این شهر که در آن شیوع کروناویروس اولین بار در زمان نگه گزارش هیچ مورد جدید

(پکن) — آخرین ماه ووهان غرق شد با هزاران نفر از موارد جدیدی از کروناویروس در هر روز. اما در یک توسعه چشمگیر ا

توسط PATRIS-FUN در 29 اسفند 1398

(پکن) — آخرین ماه ووهان غرق شد با هزاران نفر از موارد جدیدی از کروناویروس در هر روز. اما در یک توسعه چشمگیر است که تأکید چقدر شیوع دارد چرخد و به سمت اروپا و ایالات متحده آمریکا با مقامات چینی گفت: این شهر و اطراف آن در استان تا به حال هیچ مورد جدید به گزارش.

اخبار ارائه شده نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای بقیه جهان آن را به عنوان جنگ ویروس و شاید یک درس سخت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش آن. آن را به عنوان رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشبیه مبارزه با "جنگ" و استناد اورژانس قدرت است که اجازه می دهد او را وادار به تولید کنندگان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ووهان شد که در آن شیوع اولین بار در زمان نگه دارید و هزاران نفر پس از وضع بیمار و یا در حال مرگ در عجله ساخته بيمارستان. اما مقامات چینی روز پنجشنبه گفت که تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل وارد شده از خارج از کشور.

"امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت" گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

هنوز ویروس در ادامه به عوارض آن در جای دیگر هر دو انسان و اقتصادی است. سهام سقوط دوباره در وال استریت در ترس از یک رکود طولانی مدت سقوط بسیار سریع آنها باعث شده یکی دیگر از تجارت خودکار توقف در حالی که عمده ایالات متحده تولید کنندگان خودرو گفت: آنها تعطیل خود را در آمریکای شمالی کارخانه.

میانگین صنعتی داو جونز ریختن بیش از 1,300 امتیاز در روز چهارشنبه و یا بیش از 6 درصد است و در حال حاضر از دست داده تقریبا تمام دستاوردهای آن نوشته شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. نفت کمتر از $21 هر بشکه نفت برای اولین بار از سال 2002. سهام در آسیا ادامه داد و خود را اسلاید در روز پنج شنبه.

در سراسر جهان کشورها تعطیل مرزهای خود را ترک برخی به تعجب که چگونه آنها را به عقب بر گردیم خانه. در اقیانوسیه و استرالیا و نیوزیلند بسته گردشگران اجازه می دهد تنها شهروندان و ساکنان به بازگشت در حالی که فیجی گزارش اولین مورد نگرانی توسعه در یک منطقه فقیر بهداشت و درمان.

ایالات متحده و کانادا هر دو بسته مرزهای خود را به همه اما سفر ضروری و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای دفاع از قدرت فوق العاده ای بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که می گذرد بیش از مرز جنوبی به طور غیر قانونی.

مکزیک در ضمن گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس ها و بسته محبوب خود را اعتدال بهاری بازدید از اهرام خورشید و ماه در Teotihuacan.

کاخ سفید تحت فشار کنگره به سرعت تصویب یک برنامه به طور بالقوه $1 تریلیون بسته نجات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و سرعت امداد چک به آمریکایی ها در چند هفته.

تماس خود را یک "جنگ به رئیس جمهور" مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل از سال 1950 به هدایت تولیدات صنعتی و غلبه بر کمبود ماسک صورت هواکش و سایر لوازم به عنوان بیمارستان بریس برای یک انتظار یورش موارد است.

جنگ کره-عصر قانون به رئیس جمهور قدرت فوق العاده ای برای وادار کردن صنایع به گسترش تولید و تبدیل مواد حیاتی. آن بود که اخیرا استفاده شده پس از سال 2017 پورتوریکو طوفان به سرعت قرارداد برای مواد غذایی و سایر ملزومات.

تهمت تشبیه coronavirus مبارزه به اقدامات انجام شده در طول جنگ جهانی دوم و هشدار داد از ملی فداکاری های پیش رو است.

در حالی که چین گزارش نشده هر مورد جدید در ووهان یا هوبئی استان آن را ضبط هشت اضافی مرگ و میر.

Jiao گفت: "دو صفر" را افزایش می دهد که به دنبال آن چند روز بهبود اعداد به معنای خود را کنترل و درمان پزشکی روش کار هست.

ووهان شده است تحت سخت مستند از ژانویه تاکنون است. مقامات در حال حرکت به شل محدودیت های مسافرتی اما تنها در داخل و اطراف استان هوبئی که در آن بسیاری از پست های بازرسی را به پایین گرفته شود. ووهان باقی می ماند قطع تنها با کسانی که با مجوز خاص مجاز به سفر در داخل یا خارج.

این مستند برداشته خواهد شد وجود دارد تنها اگر بیشتر موارد گزارش شده برای دو هفته متوالی است که ممکن است اتفاق می افتد در ماه آینده Li Lanjuan عضو آکادمی فنی و مهندسی به نقل شد.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 218,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 8,800 عمدتا در چین و ایتالیا و ایران. سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

بیش از 84,000 مردم به طور کلی بهبود یافته اند از این ویروس است که باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه در اکثر موارد. بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

هر چند هنوز چین دارای بیشترین تعداد موارد بسیاری از بیماران خود را بازیافت. چین حتی ارسال تجهیزات پزشکی به آمار فرانسه بازگشت یک به نفع انجام شده توسط فرانسه هفته پیش.

اما در تیره و تار تصویر از این بیماری همه گیر را تغییر و میر در ایتالیا بودند نزدیک شدن به چین تلفن. ایتالیا با بيش از 2900 مرده پس از یک رکورد در یک روز و در مجموع 475; چین کلی تلفات اطراف بود از 3200. ایران نیز ضربه سخت شده با بیش از 1100 مرگ و میر.

در سراسر جهان دولت ها به طور فزاینده ای در زمان اقدامات جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و خطر رکود اقتصادی در برخی موارد با استفاده از اورژانس قدرت.

کالیفرنیا فرماندار هشدار داد که حکومت نظامی می تواند تحمیل شود. شهردار نیویورک گفت: این شهر 8.6 میلیون نفر باید آماده برای یک مستند. اداره آمار ایالات متحده به حالت تعلیق در زمینه عملیات دو هفته به زودی پس از آن شروع آن پس از یک دهه تعداد از مردم آمریکا است.

چک مقامات مورد استفاده در اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار و توقیف صدها نفر از هزاران نفر از ماسک صورت. هنگ کنگ و گسترده تر استفاده از مچبند الکترونیکی است که نظارت مردم تحت خود شده است.

با تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها انداخته از کار توسط نزدیک به خاموش شدن بسیاری از اقتصاد ایالات متحده تهمت نیز گفت: مسکن و شهرسازی وزارت به حالت تعلیق و سلب حق مالکیت و اخراج از مسکن عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای صدور امداد چک به آمریکایی ها خواستار پرداخت 500 میلیارد دلار در دو اقساط در طول دو ماه آینده. این مقدار هنوز به تصمیم خواهد بود اما بر اساس درآمد و اندازه خانواده.

فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران که به احتمال زیاد به دریافت مکمل پرداخت علاوه بر مزایای بیکاری.

در GM وانت مونتاژ کارخانه در فلینت میشیگان کارگران شده اند و ترس از ویروس ظاهر در آمریکا گفت: تامی Wolikow که دو دختر جوان.

"این چیزی بود که من می ترسم بیشتر در مورد که یکی را از آن خانه به آنها," او گفت:.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 9,400 coronavirus موارد و حداقل 138 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن از ساکنان حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

تشکر. ماریو دیاز-Balart فلوریدا است که برای اولین بار شناخته شده عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس. دیگر اعضای کنگره که خود را قرنطینه اما هیچ کدام مثبت گزارش نتایج آزمون.

شهردار میامی فرانسیس سوارز که در هفته گذشته اعلام کرد او آزمایش مثبت است به اشتراک گذاری خود را تجربه روزانه یوتیوب خاطرات و توییتر به عنوان او اجرا می شود شهر از خانه انزوا. همسر و فرزندان خود را به ماندن با بستگان.

"دیگر من زندگی می کنند با COVID-19 بیشتر من درک می کنیم چقدر مهم اجتماعی فاصله است" سوارز نوشت.

دانشمندان بدون شک درست است تعداد زیادی از مردم آلوده است بالاتر از گزارش به دلیل احتمال این که بسیاری از موارد خفیف رفته اند به رسمیت شناخته نشده و یا ثبت نشده و به دلیل تاخیر در آزمایش در مقیاس بزرگ در ایالات متحده

در اولین شکست در نوع خود در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که این کشور coronavirus مرگ و میر تا کنون آینه آنچه گزارش شده در کشورهای دیگر با مورد 4 از 5 مرگ و میر در افراد 65 ساله و مسن تر و بدون مرگ و میر در کودکان است.

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب