آینده حزب جمهوری خواه قدرت گرفتن در دیوان عالی کشور

جولای 24, 2020 با همه گیر مرگبار وحشی در سراسر کشور و رئیس جمهور تهدید به استقرار مسلح ماموران فدرال به سر

توسط PATRIS-FUN در 4 مرداد 1399

با همه گیر مرگبار وحشی در سراسر کشور و رئیس جمهور تهدید به استقرار مسلح ماموران فدرال به سرکوب تظاهرات متعدد در شهرهای بیش از اعتراض مقامات منتخب محلی آن را قابل فهم است که شده است وجود دارد نسبتا کمی توجه به این احتمال که جمهوری خواهان ممکن است به زودی تلاش بی سابقه و خطرناکی ضد قدرت گرفتن در دیوان عالی کشور است.

عدالت اموزش Bader Ginsburg, یکی از دادگاه عالی چهار لیبرال ها بود که به تازگی بستری شده با آنچه که شرح داده شد به عنوان یک عفونت ممکن است. سه روز بعد از 87 سال عدالت اعلام کرد که او تشخیص داده شده است با عود سرطان و تحت شیمی درمانی. (Ginsburg بود برای درمان سرطان روده بزرگ در سال 1999 سرطان لوزالمعده در سال 2009 و سرطان ریه در سال 2018 است. او نگرانی های فعلی تشخیص عود سرطان پانکراس در کبد است.)

اگر Ginsburg می میرد بین در حال حاضر و در روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) را مهم انتخاب است. یک احتمال این است که آنها به دنبال خواهد داشت اصل مک کانل enunciated در سال 2016 برای توجیه مسدود کردن جلسات و رای در مرریکک Garland, باراک اوباما انتخاب به جای محافظه کار بی باک Antonin Scalia که در فوریه سال. در آن صورت حزب خواهد منتظر رای دهندگان به خود را می گویند در Nov. 3. اگر خواهان حفظ کنترل قوه مجریه و مجلس سنا و سپس رئیس جمهور تهمت را پیش بروید و نامزد محافظه کار عدالت به Ginsburg صندلی و سنا خواهد احتمالا تایید نامزد. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن پایین می رود به شکست و جمهوری خواهان از دست دادن کنترل سنا صندلی در دادگاه عالی را خالی باقی می ماند تا زمانی که یک رئیس جمهور جدید یک فرصت به آن را پر کنید. این است که چگونه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا نامگذاری محافظه کار نیل Gorsuch به موفقیت Scalia.

اما دیگری وجود دارد و به مراتب بیشتر شوم امکان — که ایالت جونی ارنست (R-Iowa) گذاشته در مصاحبه اخیر است. در صورتی که Ginsburg می میرد در حالی که تهمت می ماند رئیس جمهور و خواهان حفظ کنترل سنا آنها را به کار با هم به معرفی و تایید یک محافظه کار عدالت — حتی اگر این شامل رئیس جمهور ساخت نامزدی خود را پس از از دست دادن انتخابات و مجلس سنا با برگزاری یک رای در آن لنگ-اردک جلسه فقط قبل از توزیع بیش از قدرت جدید دموکراتیک اکثریت.

نه تنها این نشان می دهد فراتر از سایه شک آنچه که تقریبا هر کس به عهده گرفت از شروع این است که مک کانل را بالا فکر منطقی برای مسدود کردن حلقه گل نامزدی (که آن را بیش از حد نزدیک به روز انتخابات برای ادامه بدون دادن رای دهندگان می گویند) فقط قدرت سیاسی با یک ad hoc بهانه اصل. این امر همچنین نشان می دهد که به دور از به تعویق انداختن اراده رای دهندگان معاصر حزب جمهوریخواه نمایش آشکار تحقیر دموکراتیک افکار عمومی هنگامی که آن را نتواند به تحویل محافظه کار نتایج.

می توان آن را سخت به تصور کنید که هر چیزی بیشتر آسیب رساندن به مدنی سلامت کشور است.

ما زمان زیادی را صرف بحث رویه حقوق و اختیارات مقامات منتخب و نه به اندازه کافی تفکر از طریق عقل و یا حماقت آنها ساخت گزینه های خاص با حقوق و اختیارات آنها به وضوح دارای. می توانید مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل فشار از طریق یک دادگاه عالی نامزدی در ماه دسامبر در آشکار مخالفت افکار عمومی در صورتی که مایل باشند ؟ پاسخ این است که احتمالا بله. اما آن را به مراتب بیشتر مهم است به درک چرا آنها نباید چنین کاری بکند و آنچه که به احتمال زیاد به دنبال اگر آنها را انجام دهد.

وقتی پرسیده شد که به توضیح آنها سرپیچی از نظر محافظه کاران به طور معمول بازگشت به کلیشه است که کشور ما این است که "جمهوری و دموکراسی." این است که قرار است برای توجیه جمهوریخواه حرکت به دستکاری (و اضافه کردن) سیستم ما بسیاری از ضد اکثریت قوانین و موسسات به منظور افزایش اوباما در قدرت با وجود این حزب پایانی توانایی پیروزی در انتخابات آشکار است. اما ما دولت جمهوری خواه شخصیت طراحی شده است به طور سیستماتیک خنثی خواهد از حزب یا جناح از رای دهندگان که برنده بیشترین آرا و پاداش حزب یا جناح که از دست می دهد. این طراحی برای شکستن رای دهندگان به چند گروه یا خوشه دادن هر یک از این قدرت برای بررسی و تعادل دیگران است. که باعث می شود ما یک جمهوری دموکراتیکو نه ضد دموکراتیک یکی — که بدان معنی است که درک مشروعیت سیستم در نهایت بر آن پاسخگویی به افکار عمومی.

ما انتخاب اعضای خانه از محلی مناطق سناتور در سطح دولت و رئیس جمهور در سراسر کشور (به طور غیر مستقیم از طریق دولت بر اساس کالج انتخاباتی). دیوان عالی کشور, در ضمن معرفی شده توسط رئیس جمهور و با تایید سنا قرار دادن آنها در یک مرحله برداشته شود از افکار عمومی. اما همه آنها در نهایت قرار بود پاسخگو به رای دهندگان.

راه اصلی برای ارزیابی این پاسخ است که با برگزاری انتخابات دوره ای. مک کانل امتناع به برگزاری جلسات و برنامه رای در مرریکک حلقه نامزدی را به دادگاه پرداخت می شود خدمات لب به این نظر. ترین است که می توان گفت به نفع آن است که داده های به یاد ماندنی عواقب ناشی از انتصاب (متوسط) لیبرال به یک صندلی در دادگاه که قبلا برگزار شده توسط سرسخت محافظه کار در یک زمان شدید حزبی قطبش آن ساخته شده حس کنید که راه باد افکار عمومی بودند تا بعد از آن در همان سال. که یک جمهوری خواه به پایان رسید تا برنده این قدرت به نام Scalia جانشین با وجود از دست دادن آرای مردمی سه میلیون فقط سوار صفحه اصلی سیستم کاهش ظرفیت به اندازه کافی برای پاسخ و با دقت به افکار عمومی.

اما این که چیزی نیست در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد اگر تهمت و مک کانل تحت فشار قرار دادند از طریق یک عمر محافظه کار جانشین Ginsburg بلافاصله پس از از دست دادن ریاست جمهوری و کنترل مجلس سنا. به مراتب بیشتر از بلوک در حلقه گل نامزدی را چهار سال پیش این امر سیگنال به کشور و جهان است که یکی از دو حزب عمده حاضر به نادیده گرفتن افکار عمومی آشکار — حداقل زمانی که آن حرکت می کند در برابر حزب و ایدئولوژیک تعهدات از رای دهندگان آن است.

زمانی که افکار عمومی به عنوان بیان شده از طریق انتخابات است که وقیحانه به مبارزه طلبیده در یک جمهوری دموکراتیک تنها یک جایگزین باقی می ماند به مردم است رد مشروعیت سیستم خود را. هر دو طرف شده است ومیگوید در این راستا در سال های اخیر است. اما ما هرگز دیده می شود هر چیزی را در حافظه زندگی خواهم آنچه را که رخنه با چنین پرهیاهو و ضد دموکراتیک قدرت گرفتن بخشی از حزب جمهوری خواه. آماده شدن برای یک فشار قوی در حمایت از مترقی دادگاه بسته بندی و سپس احیای محافظه کار در این مورد برای دولت در سطح ابطال دیوان عالی کشور تصمیم گیری. و البته جمهوری خواهان بسته دادگاه با حتی بیشتر محافظه کار قضات در اولین فرصت که رهبری دموکرات ها را در آغوش آبی-دولت برای ابطال تصمیمات آنها رد.

آن سخت است برای دیدن چگونه به دیوان عالی کشور می تواند زنده ماندن به عنوان یک نهاد تحت چنین شرایط — و یا چگونه به درگیری های ناشی از این درگیری ها می تواند موفق به آلوده کردن دیگر شاخه های دولت فدرال فردی دولت و کشور ،

رمنج از طریق جناح راست كننده به دادگاه عالی تغییر تعادل خود را حتی بیشتر از سمت چپ بلافاصله پس از انتخابات تحویل داده محبوب انکار از جمهوری خواه حکومت را بی سابقه ای تشدید جنگ پارتیزانی در ایالات متحده و شروع شکست از خود دولت خود را.

میچ مک کانل خواهد بود عاقلانه به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد اینکه آیا او واقعا می خواهد به یاد مردی که کمک راهنما در پایان دموکراسی در امریکا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب