4 بزرگترین Takeaways از دو بار آلبوم جدید بیشتر و بیشتر

Normally انتشار جدید K-pop پروژه را الهام بخش روند هشتگهای و دارای شور و شعف استقبال از طرفداران مشتاق آنلاین

توسط PATRIS-FUN در 16 خرداد 1399

Normally انتشار جدید K-pop پروژه را الهام بخش روند هشتگهای و دارای شور و شعف استقبال از طرفداران مشتاق آنلاین. این هفته متفاوت بود اما نه برای یک فقدان شور و شوق: نیروگاه گروه دو بار کاهش یافته است آلبوم جدید خود را بیشتر و بیشتر در ژوئن 1 به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ و خشونت پلیس ادامه داد: در سراسر ایالات متحده و اعضای صنعت موسیقی آماده به توقف کسب و کار به عنوان معمول برای "خاموشی سه شنبه" تظاهرات ملاقات با یک مخلوط پاسخ. طرفداران K-pop که شامل یکی از فعال ترین جوامع در رسانه های اجتماعی به نوبه خود به ایجاد استراتژی های خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش—شروع با خودداری از مجموع با استفاده از معمول K-pop-هشتگهای مرتبط در توییتر برای جلوگیری از مورد علاقه خود گروه ها و هنرمندان روند بالا #BlackLivesMatter. در یکی دیگر از سناریو طرفداران آب گرفتگی اداره پلیس دالاس را iWatch دالاس برنامه با K-pop fancams پس وزارت نامیده می شود برای راهنمایی در مورد جنایات از تظاهرات در تلاش برای کاهش تعداد اعتراض مربوط به دستگیری. (در مدت کوتاهی پس از این برنامه بود "را به طور موقت" به دلیل "مشکلات فنی.") در عین حال یکی دیگر از طرفداران هرزنامهای به #WhiteLivesMatter برچسب با بیشتر fancams و دیگر K-pop الگوهای رفتاری به غرق کردن پیام های نژادپرستانه.

و بنابراین بیشتر و بیشتر کاهش یافت و در گوش خود اختصاص داده fanbase مراجعه کننده به عنوان "یک بار" در بیشتر مقهور محیط زیست, البته هنوز پر از اشتیاق به تشریح و بحث در مورد خروجی جدید از این گروه است.

حتی بدون در همان سطح از فعالیت در اطراف ارتقاء نه عضو گروه جدید آلبوم در صدر نمودار و پرونده را شکست—به عنوان انتظار می رود یکی از برترین اعمال از کره جنوبی. Jihyo, Nayeon, Jeongyeon, Momo, سانا و مینا و Dahyun, Chaeyoung و Tzuyu یک بار دیگر ترویج کار خود را به عنوان کامل به عنوان عضو مینا از سلامت روان مربوط به وقفه و اعضای بازگشت خود را پس از بیش از هشت ماه از آخرین پروژه احساس خاص.

در اینجا ما به اصلی takeaways از بیشتر و بیشتر.

نوبه خود تیره تر اما هنوز هم روشن

بیش از حد اغلب, K-pop, دختر گروه قرار می گیرد به یکی از دو ساده دسته بندی ها: شیرین و شاد اغلب تجلی در bubblegum پاپ یا "دختر له" با شدید badass پرنیان غالبا بیان شده از طریق پررونق سرود. دو برابر شده است به طور گسترده ای به عنوان برچسب سابق اما بیشتر و بیشتر ثابت می کند که گسترده منطقه خاکستری نهفته است بین افراط و تفریط. در طول آلبوم جدید دو بار نشان می دهد که می توانید آن را در آغوش تیره تر بالغ تر مفهوم بدون دادن آن علامت تجاری, روشن, رفتار است.

شوم تر undertones از این نسخه روشن بود از لحظه ای که این تریلر برای "بیشتر و بیشتر" این آلبوم را منجر شود تنها به همین نام بود کاهش یافته است. پس از حدود یک دقیقه از به تصویر کشیدن نه اعضا در یک باغ سرسبز با bunnies و پروانه های تصویری ناگهان چشمک می زند به two-toned, سیاه و قرمز شات از یک مار پیچیده شده در اطراف یک درخت. نسخه کامل از موزیک ویدیو های ایجاد شده در موضوع باغ عدن به تصویر می کشد اعضا برای رسیدن به سیب و آماده سازی را نیش می زنند. مار همراه با تصاویر از tarantulas و یک گربه سیاه و سفید نشان می دهد صلح آشفته.

بیشتر پایین مسیر لیست اشعار برای "سایه" منعکس کننده این آلبوم بیشتر جهت یادآوری. افتتاح خطوط "حتی زمانی که آن را لطمه می زند و من تظاهر به خوب تظاهر به رشد/ پنهان من واقعی" توصیف تنهایی تجربه کتمان یک, درد, ظهور و سقوط از خطوط ملودیک بازتاب این آشفتگی درونی. آهنگ "همین حالا با من تماس دوباره" نیز حمل جدی توجه داشته باشید با شعر پرداختن به دل تنگی از فروپاشی: "همه چیز استفاده می شود که به گرم و... تبدیل شده سرد خاکستر" خواننده Jeongyeon آواز می خواند.

اما دو بار نیست رها امضای آن خوش بین آهنگ. "اکسیژن" و "شیرین روز تابستان" هستند تابستانی آهنگ اهل تفریح و بازی با ریتم دومی حمل و نقل شنونده به ساحل با صدای غوغای پرندگان و امواج توفنده. نوشته شده توسط Jeongyeon و رپ Chaeyoung این شعر از "شیرین روز تابستان" می گویند "امروز من می خواهم به مانند یک بچه/ روشن لبخند و چهره (لبخند بزرگتر)/ خودت را رایگان با داغ خورشید" است. یادآور 2018 آهنگ "رقص شب دور" که موزیک ویدئو آغاز شد و با امواج توفنده بر روی یک ساحل آهنگ انتقال که دو بار نیازی به رها کردن آن شامپانی انرژی جوانی را به عنوان گروه تکامل می یابد در آن صدا و پیام رسانی.

انواع ژانرهای اما یک داستان منسجم

شبیه به دو برابر 2019 آلبوم فانتزی شما و احساس خاصاین نسخه به ارمغان می آورد و با آن انواع ژانرهای. عنوان آهنگ "بیشتر و بیشتر" گرمسیری خانه آهنگ است که ویژگی های یک EDM-سنگین بی کلام کر. و در حالی که آمریکای لاتین الهام گرفته از "آتش بازی" باز می شود با یک صاف و براق گیتار, خط, "don't Call Me Again" شروع می شود با یک پررونق خودداری از ابزار برنج سنج و طبل. آلبوم ممکن است بی ربط و در عین حال بیشتر و بیشتر است که یکی از دو بار ترین منسجم آلبوم در بخش های بزرگ به دلیل آن هفت آهنگ ساخت در پیشرفت داستان.

اگر "بیشتر و بیشتر" به عنوان یک باز بر روی موضوع مورد نظر زیر آهنگ "اکسیژن" "آتش بازی" و "را" به تصویر کشیدن یک داستان عاشقانه است که توسعه از یک بی گناه تر و رویا محبت به یک عشق آتشین. بعدی آهنگ "سایه" لحن جدی تر منتقل اساسی درد با شعر "من نمی خواهید به دیده می شود به عنوان ضعیف/ پس از من پنهان را آشکار اشک درون." این است که اگر تیره تر, حقایق پنهان از رابطه توضیح داده شده در قبل از آهنگ ها هستند رویه از سایه.

شماره های زیر "آیا با من تماس دوباره" به تصویر می کشد یک فروپاشی در ساده ترین راه. "عذر خواهی خود را پر از داستان قابل پیش بینی و بهانه دوباره/ من قصد ندارم به قبول آنها نیست, با من تماس دوباره" معرفی می خواند. و در حالی که بسته شدن آهنگ "شیرین روز تابستان" به نظر می رسد به طور قطع آن را به عنوان مرجع نه عشق به صراحت از آلبوم رنگ یک تصویر از پشت سر گذاشتن نگرانی از دیروز و در آغوش یک شروع جدید—یک وضعیت است که می تواند به دنبال پایان یک رابطه. با نشان دادن ظهور و سقوط یک داستان عاشقانه به دنبال یک شروع تازه پیام در هفت آهنگ متصل تر از خود متفاوت برای تلفن های موبایل ممکن است نشان می دهد.

خود را پرشور ترین آلبوم هنوز

دو سال پیش دو بار ضربه آزادی "عشق چیست ؟" ویژه نه نفر از اعضای نقاشی بزرگ علامت سوال در هوا به عنوان آنها را بارها و بارها خواند: "من می خواهم به می دانم می دانم می دانم می دانم/ عشق چیست؟" که بی گناه کنجکاوی تا به پررنگ اعتماد به نفس به عنوان ترانه در آلبوم جدید آشکارا بیان یک بی بند و اشتیاق. "میخوای بگو بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر و بیشتر" قبل از کر می رود به زودی به دنبال "من می خواهم بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر و بیشتر است." این تکرار ممکن است صدای بیش از حد زمانی که نوشته شده است, اما آن را به طور موثر انتقال یک نوع تمایل بی حد و حصر بین دوستداران.

در "اکسیژن" هنرمندان را می خوانم که آنها در آرزوی کسی بیشتر از آنها آرزوی هوایی در حالی که در "آتش بازی" آنها خود را نسبت به انفجار فشفشه به آنها توصیف احساس سوزش عشق است. اما صمیمی beckoning در "را" یک آهنگ با شعر نوشته شده توسط Nayeon که به خصوص استوکس شعله شور و شوق. "عشق من عشق من/ عشق من عشق من خوب است/ لازم نیست هیچ کس دیگری که آن را احساس می کند این خوب" اعضای رپ صدایی عمیق—خروج از بیشتر آشنا بالا سخت تن به تن تحویل. این آه oohs و ahhs فلفلی در سراسر "را" فقط آهنگ را بیشتر گمراه کننده است. مقدار زیادی از آهنگ ها در دو بار گذشته چند آلبوم با پر مخ زن, شعر, اما این نسخه ضربات حرارت تا درجه یک.

خواننده های رپ آواز و خوانندگان رپ

مانند بسیاری از گروه های K-pop دو بار تعیین نقش ها: خوانندگان, خوانندگان رپ, رقصنده. اما آن رپرهای بخوان و آن خوانندگان رپ. گروه های خواننده های رپ Dahyun و Chaeyoung اند سونگ در گذشته منتشر شده است. این آلبوم افکن خود را تطبیق پذیری و حتی بیشتر ابتدا با آواز قطعات در قلاب از "بیشتر و بیشتر." دو نفر از اعضای همچنین آواز خواندن در آهنگ های که پیروی از "اکسیژن" به "سایه".

خوانندگان نیز رپ در بیشتر و بیشتر. "من رفتن" است که قابل توجه ترین مثال است. Nayeon و Jihyo شناخته شده برای خود را پایدار آواز خواندن و یادداشت های بالا هر دو رپ در ترانه های گروه کر. "هیچ کس در اطراف آن را مانند شما باید" آنها می گویند در پایین ثبت نام به سختی بالا یک زمزمه. مینا یک خواننده با یک نرم و دلپذیر تن نیز raps این خطوط—اضافه کردن یک عنصر از تعجب به عنوان هنرمند نمایش یک نوع متفاوت از جذابیت. نهایی آهنگ "شیرین روز تابستان" برجسته رپ آیات از خوانندگان به عنوان به خوبی. Nayeon یک بار دیگر نشان می دهد نوع جدیدی از تکبر راه رفتن و Momo گروه رقصنده اصلی که معمولا آواز می خواند raps با نگرش. هیچ عضو است محدود به یک مجموعه ای از مهارت—نمایش در عین حال که دو بار در یک همه کاره گروه مشتاق در تعجب مخاطبان خود را.

نوشتن به کت در ماه kat.moon@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن