نبرد میانه

فوریه 8 سال 2020 در شب جمعه در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire, هفت رقبا برای نامزدی حزب دموکرات بر

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

در شب جمعه در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire, هفت رقبا برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری درگیر شدند در مناظره انتخاباتی مقدماتی نیوهمپشایر. این شکل از شب مشخص شد با نتیجه آیووا قفقاز دوشنبه گذشته که در آن South Bend شهردار پیت Buttigieg موثر گره خورده است ورمونت بهداشت ، برنی سندرز برای کسب مقام اول در حالی که خروج معاون رئیس جمهور جو بایدن در گرد و غبار از دور چهارم-محل نمایش.

که در نتیجه تولید چشمگیر گزاف گویی برای Buttigieg متعدد سنجی پرتاب او را به سر بسته از میانه به دنبال نامزدی. و تبدیل شده است که روز جمعه بحث را به یک نبرد بین Buttigieg و رقبای خود را برای رهبری که بسته — که به معنی آن بود که یک نبرد بیش از خواهد بود که این حزب را جایگزین دموکراتیک-سوسیالیستی Sanders.

در یک جهان یا حداقل یکی که در آن رای دهندگان دموکرات ها نمایش داده می شود حس خوب — مینه سوتا بهداشت ، ctq را در حال حاضر پیشرو متوسط است. او با تجربه, جذاب, خنده دار و معمولا استادانه دارد. و او خجالتی نیست و دور از تماس ساندرز' رویا لوله های پیشنهادی. در عین حال Klobuchar آمد و در پنجم در آیووا (با وجود که از یک کشور همسایه و مبارزات خستگی ناپذیر وجود دارد). نیوهمپشایر به خوبی ممکن است و ما می توانیم تمام امید او به نحوی موفق به ایجاد یک دندانه در نامزدی که به وضوح (و عادلانه) باعث بزرگترین خشم: Buttigieg.

38 ساله شهردار چهارم بزرگترین شهرستان در ایندیانا فوق العاده تقریبا preternaturally بیان. او صحبت می کند به خوبی گردد پاراگراف اما پاراگراف پر شده با گاز انتزاعی و کلیشه — ما نیاز به یک "تغییر در چشم انداز" است که اجازه می دهد تا ما را به "روشن کردن صفحه" و همچنین "سیاست تغییر" به پا زدن در "قبل از اینکه خیلی دیر" — و او پشت آنها را با یک مورد مطالعه قرار نداده است که برای تلفن های موبایل به عنوان معتبر به عنوان یک بازاریابی بشه.

که من پیدا کردم چیزی جذاب در مورد شهردار پیت زمانی که او برای اولین بار راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را اما او با پوشیدن من به تازگی. روز جمعه او آمد که نوشته cloying و تقلبی. او به وضوح تلاش برای صدا مانند باراک اوباما که او نیز با تکیه بر vaporous شعارها و پپ مذاکرات ("تغییر شما می توانید در باور" "بله ما می توانیم") اما با یک تفاوت مهم: اوباما هرگز صدا مانند او تقلید می کنی آن و یا کار کردن با یک رئیس تقوا برای مصرف عمومی. او واقعا چشمگیر فرد است. Buttigieg ممکن است وجود دارد اما در حال حاضر او به نظر می رسد به شدت جوان در این مرحله و برای تلفن های موبایل مانند او تلاش بیش از حد سخت را به یک تصور خوب. Klobuchar مناسب است به بیش از خفیف به جرم این که او موفق به جهش بیش از او و دستاوردهای خود را در اوایل منجر شود.

خداوند می داند کسی که نیاز به سرب و دور از بایدن. مرد برای تلفن های موبایل خسته و گیج و پریشان. او اغلب ناتوان از تشکیل کامل افکار. در طول بحث Buttigieg انجام یک کار بهتر از دفاع بایدن خود پسر شکارچی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن sleazemongering از بایدن را که تا کنون انجام شده است. (این یک لحظه لمس بود که منجر بایدن به پاره کردن و قدردانی به رقیب خود.) به عنوان بایدن ظرفیت به فکر می کنم و صحبت تنزل در طی یک بحث او تبدیل شدن بیشتر و بیشتر اغلب به خشم پارس بی ربط جمله قطعاتی که اگر تحریک پذیری می تواند برای جبران عدم انسجام بیرون آمدن از دهان او. من مطمئن هستم که برخی از رای دهندگان برای پیدا کردن آن یابم. به من آن را برای تلفن های موبایل مانند یک مرد distressingly نزدیک به از دست دادن کنترل خود دانشکده.

هر کدام از این گزینه ها (یا مایکل بلومبرگ که نبود در این مرحله در منچستر) باعث می شود آن را به منجر شود موقعیت متوسط لین آن را روشن است که این نامزد خواهد شد تربیع خاموش در برابر ساندرز نه ماساچوست ایالت الیزابت وارن. یکی از عجیبترین چیزهایی که در مورد 2020 نژاد شاهد بوده وارن باور نکردنی کاهش منطقی برای در حال اجرا است. هنگامی که وجود دارد 20 و نامزدها بیشتر در این زمینه او و ساندرز به نوعی به نظر می رسید بیشتر متمایز است. اما به عنوان ماه باید علامت های و زمینه اتحاد نازک او به پایان رسید تا صدایی مانند یک زن ساندرز تکرار بی وقفه تکرار همان خطوط مورد وحشتناک اقتصادی و بی عدالتی از زندگی آمریکایی و امیدوار به صرف کوه پول به اصلاح آنها.

گذشته از استقبال سرمایه داری برچسب به جای رد آن وجود دارد بسیار کمی که جدا از Sanders. او قطعا نمی تواند موجه به تصویر بکشد و خودش را به عنوان یک میانه رو لیبرال. و باعث می شود که او نامزدی کار برکنار شده است. اگر او موفق به گزاف گویی از او ناامید کننده مقام سوم آیووا نشان آن خواهد بود چرا که رای دهندگان تصمیم می گیرید که آنها می خواهند خود را دموکراتیک سوسیالیسم از او به جای Sanders. اگر نیست که به زودی اتفاق می افتد و او واقعا امید به پیشبرد مسائل او مراقبت در مورد او باید رها و از صمیم قلب پرتاب حمایت از او به او.

البته همان نوع از تحکیم و پیوند با یکدیگر است که به اتفاق می افتد نزدیک به مرکز به عنوان به خوبی. اما در شب جمعه آن را هیچ جا در چشم. این مناظره قبل از مقدماتی نیوهمپشایر همه چیز در مورد نبرد تعدیل می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب