ستاره تنیس, نواک جوکوویچ, تست مثبت برای COVID-19

نواک جوکوویچ مردان جهان شماره یک تنیس, بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

نواک جوکوویچ مردان جهان شماره یک تنیس, بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

کرواسی برنا Coric, گریگور دیمیترو از بلغارستان و Viktor Troicki قبلا آزمایش مثبت پس از بازی در جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه مسابقات در منطقه بالکان.

"لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود" 33 ساله در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که او بود تا هر گونه علائم. "من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را [همسرش] در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی است.

"من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود. من باقی خواهد ماند در خود به انزوا بعد از 14 روز تکرار آزمون در پنج روز."

این مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال نما برای عکس و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم.

جوکوویچ سازماندهی شب در بلگراد برای بازیکنان و تصاویر و ویدئوها از او رقص با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.

با هر دو کشور صربستان و کرواسی کاهش مستند اقدامات هفته قبل از رویداد بازیکنان بودند موظف به رعایت فاصله فیزیکی قوانین در هر کشور است.

تور با هدف جمع آوری کمک مالی برای بازیکنان در نیاز

جوکوویچ گفت: این ایده در پشت خود مسابقات نجیب بود و او می خواست برای جمع آوری کمک مالی برای بازیکنان نیاز دارند.

"همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه" گفت: جوکوویچ است که سر از بازیکنان شورای مردان ATP Tour. "ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.

"تور طراحی شده است برای کمک به هر دو تاسیس و بالا آمدن بازیکنان تنیس از جنوب شرقی اروپا برای به دست آوردن دسترسی به برخی از رقابتی تنیس در حالی که تورهای مختلف در برگزاری با توجه به COVID-19 وضعیت است."

زیر بیانیه ای تایید کرد که باقی مانده از آدریا تور لغو شده بود: دو رویداد روز در جولای 3 و 4 در بانیا لوکا بوسنی و برنامه ریزی نمایشگاه بازی با بوسنی Damir Dzumhur در سارایوو در جولای 5.

"ما بسیار نا امید به انصراف از حوادث در بانیا لوکا و سارایوو گفت:" نواک برادر Djordje جوکوویچ, مدیر آدریا تور.

"ما به دنبال به جلو به درمان طرفداران این دو شهر به تماشای نواک جوکوویچ و دیگر بازیکنان بالا است. متاسفانه حوادث اخیر را همه را بازیابی سریع یک اولویت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de