گرتا Thunberg خواستار دیجیتال اعتصاب در میان coronavirus نگرانی

گرتا Thunberg خواست همکار آب و هوا فعالان برای جلوگیری از تظاهرات توده ای و گوش دادن به مقامات محلی. این می آی

توسط PATRIS-FUN در 22 اسفند 1398

گرتا Thunberg خواست همکار آب و هوا فعالان برای جلوگیری از تظاهرات توده ای و گوش دادن به مقامات محلی. این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان را افزایش می دهد.

نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg روز چهارشنبه گفت که فعالان باید برای جلوگیری از تظاهرات انبوه در میان تشدید coronavirus موارد در سراسر جهان است. به جای "دیجیتال حملات" خواهد بود که راه رو به جلو در طول بحران, او گفت:, در توییتر.

"ما افراد جوان هستند که حداقل تحت تاثیر این ویروس اما آن را ضروری است که ما در عمل در همبستگی با بیشترین آسیب پذیر است و ما در عمل در جهت منافع مشترک ما جامعه" Thunberg گفت در توییتر که در آن او بیش از چهار میلیون پیروان.

ادامه مطلب: گرتا Thunberg داغدار در مورد سیاستمداران به عنوان هزاران نفر پیوستن به هامبورگ آب و هوا در اعتراض

در یک سری از توییت 17-year-old خواست همکار آب و هوا فعالان به دنبال مشاوره از کارشناسان در تلاش برای "صاف منحنی." این به معنی کاهش میزان عفونت با در نظر گرفتن اقدامات متقابل در فاز اولیه پس از وقوع.

به عنوان او می خواست او پیروان برای جلوگیری از بزرگ جمع آوری و "گوش دادن به مقامات محلی" او همچنین گفت که "جمعه برای آینده" جنبش خواهد شروع به سازماندهی کمپین های آنلاین و حملات تا زمان همه گیر نیست و تحت کنترل است.

"پس خود را حفظ تعداد کم اما روحیه خود را بالا و اجازه دهید یک هفته در آن زمان" Thunberg گفت: به عنوان او به نام در بیشتر مردم برای پیوستن به "#DigitalStrike" با ارسال تصاویر خود را با ثبت نام در روزهای جمعه.

جهان در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری SARS-CoV-2 با تعداد افراد آلوده به افزایش روز به روز به خصوص در چین, کره جنوبی, ایران و ایتالیا. ایالات متحده را محدود کرده است از ورود تمام اتباع خارجی که در سفر به اروپا و کشورهای شنگن.

ببینید/rc (یمن)

>> DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب