وضعیت فعلی اینترنت جریان با الگوهای رفتاری از نانسی پلوسی پاره جمهور تهمت سخنرانی در دولت از اتحادیه

مجلس نانسی پلوسی ناچار شد یک لحظه مم هنگامی که او را پاره پاره یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دول

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

مجلس نانسی پلوسی ناچار شد یک لحظه مم هنگامی که او را پاره پاره یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد تعدادی از انتظار موضوعات از جمله اقتصاد ایالات متحده موافقت نامه های تجارت و مهاجرت در وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز سه شنبه شب در خانه اتاق. و به عنوان او به پایان رسید, دوربین های اسیر پلوسی, پاره کردن مقالات خود.

چرا پاره? "از آنجا که آن را یک مانیفست دروغ" او به خبرنگاران گفت: پس از آن حرکت می کند.

به مجلس رفته همه در مخالفت با تهمت و رئیس جمهور را استیضاح محاکمه می رود که به یک بعد از ظهر چهارشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن رود به تبرئه توسط سنا.

دفعات بازدید: در اینجا حقایق پشت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 خارجه اتحادیه ادعا

پلوسی را متهم به دخالت در حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه فراهم اینترنت فوری فلش نقطه.

که در آن برخی نمی بخوانید مقدار آن به تمام و دیگران تا به حال انتقاد به صدای زیادی را در اینترنت دیدم شوخی بالقوه و نانسی پلوسی پاره مقالات خارجه اتحادیه الگوی رفتاری متولد شد.

"من پاره دانشجو وام پرداخت اواخر اعلامیه" یکی کاربر زیر نویس لحظه ای.

"من پاره کردن کارهای عادی و روزمره فهرست مادرم را من در طول تابستان شکستن" کاربر دیگری به شوخی.

Les Misérables بود استناد كرد.

آن را تنها سرگرم کننده اینترنت تا به حال با پلوسی و مقالات ،

در وزارت امور خارجه این اتحادیه در سال گذشته پلوسی رودررو شد عمده الگوی رفتاری لحظه به عنوان یک آمریکایی مشاهده کردم به پایین به شرح یک عکس جامعی توسط نیویورک تایمز عکاس داگ میلز. آن را دستگیر و در یک لحظه کوتاه تهمت ظاهر می شود به نوبه خود به صورت پلوسی او به عنوان کف با دراز. جوک محدوده احمقانه به اشاره کرد.

اینترنت از آن زمان به عنوان یک clapback. اما جالب پلوسی تاکید کرد در مصاحبه روز بعد که در آن لحظه دقیق او نشان واقعی پشتیبانی در زمان اظهارات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط تحویل این خط: "ما باید رد سیاست انتقام و مقاومت و قصاص و در آغوش بی حد و حصر پتانسیل همکاری سازش و منافع مشترک است." پیام از هر دو حزب همکاری یکی از دموکراتیک رهبر می تواند در پشت در آن نقطه در زمان و گفت: او را با کف زدن.

نوشتن به اشلی هافمن در Ashley.Hoffman@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن