5 بهترین جدید نشان می دهد تلویزیون ما منتقد تماشا در مارس سال 2020

Summer است حداقل از لحاظ تئوری تقریبا بر ما. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا حتی سیستم عامل است که به انداز

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

Summer است حداقل از لحاظ تئوری تقریبا بر ما. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا حتی سیستم عامل است که به اندازه کافی فصول انبار به گذشته از طریق همه گیر خود را آغاز کرده اند که قبلا برنامه ریزی شده انتقال از مغزی کرایه که ما را نگه داشته و تغذیه از طریق چهار ماه اول این غیر ممکن است سال است. همراه با سیلی هم واقعیت ناخواسته از شبکه های پخش بر روی خلبان اتوماتیک ممکن است ارائه آرایه ای موثر از sunnier سرگرمی. مورد علاقه من جدید نشان می دهد در این ماه شامل انیمیشن های کمدی از bob's Burgers مردمی رویایی سری در مورد شهر اسکیت باز دختران, سفر به عقب در زمان به Laurel Canyon در 1960s و بیشتر. برای اضافی توصیه چک کردن میدارد از آوریل مارس و فوریه.

بتی (HBO)

نوجوان نقشه از شهر نیویورک—با آن, پارک, عمومی, استخر, takeout مفاصل و تنگ فرو رفتن میله که اصلا کارت—یک چشم انداز بود: در طول شب. که موازی قلمرو تنظیم HBO را بتینیم ساعت dramedy اقتباس شده توسط کریستال, Moselle از او فوق العاده 2018 فیلم مستقل اسکیت آشپزخانه. با ماچ اسکیت فرهنگ خود را به عنوان پس زمینه آن را به شرح زیر پنج جوان زنان از انواع پس زمینه به عنوان آنها ادعا می کنند فضا در اسکیت پارک, حزب دنبال له و دردسر. نشان می دهد هر دو به ارث بازیگران آن (اعضای واقعی زن اسکیت خدمه) و آن سست جنبشی پرنیان از فیلم. هر شخصیت دارای اصالت یک فرد واقعی: Kirt (نینا مورن) است, مسخره, برونگرا, لزبین, Casanova. کامیل (Rachelle Vinberg) آویزان با مرد اسکیت باز است اما شروع به شک که آنها او را به عقب. مثل خیلی آمدن از سن کرایه آن تواریخ کشف خود را از طریق دوستی; هر کس منحصر به فرد مجموعه ای از امتیازات و مبارزات به آرامی می آید را به تمرکز. اما از آن است که Moselle چشم برای ریگ زیبایی نوجوان شهرستان و انرژی جوانی از ساکنان آن—به طور خاص آزاده که پرسه زدن در پیاده رو آن با تخته در دست است که باعث می شود بتی یک نفس تازه در فصل تابستان هوا.

پارک مرکزی (تلویزیون اپل+)

یک حس غرور مدنی suffuses پارک مرکزییک لذت بخش انیمیشن کمدی ایجاد شده توسط bob's Burgers تیم لورن بوچارد و نورا اسمیت با Josh Gad (منجمد, خیابان 5). مانند همبرگریک خانواده دوست داشتنی oddballs آیا این کار بیهوده است که به زندگی خود معنا. شیرین nerd در سر تا پا خاکی اوون Tillerman (ابراز شده توسط لسلی Odom جونیور) مدیریت عنوانی نیویورک نقطه عطفی که در آن خانواده نیز زندگی می کند در یک ناهنجار قلعه. همسرش پیج (Kathryn Hahn) می نویسد: در شهر "ترین-سمت چپ-در-مترو کاغذ" و مشتاق به حرکت از کرک قطعات سخت اخبار. خود را با کودکان خود وسواس: طنز هنرمند مولی (کریستن بل) با برخی از پسر و برادر کول (Tituss بورگس) با حیوانات. [جزئیات را کامل بررسی کنید.]

بزرگ (Hulu)

این نوع از یک داستان خنده دار: یک بی پول دختر نوجوان (ال فانینگ را کاترین) bides وقت خود را در وحشتناک یک ازدواج ترتیب تا زمانی که او را می چرخاند به ربودن یک امپراطوری—و در واقع پیروزی. تونی مک نامارا که همکاری و نوشت: اسکار, عزیز, مورد علاقه, قطعا می بیند طنز در آن است. به عنوان خالق بزرگاو ارائه می دهد یکی دیگر از مزاح آلوده با انزال, در عین حال کلی روشنگری حساب از قرن 18 دادگاه فتنه است. آن را کاملا کاملا ء شاهکار این فیلم شد; برخی از قسمت کشیدن از جمله آبله جیغ وداد بازی کردن که بیشتر خسته کننده تر از موقع. هنوز هم آن شوخ گفت و گو و اجرای پر جنب و جوش از فانینگ و نیکلاس هولت (که نقش او را بد بخت شوهر پیتر III) عملکرد شدید, سرگرم کننده, dramedy. [جزئیات کامل بررسی کنید.]

Laurel Canyon (Epix)

متولدین' نوستالژی برای فرهنگ پاپ از جوانان خود را می تواند مضر, غیرتاریخی چیز بازده بیش از حد بسیاری از بی چون و چرا جشن از آمار و ارقام و وقایع است که نگاه بسیاری پیچیده تر در نگاه به گذشته. که در بخش های بزرگ, چه چیزی باعث Laurel Canyon چنین تعجب خوش آمدید. به عنوان کسی که با کمی صبر و شکیبایی برای '60s supremacism من شگفت زده چقدر من از این دو بخش docuseries (پخش در 31 مه و ژوئن 7). مدیر آلیسون الوود نیست فقط یک نگاه جامع در یکی از ترین قرن 20 پر داستان صحنه موسیقی او نیز پیچیده است که اساطیر حساب با شکست بسیاری از این دوران را آرمانی فرهنگ جوانان و کشیدن در صدای که هرگز ساخته شده پرش از دره عمیق و باریک به تخیل محبوب. الوود شامل گفتن vignette در مورد چگونگی رویایی گروه راک عشق که وارد صحنه قبل از بسیاری از معاصران خود را اما که نژادی یکپارچه آرایش آنها مانع از تور در جنوب دیدم شهرت خود را تحت الشعاع قرار, اعمال مانند درب. در زیر به رسمیت شناخته شده زنان مانند عکاس Nurit وایلد بحث در مورد کنده کاری سوله به عنوان هنرمندان به جای تلوزیون. در کمتر سیاسی توجه داشته باشید الوود رنگ یک عکس فولر از دره عمیق و باریک موسیقی جامعه—که در آن مثلا آلیس کوپر و Monkees شناخته شده بودند به مالش آرنج در Frank Zappa خانه—از اکثر gauzy اذکار محاصره شناخته شده برای آن قوم خواننده راک ترانه سرایان باید مصرانه خواست بدون به خطر انداختن doc حس صمیمیت.

افسانه ای (HBO حداکثر)

HBO حداکثر راه اندازی شده است چیزی از یک کیسه مخلوط. در حالی که جریان جدید خدمات عالی فروشگاه (من ممکن است ام teared تا کمی در نزد هر Studio Ghibli فیلم در یک مکان) بسیاری از بینندگان ابراز نا امیدی که این عناوین نیست و در عین حال در دسترس از طریق Roku یا آتش تلویزیون. حداکثر اولیه ترکیب اصلی را نشان می دهد همچنین احساس می کند مانند یک بیت از یک چاره اندیشی موقت است. به استثنای این واقعیت رقابت می یابد که توپ فرهنگ—که در اواخر 80s/اوایل '90s در نیویورک اوج است زمینه برای FX را در برخواهد داشت—زنده و سالم و پر رونق در سراسر جهان است. زندگی واقعی خانه برو سر به سر در دسته بندی های در نظر گرفته boldface نام است که در محدوده بسیار مناسب (سالن آیکون Leiomy Maldonado) به مستقیم تصادفی (به جای خوب آلوم Jameela جمیل). و در حالی که نشان می دهد افزایش می دهد برخی از پرسش های دشوار در مورد نقش عجیب و غریب, ترانس, سیاه و قهوه ای و خرده فرهنگ های سرگرم کننده, شدید, کاردان هنری بر روی صفحه نمایش و حرکت قرضه نشان می دهد قطاری بین اعضای هر خانه را افسانه ای به خوبی به ارزش تماشای.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب