سهام در ایالات متحده دارو ساز مدرن افزایش یابد ممکن است پس از COVID-19 واکسن تلقی آماده برای تست

سهام در آمریکا شرکت دارویی مدرن, Inc. رسید با بیش از 16 درصد در روز سه شنبه پس از شرکت اعلام کرد که حمل آن در

توسط PATRIS-FUN در 7 اسفند 1398

سهام در آمریکا شرکت دارویی مدرن, Inc. رسید با بیش از 16 درصد در روز سه شنبه پس از شرکت اعلام کرد که حمل آن در دسته اول ممکن است coronavirus واکسن برای انسان ها به بخش دولتی مسئول تست ایمنی و اثر بخشی آن.

دارو رسما شناخته شده به عنوان mRNA-1273 شده است فرستاده شده به موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) برای استفاده در فاز 1 انسان کارآزمایی بالینی.

محققان چینی به اشتراک گذاشته توالی ژن ویروس با محققان در سراسر جهان در اوایل این سال است که مجاز شرکت های متعدد به تحقیقات ممکن است درمان برای این بیماری است.

این ویروس است که باعث COVID-19 تا کنون آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2000 نفر به طور عمده در چین است. این ویروس یک نوع از کروناویروس که نام خود را به دلیل ظاهر — ویروس همراه به نظر می رسد مانند یک حوزه تحت پوشش در خوشه را تشکیل می دهند که یک تاج یا تاج.

آن است که اسپایک که "متصل می شود و فیوز به سلول های انسان اجازه می دهد این ویروس به دست آوردن ورود به" NIAID گفت: در آزادی مطبوعات در اوایل این ماه. "با این حال coronavirus عفونت می تواند مانع و یا کاهش یافته و اگر این روند مختل شده است."

هدف قرار دادن کسانی که خوشه شده است هدف اصلی از قبلی مواد مخدر است که مبارزه برای ابتال به بیماری مرس و سارس coronaviruses. این مدرن مواد مخدر یکی از بسیاری در کار است که تلاش می کند به انجام درست آن برای زمان coronavirus.

این دارو باید آماده برای استفاده در یک محاکمه انسان در 20 تا 25 داوطلبان انسانی به عنوان به زودی به عنوان آوریل NIAID مدیر Anthony Fauci گفته وال استریت ژورنال روز دوشنبه. حتی اگر محاکمه و آنهایی که آینده در حال تشویق شدن به نقطه تولید انبوه واکسن مناسب برای استفاده گسترده می تواند بیش از یک سال او اضافه شده است.

که زمانی بسیار سریعتر از معمول راه به بشر تست مواد مخدر.

"من می خواهم برای تشکر از تمام Moderna تیم خود را برای تلاش فوق العاده ای در پاسخ به این اورژانس بهداشت جهانی با رکورد سرعت" مدرن را CTO گفت. "همکاری در سراسر مدرن [و] با NIAID ... اجازه داده است ما را به ارائه یک بالينی دسته ای در 42 روز از توالی شناسایی است."

داروهای دیگر

مدرن نیست تنها شرکت دارویی کار بر روی یک coronavirus مربوط به مواد مخدر است. Gilead Sciences نیز تایید برای تست بالینی تجربی آن را ضد ویروسی داروی remdesivir در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به کوروناویروس.

اولین دادگاه از شرکت کنندگان آمریکایی است که عودت پس از قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز. آن است که در حال انجام در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها روباز انتخابی با توجه به موسسه ملی بهداشت.

جلعاد مبارزه با مواد مخدر نشان داده وعده در میمون های آلوده مربوط coronavirus اما این دارو در حال حاضر تایید شده برای استفاده در چین تا حدودی به دلیل ثبت اختراع اختلاف با یک شرکت چینی.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 80 در حال اجرا و یا در حال بررسی بالینی در چین در تلاش برای مبارزه با COVID-19 ایالات متحده بر اساس ایدز مراقبت های بهداشتی پایه و اساس می گوید.

"آخرین چیزی که شیوع این پاسخ نیاز است یک نبرد بر سر حق ثبت اختراع برای یک دارو است که حداقل در این مراحل اولیه به نظر می رسد به برخی از موفقیت در برابر این coronavirus" AHF رئیس جمهور مایکل Weinstein گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب