Coronavirus همه گیر است نابود صنعت رستوران. در اینجا این است که چگونه کارگران می تواند بازگشت به عادلانه تر محل کار

One از ما یک رستوران کارگر مدافع و یک رستوران و کارفرما. می گویند ما دشمنان ممکن است بیش از حد شدید اما این د

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

One از ما یک رستوران کارگر مدافع و یک رستوران و کارفرما. می گویند ما دشمنان ممکن است بیش از حد شدید اما این درست است که ما همیشه متحدان. به عنوان نابود رستوران صنعت تلاش شجاعانه برای بازگشایی, ما به طور غیر منتظره خود را در همان سمت از مهم سیاست گفتگو که نتیجه را تعیین خواهد کرد اگر این صنعت می تواند فراتر از یک ناعادلانه وضع موجود.

در سال 2015 یک دوست مشترک با تشویق دو نفر از ما را به نشستن در یک جدول و صحبت کنید. به جای ساخت بی رحم فرضیات بر اساس هر آنچه که ما می خواهم به عنوان خوانده شده در مورد یک دیگر ما تا به حال برای متوقف کردن و گوش دادن. ما متوجه ما کرد به همان اندازه متعهد به یک ماموریت مشترک از اصلاح صنعت ما را افزایش چالش به ارائه قابل اعتماد دستمزد برای تمام صنعت مهمان نوازی حرفه ای بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها کار می کرد در اتاق ناهار خوری و یا در آشپزخانه. اگر چه ما تا به حال هر شده است با استفاده از تاکتیک های مختلف – برخی موفق تر از دیگران – ما در بر داشت زمینه های مشترک در یک چیز مهم: کهنه سیستم چگونه برای رستوران خود را جبران ساعتی کارکنان از عوامل عمده ای اگر نه ریشه مشکل.

Saru بود هل دادن برای یک سیاست راه حلی که به از بین بردن دو لایه دستمزد سیستم و جایگزینی آن با "یک دستمزد عادلانه" — کامل دستمزد قابل زندگی برای همه کارگران با توانایی نکته در بالا یک قانون است که در حال حاضر شده است به تصویب رسید در هفت متحده است. با وجود شواهدی وجود دارد که هر یک از این کشورها پس از آن خود را دیدم رستوران صنایع رشد از نظر فروش و استخدام, 43 متحده هنوز برای ایجاد تغییر احتمالا به دلیل بیش از حد بسیاری از مؤسسان رستوران نمی تواند تصور کنید که چگونه برای ایجاد سود در حالی که پرداخت دستمزد بالاتر به جلو خود را-از-خانه کارگر است.

نا امید که راهنمایی از نظر قانونی نمی تواند به اشتراک گذاشته شود در میان همه کارکنان و توجه به به طور مداوم در حال رشد دستمزد اختلاف بین جلو و عقب از خانه دنی ایجاد یک مدل منحصر به فرد — "مهمان نوازی شامل" — که در آن نکات به طور کامل حذف شده و برای جبران همه کارکنان به طور کامل میان به قیمت های منو. در حالی که "مهمان نوازی شامل" قادر به ایجاد برخی از گام های باریک شدن شکاف دستمزد این مدل جدید به چالش کشیده بود برای برقراری ارتباط به مهمانان و هر دو پر هزینه و دشوار است برای مدیریت. علاوه بر این صنعت در بزرگ نشان داد هرگز گسترده علاقه در حال حرکت در همان جهت.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

لرزه لحظه ما در حال حاضر زندگی در اتحاد منتقل احساسات. حتی صاحبان رستوران که یک بار در دفاع از این دو رديفه حداقل دستمزد سیستم در حال تغییر چشم انداز خود را. با unfathomably نرخ بیکاری بالا در این صنعت بسیاری از نوک رستوران کارگران نا امید شده است به یاد بگیرند که خود را subminimum دستمزد پرداخت شد بیش از حد پایین برای واجد شرایط برای مزایای بیکاری دولت. و برای کسانی که قادر به نگه داشتن شغل خود را با کم جمعیت اتاق ناهار خوری و افزایش تحویل و بایگانی اطلاعات ایده با تکیه بر راهنمایی برای تغذیه خانواده خود را از مضحک به کاملا غیر ممکن است.

در همان زمان به عنوان صنعت ما و کارکنان آن در حال ویران اقتصادی ویرانی رستوران در حال آمدن به مقابله با ناقص مدل کسب و کار است که تداوم عمیق بی عدالتی. در واقع subminimum نوک دستمزد یک میراث برده داری که صاحبان رستوران زیر رهایی نمی خواهم به پرداخت به تازگی کارگران سیاه پوست و به جای مندرج سیاست است که در آن مشتریان را به جای پرداخت به کارکنان. و امروز در یک سیستم است که متکی بر اوج راهنمایی برای کارگران می تواند دو بار به عنوان بالا که برای کارگران است. این subminimum نوک دستمزد نوبت مشتری تعصب به سیاست های عمومی. به عنوان ما در تلاش برای به طور کامل بازگشایی رستوران ما, ما یک بار در طول عمر فرصت برای reimagine ما بنیادی سیستم به طوری که همه ذینفعان می تواند به رشد.

در سفارش برای رستوران ها برای جبران کارکنان عادلانه تر راه ما نیاز عمومی-طرح های سیاست که آدرس اساسی ساختاری چالش هایی که برخی از آنها مالی و دیگران که نظارتی. برای مثال نیویورک باقی مانده است تنها دولت در این اتحادیه است که منع راهنمایی به اشتراک گذاشته شود با بازگشت از خانه (آشپزخانه) کارکنان — حتی زمانی که همه کارگران پرداخت کامل حداقل دستمزد. در بسیاری از خوب ناهار خوری و رستوران ها و این اختلاف درآمد اغلب سوخت نژادی و بی عدالتی. در بخشی به دلیل میراث تبعیض نژادی و تبعیض در جامعه ما بیش از 70 درصد از نکته-فاقد شرایط لازم آشپز و ماشین های ظرفشویی مردم رنگ در حالی که جلو خانه کارگران عمدتا سفید. هر وقت منو افزایش قیمت به دلیل مواد غذایی, اجاره بها و افزایش هزینه ها فقط ناهار خوری کارکنان از مزایای بالاتر نکاتی در حالی که کارکنان آشپزخانه است که قادر به شرکت در این رشد درآمد.

البته ما نیاز به آدرس سیستمیک نژادپرستی و تبعیض جنسیتی در استخدام و تبلیغات. اما فراتر از آن است که این مشکل غیر قابل اشتراک گذاری اوج یا دو حداقل دستمزد سیستم ؟ پاسخ این است که هر دو. ما هر یک از آمدن به توافق برسند که پرداخت تمام کارگران ساعتی یکی عادلانه دستمزد کامل دستمزد قابل زندگی با اشتراک گذاری راهنمایی در بالا حیاتی برای آینده سالم و پر جنب و جوش و رستوران میباشد. بسیاری از رستوران حتی کسانی که یک بار فکر یک دستمزد عادلانه بود در تضاد به سود دهی هستند در حال حاضر رسیدن به پیدا کردن مسئول راه برای حرکت خود را از رستوران ها به عادلانه تر جبران ساختار. این تعهد بود نمونه توسط صدها مستقل رستوران که به تازگی اعمال شده به یک برنامه جدید جاده بالا آشپزخانه فراهم می کند که یک نقدی اولیه انگیزه ای برای رستوران ها که انتقال به یک دستمزد عادلانه.

اما این مدل ایده آل به عنوان آن را ممکن است از نظر مالی امکان پذیر است برای کل صنعت مگر آن که همراه با کاهش مالیات. به تشویق و فعال کردن رستوران ها به rehire مردم و به پرداخت عادلانه دستمزد ما باید هر دو فدرال و دولت های ایالتی برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد که برای رستوران کارفرمایان می توانند در حال حاضر بالای 10 درصد بسته دولت است. این کاهش مالیات ضروری است برای رستوران قادر به صندوق افزایش پایه پرداخت برای همه کارکنان خود را به خصوص در این لحظه از بحران, که در آن بسیاری از در حال مبارزه فقط به شناور باقی می ماند. و مهمتر دولت کار ادارات نیاز به از بین بردن گیج کننده و کهنه نکته-های سیاست. اگر این قوانین حذف هر دو آشپزخانه و اتاق ناهار خوری تیم می تواند از یک مهمان قدردانی برای یک تجربه بزرگ است.

در حال حاضر بیش از همیشه رستوران حرفه ای است که آماده سازی و خدمت به مواد غذایی ما باید تحت درمان با احترام و مهمان نوازی آنها به ما ارائه و با توجه به فرصت عادلانه برای پیشبرد امرار معاش خود را. بله ما نیاز به کشف کردن که چگونه با خیال راحت بازگشایی رستوران اما امنیت اقتصادی برای کارگران و برای صاحبان رستوران ها باید بخشی از این معادله برای این صنعت به یک آینده پایدار. ما می توانیم این کار را, اما آن را فوری تغییر سیاست آن را از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای رستوران ها برای انجام کار درست.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب