتمال زیاد در حال حاضر خواهد بود بسیار بد است. ما می تواند مقابله با بحران مالی بیش از مقیاس 2008-2009 در حالی که تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین اپیدمی تهدید در یک قرن و یک جهان واقعی اقتصاد ریختن میلیون ها شغل. خواهد بود که بیش از حد به درخواست هر سیستم. ما باید مقدار زیادی از مشکلات در حال حاضر خوشبختانه و حداقل برای زمان حال مالی انفجار است نه یکی از آنها.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب